Sari la conținut

Sari la conținut


* * - - - 4 voturi

Cand te-apuca cheful de facut copii

mihaela radulescu chef sarcina 40-50 ani

189 raspunsuri la acest subiect

#171
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 08:02

Xio, cind esti vedeta, traiesti din publicitate, fie ea si negativa. Ma pun in "papucii" sau pielea Mihaelei cind e vorba de cum arata, daca ma pot pune in pielea ei cind vine vorba de bogatie si bunastare. Daca marele tabloide din lume isi permit sa se ia de fiecare amanunt legat de viata vedetelor, cred ca putem sa o facem si noi aici pe DC, fara sa ne mustre constiinta si fara sa vii tu sa ne dai peste degete, ca asta faci. 

 

Mai stie cineva ce face Adriana Iliescu si fiica sa? Citeam mai demult ca ar vrea un alt bebelus la 72 de ani. L-a facut pina la urma?

Dupa nastrusnicia lui Adriana Iliescu, s-a schimbat legea. S-a impus o anumita limita de varsta pentru astfele de proceduri.



#172
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 17:46

Pentru ca esti pe un forum si nu e frumos sa jignesti interlocutorul. Crezi ca noua nu ne vine in cap sa iti spunem ca esti ignoranta, lipsita de gust si de buna crestere, etc?

 

Avem pareri diferite, ok, mie nu imi plac bratele madonei, tie iti plac, ok, de ce tu trebuie sa ma faci intoleranta pentru ca mi-am spus parerea? Era deajuns sa spui ca tie iti plac bratele ei si intelegem. Eu nu te-am facut naiva si ignoranta.

 

Ai intrat la subiectul asta si la altele, numai ca sa te infingi in parerile altora, fara macar a-ti da-o pe a ta! Ai intrat numai ca sa-i faci intoleranti pe altii si sa te minunezi. Uite cine vorbeste de calling names si toleranta! Ingerul pazitor al vedetelor!  [:-)))]

 

Cita vreme or sa existe vedetele or sa existe si tabloidele si crede-ma ca in momentul in care o vedetea nu mai e in radarul tabloidelor inseamna ca steaua lor a apus iar banii incep sa se imputineze pina dispar. Nici o vedeta nu-si doreste sa fie out of the picture. Asa ca nu le mai plinge tu de mila si le purta grija. 

 

 

Mvai, sunt atata de multe incat ttrebuie sa iti raspund punctual [:-)))]

 

1. Unde anume am jignit eu interlocutorul? Si de ce nu e ok daca iti jignesti interlocutorul, dar e ok daca jignesti persoane necunoscute care nu iti pot raspunde?

 

2. Multumesc de aprecieri, vad ca tu stii sa jignesti :))))))))))))))

 

3. Eu nu te/am facut intoleranta pt ca nu iti plac bratele ei. Te//am facut into;eranta pt ca ai afirmat ca sunt dizgratioase si ai spus ca pot cauta pe net sa vad ca asta e parerea altora. Eu ti/am raspuns ca asa cum tu crezi ca sunt dizgratioase eu cred ca sunt frumoase si ca nu exista un adevar absolut asa cum sustii tu. Sa spui ca nu iti place de cineva e ok sa spui ca e gretos nu e frumos. Nu stiu unde te/am facut si naiva.

 

4. Parerea mea am spus/o clar si raspicat de la inceput. [:-)))]

 

5. Ti se pare ca as fi intoleranta? Sunt de acord ca poti avea pareri diferite, atrag doar atentia ca iti poti exprima parerea altfel. Intoleranta as fi daca ti/as spune ca eu am dreptate si tu gresessti, acc eu detin adevarul absolut.

Tu spui ca cineva are brate dizgratioase, eu spun ca nu imi plac bratele cuiva. Din mesajul tau inteleg ca nu prea vezi diferenta dintre cele 2 exprimari.



#173
buflea

buflea

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 15.395 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 18:46

Apropo de Madonna, a cantat ieri la Billboard Music Awards, tribut pentru Prince. A cantat oribil, mai ales ca Prince folosea tonalitati inalte in Purple Rain si ea parea ca le cauta printr-un butoi [flo2]    ...si azi toata presa comenetaza ca "Madonna sounded like a boiled drunk" ...chestie cu care, intorleranta cum sunt, rezonez ...

 

Si nici nu imi plac bratele ei ...sunt dizgratioase [il]



#174
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.257 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 19:22

Apropo de Madonna, a cantat ieri la Billboard Music Awards, tribut pentru Prince. A cantat oribil, mai ales ca Prince folosea tonalitati inalte in Purple Rain si ea parea ca le cauta printr-un butoi [flo2]    ...si azi toata presa comenetaza ca "Madonna sounded like a boiled drunk" ...chestie cu care, intorleranta cum sunt, rezonez ...

 

Si nici nu imi plac bratele ei ...sunt dizgratioase [il]

Bai, tu nu ai auzit ca nu exista adevar absolut? Intoleranto, jignesti persoane ne cunoscute! Rusine sa-ti fie! [:-)))]  Treci la colt! Hai ca vin si eu cu tine, sa-ti tin companie. [pk]



#175
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 19:55

Buflea, tie ti se par dizgratioase, da. :) Verbul folosit inainte de adjectiv e foarte important pt a se evita alura de adevar absolut care planeaza asupra afirmatiei.

 

E Madonna, i se iarta o prestatie proasta. :))

Later edit> mai bine nu scriai de asta, ca doar imi intaresti afirmatiile :))))

https://www.google.d...ibute to prince

 

 

Letitia, Madonna e o persoana cunoscuta. :)) iarasi nu citesti ce scriu ceilalti.


Editat de XIO, 23 mai 2016 - 20:12 .


#176
michelle-usa

michelle-usa

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 19.699 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 21:16

nici in tinerete nu mi-a placut madonna si nu-mi place nici acum, nici cum cinta nici cum arata...ba chiar as spune,ca muschii exagerati nu o fac absolut de loc atragatoare.

Editat de michelle-usa, 23 mai 2016 - 21:39 .


#177
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 21:25

mai frumos de atat nu ti ai fi putut exprima parerea, Michelle [flo2]

:)))))))



#178
michelle-usa

michelle-usa

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 19.699 mesaje

Postat 23 mai 2016 - 21:50


muschii la o femeie,poate sutn atragatori pana la o virsta, si daca nu sutn excesiv, dar in general nu cred ca adauga feminitate, gratie.
dupa 50 de ani cand si pielea se mai schimba, muschii, tatoorile, brozul excesiv ...parca nu mai fac acelasi sens.

#179
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.257 mesaje

Postat 24 mai 2016 - 00:14

Buflea, tie ti se par dizgratioase, da. :) Verbul folosit inainte de adjectiv e foarte important pt a se evita alura de adevar absolut care planeaza asupra afirmatiei.

 

E Madonna, i se iarta o prestatie proasta. :))

Later edit> mai bine nu scriai de asta, ca doar imi intaresti afirmatiile :))))

https://www.google.d...ibute to prince

 

 

Letitia, Madonna e o persoana cunoscuta. :)) iarasi nu citesti ce scriu ceilalti.

[:-)))]  [:-)))]



#180
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 24 mai 2016 - 12:43

Michelle, cand ai muschii tonifiati nu iti mai atarna pielea, ca asta deranjeaza, de aia multe femei trecute de 50-60 de ani fac exercitii pt triceps, ca atarna inestetic totul pe brat.

Este o doamna de 72 de ani care arata.....incredibil. O sa pun linkul cand ajung acasa.
Dar daca nu iti plac muschii nu iti vor place nici la 30 si nici la 70 de ani.
La mine cand prietenele imi spun ca e prea mult, atunci inseamna ca sunt pe drumul cel bun :)))



Etichetat si cu mihaela radulescu, chef, sarcina 40-50 ani

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -