Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Boureanu in rol de tata

violenta divort boureanu scandal

220 raspunsuri la acest subiect

#1
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 12:28

Desi pare un subiect de can-can  - nu e doar cancan.

 

E vorba si despre un copil - un adolescent - care are parte de un scandal in media. Despre adolescenta, despre parenting, despre educatie, despre violenta.

 

E vorba despre scandalul Boureanu.

COpila - o adolescenta rebela - foarte frumoasa - tata, cuplat cu o colega de clasa a fetei lui - mama, care l-a lasat pe tatal copilei pentru nasul lor de cununie ...

 

deci, destul de complet si complet. 

Nu inteleg insa cine are acum custodia fetei ... tata sau mama?

 

detalii aici 



#2
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 12:30

Boureanu cu fata si actuala iubita (colega de liceu cu fata lui)

 

boureanu-2.jpg



#3
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 12:42

Dar în cazul ăsta, eu una nu îmi pot forma nicio părere, sunt declarațiile lor, preluate și deformate de presă, nu am văzut cu ochii mei, nu îi cunosc. Chiar sunt curioasa daca cineva se încumeta să bage mâna în foc pentru o varianta sau alta. Sunt doi adulți agresivi unul cu altul, si rezultă o atmosferă și o educație pe măsură. Ce se poate schimba in familia lor? Sau cine poate face asta?

#4
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 12:45

eu nu-l percep pe boureanu a fi capabil sa aiba grija de o adolescenta.

ba in cluburi, ba pe litoral, ba in vacante peste hotare, cand sa mai aiba grija si de fiica lui ?

ar trebui sa se maturizeze el mai intai si sa-si rezolve problema cu controlul furiei.

oare cum o fi obtinut custodia fetei, nu cumva si-a folosit influenta si legaturile pentru a forta decizia instantei ?!?

 

"Fosta sotie a ex-deputatului Cristian Boureanu a facut cateva marturisiri socante atat in ceea ce priveste scandalul care s-a petrecut pe strazile Capitalei, cat si alte episode in care acesta a fost extrem de violent fata de fiica sa. «Ioana nu a fugit de acasa, a plecat de acasa pentru ca a fost mintita, pacalita si nu a fost lasata sa vina la mine. Ea a plecat de acolo cu acordul meu. El a stiut foarte bine ca a plecat la mine, l-am sunat sa il anunt. Ioana a fost exmatriculata, dar din cauza ca tata a facut scandaluri la scoala si a amenintat copiii. Nu este prima data cand o bate sau cand mergem sa depunem plangere la protectia Copilului», a marturisit fosta sotie a lui Boureanu. «Ieri dupa-amiaza a dat in ea. Domnul Boureanu este un om foarte violent. Ioana a fost batuta de cand era mica, de cand avea doi ani», a mai adaugat Irina, fosta sotie a lui Cristian Boureanu, in cadrul emisiunii TV «La Maruta»."



#5
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 12:55

Ba da, e chiar vorba de barfe.

O adolescenta rebela, descumpanita de vietile parintilor sai, fiecare facand ce i-a tunat.

Custodia o are domnul, dar doamna a incurajat constant rebeliunile fetei. Da, a spus ca merge la mama-sa, dar a disparut cateva zile si nu era acolo unde a zis.

Nu stiu de ce are el custodia, acum fata nu mai vrea la el, eu sa fiu in locul lui i-as zice sa o ia cine vrea, fosta nevasta sau statul,ca cu forta nu se poate...

Si oricum peste 2 ani nu mai trebuie sa intrebe pe nimeni.

La 16 ani nu ai in cap mare lucru, dar ti se pare ca esti undeva, sus...e rau cand cazi. O varsta tare ingrata, ar trebui ajutor, uneori ai parte, alteori nu prea...iar alteori nu-ti pasa.



#6
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 13:10

Pana la urma a batut-o in mijlocul strazii sau nu? Scria undeva c-ar fi avut un smoc de par smuls din cap. In cazul asta ar fi grav. 

 

Eu am inteles ca mama fetei l-a inselat pe Boureanu cand fata era mica si, daca tot i-a facut un rau, ca sa aiba si el o satisfactie, sa se aleaga cu ceva, la divort a convins-o sa-i cedeze custodia. N-am vazut emisiuni, am citit doar niste stiri si nu mi-am format nici eu o parere despre ei doi , dar inteleg ca  acum au ajuns sa se acuze reciproc. El pe ea... c-a stricat fata, ea pe el... c-a batut-o dintotdeauna. Fata e o adolescenta rebela, dar nu stim sigur daca minte si daca ca tatal chiar a vrut s-o educe cu bataia. 


Editat de Cristina_C, 14 septembrie 2016 - 13:10 .


#7
dianama

dianama

    Membru senior

  • Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.152 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 13:14

Niste barfe de 2 bani. Un copkil zgaiat care i s.a dat tot si de toate. ... Ar fii bine daca i s.ar taia din portia de bani pt Centru Vechi non stop. ..Si da stiu ce vb!!!! E un copil problema. ..nu de acu ...de foarte mukt timp. Mamasa nici ea nu e mai departe.

#8
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 13:40

Desi pare un subiect de can-can  - nu e doar cancan.

 

E vorba si despre un copil - un adolescent - care are parte de un scandal in media. Despre adolescenta, despre parenting, despre educatie, despre violenta.

 

E vorba despre scandalul Boureanu.

COpila - o adolescenta rebela - foarte frumoasa - tata, cuplat cu o colega de clasa a fetei lui - mama, care l-a lasat pe tatal copilei pentru nasul lor de cununie ...

 

deci, destul de complet si complet. 

Nu inteleg insa cine are acum custodia fetei ... tata sau mama?

 

detalii aici 

Fata lui Boureanu are 15 ani, cealalta 19. Nu sunt colege de clasa.



#9
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 14:01

Nu era colega de clasa a fetei iubita tatalui, asta mai lipsea!  Oricat de rea ar fi fost fata, daca tatal intr-adevar a batut-o,  atunci el n-are nici o scuza.  De asta am intrebat, ca el si iubita si ce martori mai au zic ca nu, in schimb mama fetei si fata sustin contrariul si voiam si eu sa ma lamuresc.



#10
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 14:06

ok, inteleg ca nu sunt colege de clasa. Da ai dreptate - chiar am vazut ca prietena lui a luat BACul. 

 

OK - barfe sau nu, asta e ceea ce comenteaza ziarele. Adica, astea sunt barfele - sau adevarurile - nu stiu. Din moment ce isi spala rufele in public, asta e - suntem si noi martori.

Nu stiu exact unde e problema insa stiu ca un copil de 15 ani e foarte sensibil si trebuie mult calm si tact. Probabil ca nu de asta a dat dovada taica-su.





Etichetat si cu violenta, divort, boureanu, scandal

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Astăzi, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Astăzi, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -