Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici inimoase de Constanta***166***

prietenie umanitate

171 raspunsuri la acest subiect

#11
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 08 mai 2013 - 10:05

Da, Roxana, in aceeasi scoala. E cam delicata situatia, dar cred ca am luat o decizie buna.

 

In rest, chiar nu mai spuneti nimic?

 

Va pup,

Cornelia



#12
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 08 mai 2013 - 11:07

eu nu ma prea laud cu nimic :)))))

 

suntem in rutina acasa/gradi/scoala/teme/exersat/ si incercam sa inghesuim si cate un iesit afara. deci se numara zilele pana la vacanta :))))

 

Patrick are fite si aere de pre-adolescent, totul ii este plictisitor, urat, una si alta. daca il urnesti sa faca ceva face, problema e sa il urnesti.... si tranteste cate un marait si cate o mutra din aia plictisita de ..... nu mai zic nimic. o las pe sora-sa sa il impunga [:-)))]

 

am fost prin plimbari in zilele libere si am avut placuta surpriza sa gasim un restaurant tare bun la Istria, la cetate. al celor de la Eteks. super mancarea, bucatar turc... totul foarte foarte bun. il recomand deci :D



#13
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 09 mai 2013 - 12:30

Salutare...sper ca ati avut un Paste frumos!

Cornelia dar ce s-a intamplat cu Stefan?

Eu declar deschisa lista de pacineti pt cabinet. medicina de familie:)..asta din categoria: fiecare cu ce-l doare:)))



#14
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 10 mai 2013 - 07:37

Roxana, Patrick nu o cunoaste cumva pe Maria [:)] ? Noi tot incercam sa ne obisnuim cu aerele domnisoarei. Ea ne mai si tine lectii cum ca e la pubertate si sa incetam sa ne comportam cu ea ca si cum ar fi copil. Daca spunem de ex.: hai copii, nu reactioneaza si isi da ochii peste cap [:-)))]

 

Kim, s-au intamplat multe care s-au tot adunat. Nu detaliez pe forum. Sunt convinsa ca am luat decizia cea mai buna, chiar daca lui ii este greu acum. Ieri, pentru prima data in viata de scolar si-a terminat lectiile in aprox. o ora, a stiut ca si-a facut toate temele (pana acum nu stia nicioadata exact ce tema are) si a fost linistit in privinta asta, ba chiar s-a tot laudat ca a terminat inaintea Mariei.

Succes la cabinet! Am retinut ca e in zona Casa de cultura, daca aud pe cineva, va recomand.

 

Va pup,

Cornelia



#15
kim222

kim222

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.381 mesaje

Postat 10 mai 2013 - 10:54

la ce soala era? ati schimbat doar clasa sau si scoala?? ma bucur ca acum sunteti ok!



#16
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 10 mai 2013 - 14:16

Doar clasa am schimbat-o. La scoala 24 este. L-as fi mutat la alta scoala, ca ar fi fost mai usor pentru el, dar e si Maria acolo si cel putin deocamdata mi-ar fi fost foarte greu sa ii despart.



#17
simonapro

simonapro

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.768 mesaje

Postat 21 mai 2013 - 21:10

La multi ani tuturor sarbatoritilor de nume [flo]

 

Noi suntem bine, mai avem o saptamana si plecam in vacanta, abia asteptam sa ne relaxam, speram sa ne si iasa cu copiii [:)]

 

Imi pare rau ca nu mai e activitate pe noul forum, sper sa ne revenim la un moment dat.

 

[i]



#18
Ontica Camelia

Ontica Camelia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 24 mai 2013 - 15:00

Cu intarziere, uram si noi La multi ani! sarbatoritilor, le dorim numai bine si multe bucurii!

 

Multumesc pentru urari la randul meu. [flo2]

 

Noi avem o perioada cam agitata, cred ca toate suntem cam la fel, ocupate nu agitate... [alcool] .

Alexandra este in cantonament la Bistrita, de azi a inceput si concursul pentru care au facut deplasarea, rezultatele le vor afla incepand de maine. [smulgpar]

 

Cum ati trecut peste furtuna de azi? Sper ca nu ati fost afectate in nici-un fel. [fri]

Va doresc we linistit si insorit! [pup]



#19
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 27 mai 2013 - 15:13

Camelia, cum a fost concursul? Nu am fost pe faza sa va urez succes. Oricum, toata admiratia gimnastei!

 

Si noi agitati :). Copiii nu mai au chef de scoala. Numara zilele pana la vacanta si asteapta sa inceapa scoala de vara. Maria e cu gura mare  [:)] , dar merge super bine la scoala, Stefan ne mananca ficatii in continuare  [batcap]. Totusi m-am mai linistit pentru ca pare in sfarsit pe drumul cel bun. E mult mai bine pentru el acum, char daca i se pare greu, mai ales ca are reguli clare de respectat si teme bine delimitate de facut, ca inainte nu stia nimic de capul lui, totul era  haotic  [alcool] . Strica un stilou la maxim 2 zile si isi pierdea tot ce era de pierdut prin ghiozdan, de credeam ca nu o mai scoatem la capat.

 

Vladimir e bine, a dat norocul si peste el si il iau la pranz de la gradinita  [:)] . 

 

Ne pregatim de serbari de sfarsit de an la gradi, scoala si Palatul Copiilor.

 

Va pup!

Cornelia



#20
Ontica Camelia

Ontica Camelia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.452 mesaje

Postat 19 iunie 2013 - 07:41

Buna!!!!!!

Hop si eu pe aici...de ceva vreme nu am mai trecut pe aici. Mea culpa... [flo]

Cornelia, Alex impreuna cu colege ei s-au clasat pe locul 5 cu echipa. Acum ne pregatim de concursul National de la Brasov, este week-endul viitor (27-29 iunie).

We trecut am fost in "carantina" sau mai bine spus am avut infirmerie, Teo a avut gatul varza, a facut injectii iar Alex a facut indigestie (a mancat "cu placere" dupa cum a spus ea). [zid]

Noi azi si maine suntem prinse cu serbari...si dupa vacantaaa!!!!!

Deja nimeni nu mai are chef de scoala/gradi. Teo este mandra ca v-a deveni "scolarita" la pregatitoare.

 

Va doresc o zi buna si distracie placuta! [flo2]





Etichetat si cu prietenie, umanitate

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -