Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 1 voturi

Piersicute de iulie august ( 38 )


348 raspunsuri la acest subiect

#31
r_ocsy

r_ocsy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.831 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 06:37

si a mea tot duracell este
ieri deexemplu s-a ridicat in piciore la masa si atata s-a intins pana a ajuns la cana cu apa pecare o lasase sofi
a reusit sa o impinga

#32
lorenaflore

lorenaflore

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 808 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 12:09

LA MULTI ANI NECTAREL! Uite ce baiat mare te-ai facut! Multumim Ada pt tort, eu am inimerit o felie cu ffff multa cioco!


La capitolul Duracell nu pot sa zic inca ca ne incadram. Inca ii mai pot acapata atentia cu diverse prostioare. De exemplu niste servetele pe care le rupem si le aruncam sau un pix ne acapareaza atentia pt 10-20 de minute, bineinteles, supravegheata. Noua pasiune, are o mingie moale pe care o arunca si se duce dupa ea si iar o arunca si tot asa.
In picioare merge tinuta de mana, se ridica pe diverse lucruri, inclusiv pe perete, dar nu are echilibru si nici exercitiu la coborat si imi e frica sa nu dea cu capul de cate ceva. Asa ca toata ziua cu ochii pe ea...

#33
lorenaflore

lorenaflore

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 808 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 12:20

Anto, seminte si nu numai, bio sau nu, de aici: http://www.driedfrui...ategory&path=43 [:)]



#34
lorenaflore

lorenaflore

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 808 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 12:22

Anto, seminte si nu numai, bio sau nu, de aici: http://www.driedfrui...ategory&path=43 [:)]



#35
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 13:05

Laptaresele?)))))voi cum mai procedati cu sanii acum de cand e cald?pe mine ma dispera ca Inca imi mai curg si ma tot patez pe tricouri...iar tampoane pe langa ca nu le suport ma enerveaza ca se vad prin tricou.cand era frig le mai mascam cu bluza,geaca... La meniu avem mazarica si ptr el si ptr noi.multumim ada de tort ...e delicios...

#36
r_ocsy

r_ocsy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.831 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 13:12

eu nu inteleg de ce daca ploua trebuie sa scada si temperatura asa de mult, de la 30 la 15 e cam mare diferenta !!!!

 

Doamne Ali, dar mult laptic ai ... mie mi-au curs doar inprimele 3-4 ;uni, dupa aceea nu am mai avut probleme .



#37
vera_l

vera_l

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 395 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 13:14

Ziua buna fetele,

Multumesc mult tuturor pt urari!

 

In primul rand sa urez si aici La multi ani Nectarel dragonel,sa cresti mare si sa fii sanatos,sa-ti bucuri parintii si sa fii inconjurat de noroc! [deziuata]  [artif]   [batetoba]

Noi am fost plecati de dimineata cu treaba,ne-am intors(adormise in carrier),doarme si acum [:)] 

A mancat in oras ,un borcanel intreg(190gr)de mar copt cu sos de vanilie,de la babylove,se pare ca e mare fan,el nu depasea 160gr,asta in zilele bune..

 Ah,si inca un first,aseara am reusit sa-l culc fara san [pk],a plans o tura,plans dintr-ala de rasfatz si pana la urma a adormit cu capul pe mine,vreau sa-l dezobisnuiesc sa mai adoarma la san in ideea de a-l imprieteni(cat de curand)cu niste lp

 De agitatie,ce sa zic..sunt zile in care ai zice ca a baut cafea,muuulta cafea.cate cani cu apa mi-a daramat,nu zic..inca nu-l las sa bananaie pe unde vrea el,mai ales ca mi-e teama de cazaturi.El se antreneaza deja pentru fuga [batcap]

Ciorchine pe mine,nu va mai zic,fereasca D-zeu sa plec pe undeva!

Olita,probabil ca am s-o bag in functiune mai prin toamna si cred ca am sa incerc direct cu reductor pentru wc,tinand cont ca ei vor sa imite ma gandesc ca asta va fi varianta pe care o voi alege pt noi

Multumesc pt retete,fetelor,eu le salvez ca de gatit...pauza

 

Ali,din fericire imi da rar pe afara,laptele,nu mai folosesc de multicel absorbante(am avut vreo 2 accidente dar asta e..)eu insa.m-am cam saturat de sutienele astea de mamaie,cu cele vechi nu prea pot sa-l alaptez ..

 

 gata,s-a trezit teroristul [:D]

 

 Va pup pe toate,zi frumoasa! [pup]


Editat de vera_l, 15 mai 2013 - 04:43 .


#38
r_ocsy

r_ocsy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.831 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 13:34

Melodia preferata  Nataliei ! Cand o aude se opreste din orice activitate si incepe dansul :-)

 

[tube][/tube]



#39
ali24

ali24

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.828 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 15:09

Ooo sunteti tari daca nu va mai curg aiurea.eu ma gandesc ca mie imi curg asa ca nu mai stiu de ele din cauza ca nu are un program de supt. Sunt happyyy ca merg vineri in ro cu copiii.nu sunt hapy ptr mine ca mi e groaza de drum si mergem si fara sot...dar ma bucur ptr rafi care sare in sus de bucurie de cand I am spus.in 25 e ziua Lui si de cate ori il intrebam unde vrea sa io tin (EU ma refeream pe aici...la strand,loc de joaca...)el imi spunea in ro...zilele trecute imi bateam capu cum sa ii fac o surpriza sa ii Chem vreun prieten lA el...si azi imi spune sotul nu vrei sa mergi in ro(ca are 2sapt vacanta)si am zis daaaa.asa ca vineri le facem la Toti o surpriza...si e si mai superrr ca sambata e si botezul unei nepotici si duminica e si ziua prietenului cel mai bun a Lui rafi.asa ca nu se putea potrivi mai bine

#40
letitzias

letitzias

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 253 mesaje

Postat 14 mai 2013 - 15:59

Buna fetelor.

Eu nu reusesc sa scriu pt ca al meu sot e bolnav rau si trebuie sa ma ocup tot timpul de bb.Sta cu masca pe fata,dar tot mi-e frica sa nu ia viroza de la el.

LMA Nectarel!

Am citit din urma si nici urma de Balanta,Iuli.Sper ca sunt in concediu pe undeva.

Incerc sa intru mai pe seara.

Va pupam.




Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -