Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 1 voturi

clinica privata dr ursuleanu


117 raspunsuri la acest subiect

#21
shortyoana

shortyoana
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 02 noiembrie 2009 - 00:46


Buna,

Si eu am nevoie de datele de contact de la clinica privata a doctorului Ursuleanu si daca aveti idee cam cat ar costa o operatie de amigdalite.
Nu gasesc nimic pe internet ,si am nevoie de ele pentru surioara mea mai mica.

Va multumesc si va urez multa sanatate!!!

#22
alinaluca

alinaluca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 28 mesaje

Postat 02 noiembrie 2009 - 01:48

Buna Derya,am indraznit sa te contactez si pe mess, asta pt. ca maine o sa l sun pe dr. Ursuleanu pt.o programare la oparatie.Ma intereseaza clinica privata si nu gasesc nimic gen:adresa, conditii etc.
Cat de repede te programeaza? noi astazi terminam tratamentul cu antibiotic si am inteles catre sa treaca cam 2 sapt.Oricum din vara de cand Luca a intrat in colectivitate suntem intr un continuu tratament.Ma gandesc totusi ca la Budimex este mai aglomerat (si ar dura mai mult pana ne programeaza)si as prefera clinica privata.
Astept orice sfat, sugestie...MULTUMESC

#23
Maadi

Maadi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.274 mesaje

Postat 02 noiembrie 2009 - 12:28

Detalii despre locatie si date de contact gasiti pe net accesand tinosmedical, cu ro-ul de rigoare.
Sanatate multa.
Maadi si Calin (19.07.2003)


#24
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 02 noiembrie 2009 - 22:36

dianeta ce ati mai facut?L-ati sunat pe dr?Cind va operati?Noi am scapat mai usor decit am crezut,conditiile de la clinica sunt excelente fara nici o exagerare,personalul are un comportament ireprosabil si totul a fost ok.Dl dr este inainte de toate un om cu un suflet mare,un medic intelegator,mi-a dat toate explicatiile de care aveam nevoie.Mi-a aratat chiar si polipii dupa ce i-a extras.Si nici preturile nu sint f mari,sunt acceptabile,ce mai sint super incintata ca am scapat de tot mai repede decit am crezut.Multa sanatate sa-i dea D-zeu acestui dr.O sa merg si cu cea mica (mai am una)cind vine pe 13 la Constanta.Mergeti cu toata increderea la aceasta clinica.

#25
titiuri

titiuri
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 10 noiembrie 2009 - 13:21

buna. si pe mine ma intereseaza foarte tare acest subiect. la spitalul marie curie femeile alea sunt foarte secretoase si tare greu ajungi la medicul ursuleanu si trebuie sa imi operez copilul de polipi si vreau si eu un mesaj de la cineva care stie datele de contact de la clinica privata a dlui ursuleanu. multumesc muuult

#26
geniest

geniest

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.561 mesaje

Postat 10 noiembrie 2009 - 15:02

Clinica Medicala Tinos Clinic
Aleea Barajul Dunarii, Nr. 10C, sector 3 (piata Minis, in spatele farmaciei Tinos). Intrarea se face prin Aleea Barajul Uzului.

0213402277

Daca se considera reclama, va rog stergeti. Daca nu....eu am vrut sa fiu de ajutor celor care au probleme cu nasucurile....

#27
axxxa

axxxa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 192 mesaje

Postat 11 noiembrie 2009 - 01:43

Dr. Ursuleanu face si teste pt depistarea unei eventuale alergii la substantele din anestezic? Ca din toata treaba asta, singura care e periculoasa e anestezia...

#28
geniest

geniest

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.561 mesaje

Postat 11 noiembrie 2009 - 10:53

Eu astazi sunt programata cu baietelul la clinica si o sa intreb.Te tin la curent...

#29
dianeta

dianeta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 12 noiembrie 2009 - 11:55

Derya, multam de intrebare si felicitari pentru operatie. Ma bucur din tot sufletul ca a fost simplu si ca s-a terminat cu bine. E incurajator pentru mine ... !!
Din pacate noi nu l-am operat (inca!) pe Tudor. Cu citeva zile inainte a facut febra mare, a tinut-o asa 4 zile dupa care am mers la dr si i-am dat antibiotic (CEDAX) 7 zile. A avut o amigdalita ... de zile mari. Abia i-a trecut si de luni, de cind a inceput gradi iar e infundat... sper saptamina viitoare sa ne de-a dl dr Ursuleanu "unda verde" si sa-l operam odata. Sa ne auzim cu bine!

#30
Vivela

Vivela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.261 mesaje

Postat 12 noiembrie 2009 - 13:43

Buna,



Am operat si eu baietelul acum 2 zile de polipi la aceasta clinica. A fost ok, in cateva ore am fost acasa.

Pretul este - pentru vegetatii (polipi) 600 de lei + analize 74 de lei, facute acolo. Daca aveti analizele facute, nu mai e nevoie de altele (e vorba de hemoleucograma completa si de analizele de coagulare - parca 6 sau 7 analize).



Singurul lucru care m-a nemultumit pe mine a fost ca am primit chitanta pt bani dati doar cand am insistat pt asta (mi-au dat un bon fiscal, nenominal bineinteles) si in plus, mi-am dat seama ca am plecat fara nici cea mai mica dovada ca am trecut pe acolo. Adica daca, Doamne fereste, s-ar fi intamplat ceva cu copilul peste noapte sau a doua zi, eu nu aveam nici o hartiuta la mana cum ca a suferit o interventie chirurgicala la acea clinica.



Atunci pe moment am fost incantata ca e totul bine, David a reactionat binisor, doar vreo 30 de min de agitatie, dupa care a adormit si s-a linistit. Nu mai vroiam decat sa plecam acasa si atat.



Totusi, o fi normal sa nu-ti dea nimic- o hartie, o foaie de observatie, sa o duci la medicul pediatru?? M-as fi asteptat de la o clinica particulara, care pare ok, sa ma traga ei de mana sa-mi dea. O sa intreb cand mergem la control, peste vreo 3 saptamani...



_________________________________________________



Mami de pui nazdravan (2/9/07)[avion] + [^]9+

Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -