Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici inimoase de Constanta***166***

prietenie umanitate

171 raspunsuri la acest subiect

#31
boticelina

boticelina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.125 mesaje

Postat 11 iulie 2013 - 12:02

Multumim, multumim de urari! Da, a fost ziua infantei, ne-am sarbatorit la un loc de joaca cu (de acum fostii) colegi de gradinita, s-au jucat si au plonjat in bile pana au cazut lati, rareori am vazut-o asa de obosita.

 

Are noroc cu o mama de treaba fiindca era cat pe ce sa contramandez totul cu 2 zile inainte deoarece domnisorica a fugit de langa mine si s-a pierdut prin mall (impreuna cu cel mai bun prieten al ei) de i-am cautat 1 ora cu toata securitatea mall-ului si vanzatoare... [bang] Imi venea s-o rontai acolo pe loc cand ni i-au gasit si adus. nici macar nu le-am lipsit, au fost foarte nedumeriti de fetzele noastre suparate...

 

Spunem si noi la multi ani cu drag celor ce au mai sarbatorit un an intre timp! [bis]



#32
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 12 iulie 2013 - 08:09

neata

 

Boti, auch!!! chiar ca are o mama de treaba don'soara.... ai promis poze!!!! [;)]

 

ce bine ca e vineri!!!!



#33
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 12 iulie 2013 - 14:57

Salutare..ce sa zic a mers treaba Corneliei cu ,...la sentiment..

Deci...La multi ani ! Sa-ti traiasca..la anu si noi 10 ani de DC..parca a fost ieri...

La multi ani Boticela si voua!!!! O ora???????????????????..eu faceam infract...si-l bateam:))))))

 

Rox nu-i misto acolo...stau in fata monitoarelor si se joaca..Pentru mine nu-i ok...

 

eu nu am mai scris pe forum pt am ramas fara tati pt o luna, si eu am preluat totul..de la copil ..cumparaturi ,mancare , distractia aferenta vacantei..etc..si basca mi-am dat demisia de la clinica si am preluat si cabinetul de medicina de familie..unde am super oferte:)))..avem si pct de recoltare, facem analize gratis  , trimiteri catre consultatii de medicina interna sau gastro (care includ si EKG si Eco abdominal), PAP, consult la Regina Maria la pediatrie...toate GRATIS...io zic ca este ceva... [:)]

 

promit sa mai vin....pupici  [flo2]



#34
Ontica Camelia

Ontica Camelia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 12 iulie 2013 - 16:29

La multi ani Maria şi Nancy! Să fiţi sănătoase şi fericite alături de cei dragi! [pup] [bis]

 

Monica, ai tras spaima nu glumă, bine ca ai reuşit sa treci uşor peste moment, poate de acum micuţa va fi mai atentă. [flo2]

 

Kim succes in activitate. [flo2]

 

Ce de 10 pe aici, la mai mulţi, fericiţi şi cu inţelegere. [pk] [flo]  [floare3] [flo2]

 

Pe 14 avem alte sarbatorite Crix şi Mav (prospata mamica de bb3 - Petru), eu le urez de acum numai bine şi La multi ani! [pup]  ,,,VIVE LA FRANCE! [;)]



#35
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 12 iulie 2013 - 19:46

[hia]  Ct

 

La multi ani sarbatoritilor !

Felicitari lui MAV PT bb3-Petru

Kim sunt tare bine ce ai scris tu acolo 

Boti cred ca as fi murit intr-o ora  de cautare ...Ma bucur ca totul a fost bine in final

Cami felicitari si pe aceasta cale  pentru mandretea de sportiva [flo2]

 

 

Noi ne bucuram ca am lasat in urma 3 copii normali  din clasa.Ne laudam cu locul 3 la festivalul de teatru scolar de la Braila.Per ansamblu suntem ok....teme de vacanta (si avem nu gluma),terapii si distractii cat se poate .In acest wk (deci incepand de azi) si duminica seara dupa 17 suntem la petreceri la colegi si fosti colegi de clasa.Azi am fost la Scoica Land...

 

Wk placut tuturor!



#36
Ontica Camelia

Ontica Camelia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 13 iulie 2013 - 09:59

Multumesc pentru felicitari! [flo2] La Campionatul National de la  Brasov au luat locul 6 cu echipa. Este bine tinand cont ca se antreneaza 11 ore pe saptamana, cele de pe podium se antreneaza 6 ore pe zi, deci isi merita fiecare locul. [pk] 

 

 Noi ne uitam la cer si speram sa fie frumos ca sa mergem la plaja dupa-amiaza.

 

In rest fetele au program de vacanta, Alex este inca in vacanta de la gim, se axeaza pe temele de vacanta: citit si completat "Bucuriile vacantei".

Teo "se baga" si ea in seama cu colorat si completat caiete pentru varsta ei.

 

Va doresc we placut! [flo2]



#37
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 14 iulie 2013 - 20:42

Boti, of-of, mi-ar fi stat inima clar. Eu i-am pierdut pentru maxim 5 minute (in parc) si a fost crunt.

 

KIm, transmit si eu reclama mai departe [:)] . Chiar am o colega care cauta un medic de familie care sa o bage in seama, ca medica ei ii spune mereu sa stea linistita ca e nu e asa de rau :)), in conditiile in care are tensiunea mare, analize proaste s.a. 

 

Dodo, felicitari pentru realizari!

 

Camelia, felicitari Alexandrei! Ai mei ocolesc "Bucuriile" alea  [:-)))]  cat pot. I-am lasat ca merg la scoala de vara si sunt cam rupti, dar de week-end-ul viitor, va tebui sa ne apucam de lectii.

 

Vreo doua nopti Stefan a facut febra. Azi a fost bine. Nu stiu ce e cu el, ca dupa vreo doi ani in care nu a avut absolut nimic, a fost bolnav de doua ori deja in vara asta.

 

Pe Vladimir am vrut sa il duc in iulie la o gradi deschisa, dar am renuntat in ultimul moment, ca i-ar fi fost greu sa se obisnuiasca. 

 

Crix, la multi ani fericiti, cu multe impliniri! Ce mai fac fetele? mai sunteti prin zona  [:)] ?

 

Mav, la multi ani fericiti, alaturi de baietii tai! Felicitari pentru bb Petru!!! Sa fie sanatos si norocos!

 

[flo2] Cornelia



#38
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 15 iulie 2013 - 08:58

neata neata

 

La multi ani Crix!!! pupam!

 

Camelia, felicitari pentru locul din concurs, sunt sigura ca au fost super!
 

Gabi, si voua felicitari! ce de activitati aveti, bravo.

 

eu numar zile pana la concediu, mai am doar doua saptamani, iupi!! [:D]

 

zile bune sa aveti!



#39
Dodo-pui

Dodo-pui

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 12.513 mesaje

Postat 15 iulie 2013 - 09:42

[hia] Ct

 

Buna dragi inimoase si multumim de felicitari [asia]

[s] La multi ani sarbatoritelor zilei de ieri! [s]

 

...in rest doar ...pare ca ne-am mutat locul de distractie la Scoica land [pk]  copii au alergat si s-au jucat de-au picat lati seara.Ma bucur ca Bogdi a inceput sa-si piarda din fobii.Cu ajutorul colegilor si cu dorinta lui de a fi peste tot cu ei.

 Acum ei sunt fresh iar eu am un somn la purtator  [|)] ...de parca ar fi luni....dar trebuie sa trec la treaba.intre timp am terminat  si o posetica Isabellei ..tot din piele doar ca-i putin altfel ...

 

O zi si-o saptamana cat mai frumoasa  [flo]



#40
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 22 iulie 2013 - 15:06

La multi ani fericiti, cu sanatate, noroc si inconjurat de cei dragi, Vlad!

(scuze pentur intarziere)

 

La multi ani fericiti si sanatosi, Alexia! Sa fii inconjurata de dragoste!

 

Pup!

 

Cornelia





Etichetat si cu prietenie, umanitate

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -