Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 1 voturi

clinica privata dr ursuleanu


117 raspunsuri la acest subiect

#1
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 11 octombrie 2009 - 19:09

BUNA ZIUA TUTUROR!AS DORI SA STIU SI EU DACA CINEVA SA OPERAT LA CLINICA PRIVATA A DLUI DR URSULEANU,MEDIC ORL LA BUDIMEX.SUNT O MAMICA DIN CONSTANTA SI AM FOST LA DINSUL LA CABINET.ACOLO AM DISCUTAT DESPRE OPERATIE INCLUSIV DESPRE COSTURILE CARE SE PRACTICA ATIT IN SPITAL CIT SI LA CLINICA.AS DORI TOTUSI SA FIU MAI SIGURA SI DC CINEVA DINTRE DVS A OPERAT COPILUL ACOLO IL ROG DIN TOT SUFLETUL SA MI DEA ORICE INFORMATIE DESPRE ACEST SUBIECT.MAI AM 3 SAPTAMINI PINA LA OPERATIE SI ASTEPT CU DISPERARE RASPUNS DE LA CINEVA.VA MULTUMESC DIN SUFLET.ANA

#2
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 11 octombrie 2009 - 19:19

AM AUZIT MULTE LUCRURU FRUMOASE DESPRE ACEST DOCTOR,SI MI-AS DORI DIN TOT SUFLETUL SA MERG LA CLINICA DINSULUI UNDE AM INTELES CA APARATURA ESTE PERFORMANTA SI IN TIMP CE IL OPEREAZA VEDE TOTUL PE O PLASMA.DAR NU DISPUN DE O SUMA MARE DE BANI SI AS DORI SA STIU EXAQCT CU CE SUMA TREBUIE SA PLEC DE ACASA.OPERATIA IN SINE NU E CINE STIE CE,DAR BAIETELUL MEU ARE SI O SINUZITA,DNUL DR SPUNINDU-MI CA O SA-I UMBLE SI LA SINUSURI TOTODATA SI CA I-AR FI MULT MAI USOR SA -L OPEREZE LA CINICA.NU AM TRECUT PRIN ASA CEVA SI NU MA PRICEP,MA TOT GINDESC CUM O SA FIE.DAR AS DORI SA STIU CIT MA COSTA VA ROG FRUMOS SA-MI RASPUNDETI.VA MULTUMESC


#3
Noa

Noa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 394 mesaje

Postat 11 octombrie 2009 - 23:48

Dr. Marius Ursuleanu este intr-adevar foarte bun. Noi ne-am operat de polipi , cand Ioana avea doar 3 anisori si aproape ca nu mai putea respira noaptea.Au trecut 2 ani de atunci si rezultatul operatiei este intr-adevar "spectaculos ",asa cum ne-a spus atunci domnul doctor.Respira numai pe nas, nu s-au refacut polipii asa cum se intampla in alte cazuri,suntem fff bine.

Nu stiu amanunte despre clinica, noi ne-am operat la spital,am vrut doar sa-ti spunem,sa mergi cu incredere pe mana acestui medic,dupa parerea mea exceptional.[flo]



M-am facut mare!





#4
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 12 octombrie 2009 - 11:36

MULTUMESC F F MULT.SI MIE MI-A INSPIRAT INCREDERE ACEST MEDIC SI SUNT SIGURA CA TOTUL VA FII BINE.VROIAM TOTUSI SA STIU SI PAREREA CUIVA CARE S-A OPERAT LA CLINICA.ERAM CURIOASA CUM DECURG LUCRURILE ACOLO.ORICUM ITI MULTUMESC MULT PT RASPUNS

#5
Maadi

Maadi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.274 mesaje

Postat 12 octombrie 2009 - 14:19

Si noi ne-am operat tot la dl. dr. Ursuleanu si de polipi si de amigdale, dar la Budimex. Si de atunci nu am mai avut probleme cu Calin. Practic el ne-a pus pe picioare dupa o "cura" de 33 de zile de antibiotic si alt dr. voia sa ne mai dea inca 1o zile zinat.

La clinica particulara s-a operat acum o luna copilul unor prieteni si operatia de polipi a costat 500 lei (cu tot cu anestezie) si in jur de 90 lei analizele, deci total aprox. 600 lei. Vedeti ca NU se da spaga la asistente, pur si simplu nu primesc.

Sanatate multa.

Maadi si Calin (19.07.2003)



#6
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 12 octombrie 2009 - 18:07

banuiesc ca in acesti 600 intra absolut toate serviciiler adica anestezie etc sau pe aceasta o platesti separat?nu te poti interesa la acesti prieteni sa-mi dai un raspuns mai sigur te rog??si cum se face operatia?cu laser?

#7
Maadi

Maadi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.274 mesaje

Postat 13 octombrie 2009 - 13:57

Am spus 500 lei (cu tot cu anestezie) - deci este inclusa si anestezia si toate celelalte servicii. Se adauga in jur de 90 lei analizele de inceput. Total 500 + 90 = aprox. 600. Nu a facut cu laser ci cu endoscop.
Multa sanatate.
Maadi si Calin (19.07.2003)

#8
dianeta

dianeta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 13 octombrie 2009 - 17:00

Buna, nu stiu daca a raspuns cineva la intrebarea "Deryei" dar si eu caut sa aflu despre clinica particulara unde poate fi gasit dr.Ursuleanu. Are cine idee cum se numeste aceasta clinica sau un numar de telefon?
La M.Curie (Budimex) am operat-o pe Ilinca acum citiva ani si desi operatia a decurs ok, mi-este greu sa repet experienta. Acum tb sa-l operez pe Tudor ! Este un spital din Romania,totusi!
Multam pentru ajutor.

#9
derya

derya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 13 octombrie 2009 - 18:33

Dianeta,intre timp m-am documentat in legatura cu clinica.O sa-ti dau nr de tel de acolo si sa vb personal cu asistenta.Se numeste ....

Astfel de mesaje intra in categoria reclama. Va rog sa utilizati Mesageria Privata pentru a transmite informatiile acestea

#10
dianeta

dianeta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 14 octombrie 2009 - 16:39

Multumesc mult de tot. Am facut pt astazi o programare la dr. Ursuleanu. Va merge sotul meu cu Tudor si am sa va spun cum a fost. Intre timp incerc sa aflu daca a fost cineva sa faca operatie acolo. pup si multumesc


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -