Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#31
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 10 ianuarie 2015 - 22:39

Redactor, daca nu ramane cu Felix pana la adanci batraneti nu e bine, nu_ Si daca ramane cu el e oricum o proasta. :)))) serios acum, tu o urmaresti pe femeia asta? ai ceva personal impotriva ei?



#32
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 10:51

Intamplator am vazut ieri "Romanii au talent", cu o Mihaela Radulescu transformata, plastifiata, robotizata, urata (nu mi s-a parut niciodata o frumusete, dar acum intrece orice imaginatie).

http://www.voceatran...ine-spune-asta/


Editat de iulia_b, 15 martie 2015 - 10:57 .


#33
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 11:22

Nu stiu cum anume ai fi dorit sa arate, insa din punctul meu de vedere in aceasta poza arata perfect pentru o femeie la varsta ei.

Nu stiu daca din 100 de femei luate aleator pe strada (sa zicem primele 100) care sa aiba varsta ei dar eu risc (sa fie si mai tinere cu 8-10 ani!), arata macar pe jumatate la fel de bine ca si ea.

No offence!   [flo2]



#34
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 11:56

Marius, eu ma refeream la intreg ansamblul ce defineste o imagine, o fiinta,  nu la o poza (care poate fi prelucrata). Tu ai vazut-o cum vorbeste, cum se misca, cat este de inexpresiva, ca un robot?Cat de penibil s-a comportat? Cat de naturala era Andra in comparatie cu ea (desi nu cu aceleasi forme perfecte, mult mai feminina, mai umana).

Din 100 de femei luate pe strada, de aceeasi varsta, daca si-ar face cel putin jumatate din operatiile ei estetice , daca ar face sport cel putin ca ea, cel putin jumatate ar arata mai bine ca ea.



#35
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 12:35

Raduleasca este o femeie care isi permite sa se respecte. Aici e chestie de gust, desigur, dar parerea mea coincide cu a lui Marius, chiar daca nu sunt fan Radulescu.

Andra este alt tip de femeie, comparatia intre cele doua nu are sens dupa mine...in plus sunt 17 ani diferenta intre ele...e clar cine este mai vizibila la feminitate. [:)]



#36
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 13:11

Daca Mihaela Radulescu/(=)Bianca Dragusanu (dive prin aceleasi "talente" ca nu stiu altele sa fie)  devin/sunt un model feminim  reusit (pe orice plan ar fi), e nasol.  [fri]



#37
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 13:19

:D ma bucur ca nu sunt singura....zilele astea nici nu ai curaj sa mai zici ca iti place Mihaela Radulescu, dar mie sincer mi-a placut de ea :)



#38
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 13:49

Din 100 de femei luate pe strada, de aceeasi varsta, daca si-ar face cel putin jumatate din operatiile ei estetice , daca ar face sport cel putin ca ea, cel putin jumatate ar arata mai bine ca ea.

Stii care e diferenta? Exact acest daca. Eu nu pot sa judec ce ar fi daca ar fi, ci doar ce este. Iar acum vad afirmatii care din punctul meu de vedere nu doar ca sunt total gresite dar nu au nici un fundament in raport cu realitatea. M. Radulescu arata foarte bine si pentru varsta ei chiar excelent. Are grija de tinuta ei de cum arata ceea ce acele 100 de femei nu o fac motiv pentru care ai scris si tu daca.



#39
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 13:53

Daca Mihaela Radulescu/(=)Bianca Dragusanu (dive prin aceleasi "talente" ca nu stiu altele sa fie)  devin/sunt un model feminim  reusit (pe orice plan ar fi), e nasol.  [fri]

M . Radulescu este om de televiziune are in spate multi ani de productie din cate stiu in prezent este una dintre persoanele cu cea mai mare vechime si experienta in productia de televiziune din Romania. Nu stiu pe ce te bazezi cand faci afirmatiile de mai sus insa in mod sigur nu pe realitate.



#40
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 15:17

Ce sa mai zic...avem exemplele pe care le meritam/dorim.





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -