Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Lamurire pt Laura


103 raspunsuri la acest subiect

#11
coracora

coracora

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 16:37

Eu am o rugaminte catre admini, poate nu neaparat legata de acest topic, insa importanta pentru mine.
Constat ca mai multi utilizatori si-ai schimbat nick-urile. Eu deja am pierdut sirul si ajung sa aflu despre treaba asta citind intamplator unele topicuri.
Cred ca ar fi foarte util ca la profilul membrilor sa fie listate si vechile lor nick-uri (indiferent cat de multe sunt). Altfel nu mai intelegem nimic din nimic. Vad useri foarte activi, incrisi de mult timp pe site, dar al caror nick nu-mi spune nimic, nu i-am vazut deloc pana acum pe site. Ca sa aflu intamplator ca sunt cutarescu / cutareasca.
Astept un raspuns, favorabil sper eu.

#12
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.667 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 16:51

coracora, e ok ce spui tu si ar fi util si pt mine o asemenea lista, dar sunt useri care tocmai din motive de 'pierdut urma' au cerut sa li se schimbe numele (unii cu motivatii intemeiate ce tin de probleme personale in viata reala, altii doar de dragul schimbarii, altii "c'asha" )






Ofera o raza de speranta pentru ochisorii lui Andrei!





'Cos what I feel is the only truth for me

#13
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 18:58

Dar de ce e atat de important sa stii cu cine vorbesti ?

In general discutam despre ce scriem, nu ar trebui sa conteze cine scrie ? Nu ?

#14
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 19:09

In general... [:)] . "E unele care le doare" merg pe principiul oii. Cine? daa? No stai sa vezi..., aaa nu e? atunci Ok.
Subiect? Ce subiect? Ce e aia?



Constatari... doar constatari... nimic special.

#15
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 19:49

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole

Daca erai interesata sa-mi dai mie lamurire ca sa nu te inteleg gresit o puteai face pe PM, nu aici fluturand inocenta din gene.

----------------------------------------------
mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:
http://forum.desprec...88&whichpage=11


desigur ca puteam sa fac asta, dar din moment ce tu ai scris pe forum ca eu stiam ca Donia si.a inchis contul si de aia i-am scris (iti dai seama la ce s-a ajuns, mi-era frica sa nu imi raspunda un user[:D]), si din moment ce nu ai facut asta pe personale, mi s-a parut normal sa iti raspund acolo unde pot vedea si altii ca sa te lamuresc.

Nu, nu am stiut ca Donia si-a inchis contul. Ca daca stiam nu mai scriam mesajul, este si logic.
Nu, nu dau inocenta din gene. Eu daca afirm sau fac ceva am 'balls' si nu ma ascund dupa degete.
Topicul mi s-a parut dragut, nu stiam ca e obligatoriu sa scriu, in naivitatea mea am crezut ca am permisiunea sa citesc fara sa si reactionez, asa cum am facut de-a lungul timpului cu multe mesaje.
A fost gresit?



Altceva ce mai stii tu sigur despre mine? ca aflu multe de la necunoscuta X despre cum gandesc eu de fapt.[8D]


**Fur is for petting***

http://www.facebook....tiicaini?ref=ts
http://www.facebook....100001793812916


#16
corinadana

corinadana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.486 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 20:13

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
coracora, e ok ce spui tu si ar fi util si pt mine o asemenea lista, dar sunt useri care tocmai din motive de 'pierdut urma' au cerut sa li se schimbe numele (unii cu motivatii intemeiate ce tin de probleme personale in viata reala, altii doar de dragul schimbarii, altii "c'asha" )
Ofera o raza de speranta pentru ochisorii lui Andrei!'Cos what I feel is the only truth for me
Aceleasi Marii cu alte palarii [:D]Corina

#17
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 20:58

INFO:
Donia nu are contul inchis. Informatia contrara nu este corecta.

#18
coracora

coracora

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 21:43

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Dar de ce e atat de important sa stii cu cine vorbesti ?

In general discutam despre ce scriem, nu ar trebui sa conteze cine scrie ? Nu ?


Pai daca nu conteaza cine scrie, de ce trebuie sa ne facem conturi, sa ne alegem nickname-uri, samd ca sa putem posta?
N-ar fi o idee sa nu avem nici unul nickname ci pur si simplu sa ne scriem mesajele, sa dam send si gata, ele sa se insiruiasca pe forum, sa nu se mai distinga cine cu cine dialogheaza?

#19
coracora

coracora

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 924 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 22:29

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

coracora, e ok ce spui tu si ar fi util si pt mine o asemenea lista, dar sunt useri care tocmai din motive de 'pierdut urma' au cerut sa li se schimbe numele (unii cu motivatii intemeiate ce tin de probleme personale in viata reala, altii doar de dragul schimbarii, altii "c'asha" )


Pana sa ma dumiresc ce si cum, eu am avut in lista de prieteni (!) un nick de care nu auzisem in viata mea.
Cum se impaca treaba asta cu nevoia unora "de-a-si pierde urma" si de ce permite site-ul aceasta schimbare de nick?

#20
corinadana

corinadana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.486 mesaje

Postat 11 martie 2013 - 22:34

Citat:
citat din mesajul lui marius

INFO:
Donia nu are contul inchis. Informatia contrara nu este corecta.


Isi schimba palaria doar [:D]!


Mie tare mult imi place cand au ele cutiute in care salveaza te miri ce afirmatii,informatii mai reale mai denaturate despre altii. Si deodata vine userul cel "nou" si TA DAM deschide cutiuta si arunca infomatia. pfuuuu... ce dragut!

Corina



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -