Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mult e dulce si frumoasa....


36 raspunsuri la acest subiect

#21
claudiap

claudiap
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:04

hahahahah BRAVA ZIZEEE....

#22
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:04

Concediu plakut zizee, Hev fan! [:)] Luizax

#23
Cristina

Cristina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 89 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:09

Fetelor, considerand ca s-a spus tot ceea ce era de spus la acest subiect, propun moderatorilor inchiderea lui. Cristina&Sanziana

#24
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:14

Cristina nu putem astepta pînä cînd ne "împäcäm"? Sau mäcar pînä ajungem la o concluzie? Asa rämân numai frustrarile.... oana Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#25
claudiap

claudiap
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:17

tananana.... cand incepea sa fie mai distractiv, a venit toarsha' (gluma!) sa taie robinetu'... hai ma mai lasaaaaaa-l... pliiiiiiiiiiiiiz

#26
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 13:20

Subiectul ästa s-a mai dezbätut...Lasa-l pânä îl vede toatä lumea ca sä nu ne trezem peste vreo 3 säptämâni cä va fi deschis iar. oana Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

#27
Floare de Colt

Floare de Colt
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 14:12

Dragutele mele, Nu sunt eu omul polemicilor, dar ma bag si eu putin pe aici. Cand am "venit" pe Forum, sincera sa fiu mi s-au parut ciudate unele stiluri de scris, mai ales ca pana atunci nu mai vazusem asa ceva. Nu prea avusesem acces la internet in Romania si cand il aveam era foarte limitat(ca timp), deci pentru mine a fost primul forum si nici nu am cautat altele pana unele dintre voi nu ati dat alte adrese unde m-am dus si eu de curiozitate, dar am ramas aici deoarece m-am simtit acasa. V-am indragit pe loc, pe toate. Mi se pareau neobisnuite mesajele cu "sh" si asa mai departe, chiar eram intrigata ca se mai faceau greseli de ortografie(doamne, sper ca nu s-a strecurat si la mine vreuna), dar cum puteam eu sa-i atrag atentia papadiutei spre exemplu in legatura cu "sh", cand o iubeam(si o iubesc)asa de mult, cum de altfel va iubesc pe toate. Mesajele postate de luizax, ma intrigau la culme si nu puteam sa le descifrez. Cu timpul am constat ca au si ele farmecul lor, chiar daca uneori le citesc "pe diagonala" si chiar acum le caut ca sa mai "rad" putin in sufletul meu. V-am luat pe fiecare asa cum sunteti si v-am pus la inima si va tin acolo pe toate ca imi sunteti tare dragi. Am avut si eu o tentativa de "a pleca" de aici cand cu polemica cu "verziturile" cand unele dintre voi "ati sarit pe mine"(vezi Sofie, Codruta, etc) ca aveam alta opinie, altele mi-ati luat apararea(papadie, etc) dar nu am pus la inima ci v-am pastrat pe voi tot acolo. Cum as putea sa nu le iubesc in continuare pe Sofie si pe Codruta cand le simt sufletul cald si drag si de multe ori ma regasesc in mesajele postate de ele(in felul lor de a gandi si de a simti). Cum as putea eu sa nu fiu, spre exemplu, ingrijorata acum in legatura cu Codruta ca nu am mai "vazut-o" de ceva timp pe aici(sau poate mi-a scapat mie). Ma bucur ca sunt aici si ca m-ati introdus si acceptat si pe mine in aceasta familie virtuala si stiu ca daca am vreo problema si nu numai, ma veti ajuta cu sfaturi si cu ganduri bune, asa cum ati mai facut-o si veti fi cu sufletul si cu gandul alaturi de mine asa cum sunt si eu alaturi de fiecare dintre voi, va iubesc si va multumesc ca existati. Va pup cu drag pe toate, PS. Nu sunt avocatul CamelieiH, dar cred ca scrie si ea cand poate. Are doua minuni de fetite gemene si nu ii este chiar asa de usor. Chiar daca nu poate posta uneori mesaje de incurajare, sunt sigura ca este alaturi de acea persoana. Oamenii sunt diferiti si fiecare are metodele lui de exprimare a sentimentelor. Eu sunt convinsa ca toti romanii si in primul rand cei de aici de pe forum avem ceva in plus fata de ceilalti oameni: un suflet minunat si plin de dragoste pentru toti oamenii si in primul rand pentru fiecare roman in parte.

#28
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 14:14

Apreciez si eu gentiletea remarcilor voastre, ma bucur ca NU ati reusit de data asta sa va jigniti. Ce-ar mai fi de spus? Cele care au avut un of, l-au exprimat si afisat; toata lumea a inteles ce si cum: aveti libertatea de a va expune riscului de a nu fi cititi. Mai este vreo problema de lamurit?

#29
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 14:23

Bine Floare de Coltz, in sfir**** spune cineva lucrurilor PE NUME...... Mai rar pacilea, cu toate ca ne dam mari shi tari, shi atotshtiutoare!!!!! [:D] danat

#30
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 04 octombrie 2002 - 14:40

Ar mai fi ceva de spus. Cäutati sä vedeti "Cinema Paradiso" (regizor :Giuseppe Tornatore). Este o felie senzationalä de viatzä. Ce polemici, ce zaharikale...totul se reduce la cât de mare sau cât de mik e sufletul fiekäruia. Pupici majori si vaccinati la toatä lumea, oana Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -