Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#11
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 22 decembrie 2014 - 16:16

...life in plastic is fantastic!

 

http://youtu.be/ZyhrYis509A

 



#12
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 22 decembrie 2014 - 16:26

Xio, normal ca arata mai bine ca tine si daca vrei s-o ajungi doua ore pe zi la sala nu sunt de-ajuns! [:-)))] Dar asta nu e trist deloc, in curand o sa fie comic.



#13
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 22 decembrie 2014 - 20:23

Siliconata e de mult timp si arara fff bine. :D probabil ii dadea autograf pe tricou sau pe un servetel. Dar de unde atata ura pe femeia asta? A facut ceva rau?

#14
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 14:18

Suntem invidoase, nu o uram, o iubim tainic si nu vrem sa recunoastem! [:-)))]

Mie dintotdeauna mi s-a parut groaznic de urata, si inainte sa-si scurteze nasul, si dupa, dar mai ales acum cand incepe sa semene tot mai mult cu donatella versace [clo]

Dar nu am nimic cu ea personal. Aceeasi parere o am si despre Loredana de exemplu, aceasta Madonna a Romaniei [:-)))] si despre alte barbie d-astea plastifiate pana in dinti.

Si pana la urma bravo lor ca si-au pus si au ales sa se infrumuseteze cum au considerat ele, dar plasticul are un obicei tare prost odata injectat si se tradeaza si in atitudinea purtatoarei care deodata devine ambasadoarea frumusetii, pozeaza pe feisbuc fara pic de machiaj, dar uita sa intrebe daca se vad bine buzele si sprancenele tatuate, da din deget amenintator si tine prelegeri despre cum se tin barbatii etc.



#15
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 14:40

si mie mi se pare ca in ultimul an, atat loredana, cat si mihaela, s-au uratit, nu neaparat pentru ca au imbatranit, ci pentru ca au facut niste alegeri nefericite in materie de infrumusetare. cine stie, s-or fi lasat amandoua pe mana aceluiasi estetician ?



#16
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 17:28

ah, deci ai ceva cu persoana ei, Androix, din moment ce problema e ca spune pe fb cum sa isi tina femeile barbatii acasa :)))))

 

 

Mie dintotdeauna mi s-a parut incredibil de sexy. Bine, de corp nu mai spun, ca e clar, dar chiar daca are nasul care nu o ajuta, tot mi se pare...nu frumoasa, ca in opinia mea doar cateva femei din luem sunt frumoase, dar cu ff mult sex appeal.

daca ar trebui sa aleg intre ea si Luciu sau Monica Barladeanu, Lavinia parva samd, as alege-o pe ea.

dar hei, mie si Sarah Jessica Parker mi se pare incrdibil de sexy si o femeie adevarata. :D



#17
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 17:33

Xio...eu te inteleg!

 

Si lui Arghezi ii placeai "bube,mucegaiuri'(le) si noroi(ul)"! [:-)))] [:-)))]

 

Fara vreo legatura cu persoanele(vedetele) de la subiect!


Editat de andacos, 23 decembrie 2014 - 17:43 .


#18
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 18:06



ah, deci ai ceva cu persoana ei, Androix, din moment ce problema e ca spune pe fb cum sa isi tina femeile barbatii acasa :)))))

 

Ai scos doar faza asta din context intentionat sau doar atat ai inteles din ce am spus eu ca mi se pare de kko la divele de plastic? [nani]

 

Nevermind [aho]  eu ascult colinde pe youtube ceea ce va doresc si voua!



#19
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 18:08

:))) nu-mi spune ca nu iti place de sarah jessica parker!!!! :)))



#20
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 23 decembrie 2014 - 18:16

nu am scos din context, tu ai scris ca nu ai nimic cu ea personal dar la sf. ai scris faza asta. si e perfect normal, nu iti place de ea ca persoana si nu o poti place atuncci nici fizic.

si eu ma gandesc cateodata cu groaza :D ca daca nu mi s-ar parea atat de nesuferita andreea marin ca om poate chiar as spune ca arata bine :))))))

sa nu crezi ca am spus ca esti invidioasa sau ca sgtrugurii sunt acri, cum se raspunde de obicei la asa ceva!

 

chiar acum ma gandeam ca mie nu mi se pare luciu o femeie faina. mi se pare insipida, incolora, inodora. daca mi-ar spune cineva ca as putea sa fa acum schimb si sa arat ca ea, as zice 'nu mersi'. desi hai sa fim seriosi, ca femeia aia arata mai bine decat mine, dar in veci nu as face schimbul.

cu raduleasca nu m-ar deranja. :P

 

 

 

scuze ca ma intind dar astept sa mi se faca o clatita: intotdeauna m-a fascinat comportamenul nostru. nu stiu cum e la voi, dar eu daca vad o fata frumoasa care e plina de ea si cu nasul pe sus automat ii vad in prim plan toate defectele, chiar si alea pe care ar trebui sa le studiezi cu lupa. si daca vad o fata care nu arata bine dar e extrem de draguta si cu bun simt ajung in timp sa nu ii mai vad nici un defect si sa consider ca e superhot.





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -