Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

mamici de iunie-iulie..partea a 8a!


58 raspunsuri la acest subiect

#41
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 25 iulie 2003 - 19:24

[cheers][cheers][cheers]Claudya, felicitari ! Ma bucur mult ca ai nascut ! Sa-ti traiasca bebele ![alcool] Foarte frumos sa ti se rupa apa la coada... Acum o sa scrii la bebei de iunie-iulie. Cred ca am mai ramas doar eu cu Gianina. Sper ca o sa mai scrii si tu pe aici, daca n-ai nascut, ca nu mai stim nimic de tine. Daca nu, ma mut la bebei de iunie-iulie...[bang][bang][bang][bang][bang][bang] Am ramas singura.... Vreau si eu sa nasc !!!!!!!![bang][bang][bang][bang][bang] Bebelusa mea n-a invatat decat miscrile de la stanga la dreapta si de la dreapta la stanga, nu si de sus in jos... VREAU SI EU SA FIU MAMICA ODATA !!!!! [pup], Ioana [gravi][grasa]

#42
crisotexa

crisotexa

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 34 mesaje

Postat 25 iulie 2003 - 19:42

Claudya, Sa-ti triasca fetita si sa aiba parte de multa fericire in viata alaturi de voi!!! Ioana, hai ca mai ai putin si devii mamica. Savureaza totusi si ultimile zile de gravidutza, ca merita!!! Pupa Crisa

#43
Ancuta

Ancuta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 32 mesaje

Postat 26 iulie 2003 - 04:35

Claudya, Multe felicitari pentru fetita. Sa va traiasca si sa fiti fericiti si bucurosi de ea. Ancuta[cool]

#44
Lya

Lya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 84 mesaje

Postat 26 iulie 2003 - 09:40

[red]Bravo Claudya[cheers]! Sa-ti traiasca fetita[copil]! Sa fie cuminte,sanatoasa,mancacioasa si sa ai laptic destul la ea. Bine ai venit printeso! Te[pup]Lya&Rut [mamica]/red]

#45
Lya

Lya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 84 mesaje

Postat 26 iulie 2003 - 09:43

Ioana Sora si Gianina suntem alaturi de voi! Nastere usoara! Lya&Rut

#46
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 26 iulie 2003 - 21:28

Lya, multumim pentru incurajari. Pana devin si eu mamica, iti urez sa devii experta, ca sa ne dai si noua sfaturi... [:D] [pup], Ioana [gravi][grasa]

#47
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 27 iulie 2003 - 16:46

Chiar nu mai e nimeni aici ?!

#48
romana

romana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 27 iulie 2003 - 20:17

Ioana Sora nu dispera. Probabil ca ai ramas sa inchei lista cu mamicile de iunie-iulie. Este o onoare. Te asteptam la bebelusi de iunie-iulie. Hai ca mai ai putin si pe urma adio nopti si zile linistite, dar iti vei tine in brate bebeul mult dorit (uneori cam mult , poate si cind ti-ai dori sa nu ). Deci fa bine si te odihneste, iar printre picaturi sa te documentezi ce trebuie sa faci cu copilul ca sa fiti amindoi fericiti. Cu drag Romana si [copil] Cristian

#49
Claudya

Claudya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 27 mesaje

Postat 27 iulie 2003 - 23:56

Va multumim mult pentru felicitari si sa stiti ca i-am citit si lui Emma mesajele de la voi,fapt pentru care s-a linistit imediat. O cheama Emma Maria si a avut la nastere 2769g si 52 de cm.Bineinteles ca este o frumoasa(ca mami,nu?[;)])si datorita ei ma simt acum foarte ,foarte puternica!(deja voi stiti cum e). Pentru Ioana,sa stii ca nu te las si nu te perasesc acum pe ultima suta de metri si am sa intru si aici sa te incurajez.Pot sa-ti spun deocamdata ca epidurala e mare minune si te-as sfatui sa o faci daca ai posibilitatea,sa nu-ti fie teama.N-are rost sa suferi daca poti sa nu suferi si sa ramai cu o amintire a unei experiente placute. Nu stiu daca mai e si altcineva care ar mai trebui sa nasca pe-aici,dar daca mai e,sa stiti ca ma gandesc si va doresc sa nasteti ca si mine.Am sa va povestesc in curand. Va pupacim si sunem din nou aici zi de zi,sa stiti!

#50
Ancuta

Ancuta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 32 mesaje

Postat 28 iulie 2003 - 00:11

[cheers]Multe, multe felicitari Claudya.Sa-ti traiasca fetita. Asteptam sa ne povestesti cum a decurs nasterea. Te pup, Ancuta


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -