Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ajutor daca se poate-sange 01 Rh negativ!


68 raspunsuri la acest subiect

#31
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 12 martie 2004 - 20:33

Acum 5 min. a fost stire pe PRIMA TV despre acest caz. Erau donatori la Institutul de Hematologie, se speram ca vor veni si mai multi! Doamne, ajuta-i acestui baiat! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

#32
puffy

puffy
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 12 martie 2004 - 20:47

si eu am vb cu dr rusen.a spus ca sangele trebuie pregatit si abia luni sa ma duc.eu cu venele am prob deci prob va trebui sa donez la institut.noroc ca stiu unde e.sper sa ii fie mai bine.io ma rog zilnic ptr toti copii si ptr parintii lor. doamne ajuta! puffy

#33
andra945

andra945
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 11:59

quote:
Originally posted by puffy
si eu am vb cu dr rusen.a spus ca sangele trebuie pregatit si abia luni sa ma duc.eu cu venele am prob deci prob va trebui sa donez la institut.noroc ca stiu unde e.sper sa ii fie mai bine.io ma rog zilnic ptr toti copii si ptr parintii lor. doamne ajuta! puffy
Draga Puffy, Cu lacrimi in ochi citesc mesajul tau, caci stiu povestea ta de pe DC. Esti minunata si Dumnezeu te are in grija lui acum si mereu. Sa fii sanatoasa si curajoasa! Mergem inainte! Ruxandra

#34
anisia

anisia
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 15 martie 2004 - 17:06

Se face acest apel umanitar si pe mix.fm-sa speram ca totul va fi bine si cu acest micut! Doamne ajuta! "Copilul nu datoreaza parintilor viata ci cresterea" Adina si bb Rares Costin

#35
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 16:38

Cine tine legatura cu dna doctor sa ne mai spuna amanunte. Mai sunt donatori? "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

#36
angelicutza

angelicutza
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 16:47

Am vrut sa ajut si eu, dar sunt prea departe, sunt din Timisoara si abia acum am intrat ca memru nou.

#37
LYADA

LYADA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 988 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 16:59

Dragelor, Am facut rost de un Factor 8 pt coagularea singelui GRATUIT (acum am aflat ca unul a aproape 8 milioane...) Are cineva nr de telefon al Doctoritei Rusen direct sau al parintilor? Vor sa mearga acum sa-l duca la spital si vreau sa fiu sigura ca ajunge la el si nu la altcineva! Va rog mult, cine a urmarit subiectul si are aceste date sa ma ajute. Daca nu o sa sun pe nr de pe forum dar mi-e frica pt ca e vineri si nu stiu daca mai e doctorita acolo. Multumesc anticipat pt informatii Bianca

#38
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 17:04

Institutul de Hematologie situat pe str. Constantin Caracas, nr.2-8, sector 1, Bucuresti (in spatele Spitalului Filantropia). Mai multe relatii se pot obtine la telefoanele 212.81.26 (centrala - ceri cu dr. Luminita Rusen) sau 212.89.04 - secretariat "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

#39
LYADA

LYADA

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 988 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 17:16

Adriana, Am sunat, am dat de un tip lipsit de bunavointa care a incercat sa-mi faca leg cu doctorita insa asa cum ma asteptam ea nu mai este in spital. Mi-a zis sa revin maine dimineata. Ma gandesc ca are cineva nr parintilor poate unul dintre ei e acolo in spital. Pb e ca masina Farmexim e pe traseu si asteapta un telefon cu indicatii de la mine iar eu nu stiu cum e mai bine. Of, of! Pe alta parte multumiri inca o data pt tot ajutorul pt toti copiii! Bianca

#40
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 17:23

Iti dau telefonul altei dr. de la Hemato: Dr. Doina Gosa (cu s de la sarpe)- 0745.343.235. Cunoaste cazul si e o femeie super! Daca intreaba, spune-i ca ai nr. de la Jurnalul National. Doamne ajuta! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -