Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Boureanu in rol de tata

violenta divort boureanu scandal

220 raspunsuri la acest subiect

#21
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 18:37

na ca ajunge in topicul nostru - si nu fara legatura aparenta - dl ala care face copkii pe banda...

 

Cred ca Valentina a mirosit altceva la dl ala (cu niste zerouri) si de asta s-a decis spontan.



#22
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 18:45

tot vad ca lumea o judeca pe fata ca nu are minte , ca e rebela, ca fumeaza ca nu asculta.  Minorii sunt minori si au parinti sau tutori responsabili fix d'aia, ca cineva tb sa-i indrume si sa-i ajute sa se invete cu viatza. Si cand taica'tu face deliciul presei de scandal si iubita lui e subiect de glume in materie de bac, cand te bati cu chelnerii prin localluri si altele de le citesc acum, cand tratezi problemele cu pumni in plina strada, ce altceva poti astepta de la copil? respect si multumire? 



#23
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:21

Exact, Mariana! Vai saracii parinti! 

 

Ce sa ma mai fac!  Mama si-a tras-o cu nasul de cununie, tatal umbla cu toate stoarfele, se bate cu barmanii si chelnarii, are o amanta de 19 ani, apai plecam de mult de acasa!

 

Numai ca fata l-a imprimat rastindu-se la ea:

"La ora 11 pentru ca este vacanta telefonul se preda. Nu-ti convine fa-ti bagajul si pleaca!"

 

Halal educatie. Exact asta a si facut fata. A plecat. Ah, si dupa aia tot el s-a suparat!

 

http://stirileprotv....ma-tinerei.html



#24
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:25

"Șocant este că femeia afirmă că fiica sa a fost bătută de ani de zile, de când era foarte mică: „O bate de când era mică, de la doi ani. În țara asta se pot face puține lucruri cu un om violent. Am mai încercat să fac în așa fel să fie bine pentru copil. Cum am știut eu și cum m-am priceput”.   

 

 

Ca tot vorbeam de custodie , daca e adevarat, fosta sotie avea un motiv in plus sa nu-i lase fata la divort. Era mai putin daunator sa stea cu ea si cu nasul decat cu tatal care o batea si care oricum n-a ramas nici el mult timp singur. 

 

 

 



#25
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:27

exact cum spui !!!
 

insa ce nu inteleg este cum a primit el custodia acestui copil cand el are asa o istorie? 



#26
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:29

E un mister... sau poate vom afla.



#27
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:48

Si cand olandezii au luat copiii chipurile abuzati, s a zis pe aici ca e ok o corectie din cand in cand :))))

Eu nu mai cred in ce scrie prin ziare, prefer sa nu imi pierd timpul dezbatand cine are dreptate si cine nu, mai ales la cate aberatii exista la unii jurnalisti.
Titlul subiectului demonstreaza asta.

#28
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:52


Si cand olandezii au luat copiii chipurile abuzati, s a zis pe aici ca e ok o corectie din cand in cand :))))

whatever, fiecare cu ale lui si cu ce il intereseaza  [flo2]

apropo- nu erau olandezi :)



#29
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:57

Uita asta zic ziarele de scandal:

"Soțul încorenorat i-a pus câteva condiții dure Irinei la divorț. Mai precis, i-a cerut să fie de acord ca fetiţa lor să-i rămână lui în grijă, iar infidelitatea acesteia a devenit de bun augur pentru Boureanu, care a câștigat-o în instanță pe Ioana

 

La acea vreme, Click! a dezvăluit cum au decurs tratativele dintre cei doi foști soți. “Cristi i-a spus soţiei că e o chestiune mai degrabă de orgoliu. După ce l-a rănit, măcar fetiţa să rămână în acte la el. Irina a fost de acord, numai că, după ce Cristi a primit custodia, a pus piciorul în prag. I-a spus soţiei că dacă vrea să-şi mai vadă vreodată fiica, trebuie să renunţe definitiv la amantul ei, Sebastian Vlădescu. Din câte ştiu, Irina a fost de acord fără să clipească", a declarat o sursă din apropierea fostului cuplu.

O vreme, Irina Boureanu s-a conformat: a încheiat relaţia cu Vlădescu. Fostul ministru a plătit şi el “scump” aventura: i-a făcut “cadou” lui Boureanu acţiunile sale la firma pe care o aveau împreună. Timpul a trecut, iar lucrurile s-au liniştit. Irina Boureanu şi Sebastian Vlădescu au reluat încet, încet legătura."



#30
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 20:58

ohhh... eu nu stiu cum poate renunta o mama la custodia copilului sau. E peste puterile mele de a intelege. 





Etichetat si cu violenta, divort, boureanu, scandal

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -