Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (88)


192 raspunsuri la acest subiect

#41
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 19:18

quote:
Originally posted by ooana
...om mai vedea noi ce si cum...da va tin la curent![:I]
no, apai maine, tine-ti "celularul" la bracinar [:-)))]...ca s-ar pute' sa-ti trag o kiuiala [:D]...asa......di dor si alte alea [;)] [pup] apropos de ora 5....gata, inchid sandramaua si ma pregatesc de bucatareala! vorbim...! pa fetili!
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#42
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 20:16

am fugit acu' cat pot [:D]

daca plecam maine si nu reusesc sa mai intru...
weekend placut![pup]



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 14 zile[avion]


Noi 2...
Wedding-videoclip


#43
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 19 ianuarie 2008 - 00:47

Cine pe aici sau numai eu am ramas pe baricade?[:D]

Foto Ralu


#44
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 19 ianuarie 2008 - 15:12

bueeeeeeeiiiiiiii unde ati disparut?? [biz] eu azi am zi de lene absoluta [:D]

#45
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 19 ianuarie 2008 - 19:00

Ancuta, uite ca eu am "inviat"...
Am si eu o lene de nu ma vad, dar n-am avut de ales si am prestat pe ziua de azi...
Am facut ceva de papa, am strans bradul (in sfarsit, m-a lasat inima sa-l adun de prin casa!), am facut ordine intr-un dulapior, acum spal rufe si mai culeg diverse chestii aruncate aiurea prin camera.
A... am sters si praful, am schimbat lenjeria pentru nani...

Dupa ce termin cu spalatul, vreau sa vad fac o baita buna si sa vad niste filme...


Foto Ralu


#46
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 14:16

neata [hia]

m-am intors de la aeroport, a plecat Marius si iar am ramas singura [V]
...asa ca daca e careva pe aici va ivit la o [cafea]

sa va povestesc ce am facut zilele astea [bang]

vineri...am plecat de la servici si ne-am hotarat sa mergem pana la Ikea...inca ne faceam planuri [:)] pana la urma ne-am hotarat sa mergem sambata la Luxemburg.
am parcat in parcare...am facut ceva cumparaturi
...si cand sa plecam...gasim masina [auto] cu geamul spart... in partea din dreapta fata [q][q][q]
am crezut ca innebunesc [bang]
aveam pe parbriz suportul pt navigatie si s-au gandit ca navigatia e in torpedou ...din pacate mi-au spart geamul pe degeaba ca nu au avut ce sa fure [ups]

si acum ma intreb...daca lasam masina in strada era una...dar in parcarea de la ditamai magazinul, cum se poate intampla asa ceva [bang]

am reclamat la Ikea...ne-au indrumat spre Politie
...asa ca restul zilei de vineri seara am petrecut-o la Politie

asta a fost de cel mai frumos "cadou" [s] pe care il puteam primi pentru a doua zi cand era de ziua mea [:(!][q]

sambata...n-am mai plecat niciunde [:(!]...noroc cu o colega care e romanca...si care m-a ajutat sa sun peste tot sa vad ce pot face, ca nu puteam lasa masina cu o punga lipita in loc de geam...plus ca aveam nevoie de ea!

toti ne-au spus ca trebuie sa comandam si ca dureaza cam 4-5 zile ...la reprezentanta VW n-am vrut sa merg ca e super scump!

in final am gasit,...toata afacerea a costat 150 euro (geamul a fost 38 euro, restul a fost manopera [bang])

ne-am mai plimbat putin prin magazine, am mancat la un restaurant mexican....si asta a fost ziua mea de nastere!
O astept pe cea de la anu' poate atunci o sa simt si eu ca e ziua mea![V]

...asa ca azi, cu putina intarziere, va ofer cate un pahar de sampanie [cheers]sau suc de portocale...si papica chinezeasca [papica]

cadouri multe nu am primit...ma asteapta cand ma duc acasa [:I]

Marius mi-a adus 20 de trandafiri rosii[il](aici asa se vand cu sot)...si o geaca de schi rosie [:I], ca tot vroiam eu una

imi doream de mult dar nu mi-am permis niciodata sa imi cumpar un stilou Montblanc...
asa ca de la Marius, mama, socrii si cumnata-mea...am primit banii sa imi cumpar unul...insa nu am mai avut timp sa mergem pana la reprezentanta la Montblanc

asa a fost weekendul meu...sper ca voi a-ti avut unul mai bun!

Ralu...ca sa vezi ce era cu starile alea
...ca m-am intrebat de 1000 de ori de ce nu am reusit sa plecam vineri la Luxemburg sau de ce nu am mers acasa in Ro...si asa evitam totul...dar asa a fost sa fie [:(!]

Krelia [pup]



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile[avion]


Noi 2...
Wedding-videoclip


#47
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 14:27

...sa nu uit! Gio chiar m-am gandit la voi...sper ca a-ti gasit ce va doreati...si aici am vazut reduceri foarte mari incepanad de sambata
Marius si-a luat si el geaca de schi cu 29 euro...initial costa 79 euro...



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 12 zile[avion]


Noi 2...
Wedding-videoclip


#48
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 14:56

buna fetele.. cu intarziere (pe forum [:I])...caci ieri nu am intrat deloc pe net....vin si zic.. LA MULTI ANI, OANA! sa fii sanatoasa si fericita cat mai mult timp alaturi de toti cei dragi!... ...si, da-l incolo de fier...ca mai importanta e iubirea [;)][pup] ..gata, a trecut, te-a usurat de 150 de euro.....mergem mai departe, da? auzi, ai primit ieri? [:I] week-endul meu a fost si el cu patanii...vineri seara, dupa cum spuneam, m-am dus acasa cu gandul sa fac plaf....si am facut...un terci de toata frumusetea.....[:-)))]...am experimentat eu un nou soi de orez..din ala cu bob lung (care, in mod normal se fol la mancaruri din alea exotice, mexicane..bla bla bla...nu stai sa-l fierbi sa-l amesteci pe foc cu ceapa, legume..etc...) ...si cum stateam eu sa-l pazesc si sa ma intreb de ce nu se umfla.....e iesit o mare porcarie...a mancat saracu al meu o portie si la sfarsit "e bun, nu e ca ala de-l faci tu de obicei...nu ai facut mult, nu-i asa? [:I]...drept pt care...sambata...cand m-a dus la mama s-o ajut la niscaiva curatenie....am refacut pilaful...si de data asta am pus oez normal, din ala cu bob rotund...si a iesit super bun [:)]... ...tot de ieri, am reusit performanta sa racesc...din nou...am nasul infundat, ma doare in zona sinusurilor...imi curge...sunt ametita..ma doare capu'.....iar o dau pe paracetamoale [;)] Ancuta...si eu am o lene, de nu ma vad..mai ales ca m-am trezit si S , si D asta..numai pe la 8 ca al meu avusa examene..si nah, te trezesti, fara sa vrei...dar, azi, am mai dormit peste 8 inca vreo ora jumate ca eram prastie [:(].. ralu, stai linistita, ca si noi am strans bradul duminica trecuta...iar ornamentul de pe usa, nici acum nu l-am luat [:D]..ma fgandeam sa-l las pana trece iarna ...si apoi, daca as gasi vreun ornament care sa exprime primavara-vara..sa-l inlocuiesc.....dar cum, ai nostri, nu le au cu asa ceva....si uite asa, cand vine vorba de briz-brizuri de casa, simt din ce in ce mai mult lipsa unui Kaufhoff...sau al unui Karstadt [:D]...la parter [:D]... gata, ca am ramas fara servetele ..... ne auzim mai incolo! [pup]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#49
Ancuta-Maria

Ancuta-Maria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 471 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 16:32

Neata! eu abia acum m'am trezit... am fost aseara in oras si apoi am avut o noapte mai...nebunatica [il] Oana, la multi ani!!! si azi e zi de lene? [:D]

#50
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 20 ianuarie 2008 - 16:32

quote:
Originally posted by krelia
LA MULTI ANI, OANA! sa fii sanatoasa si fericita cat mai mult timp alaturi de toti cei dragi!......si, da-l incolo de fier...ca mai importanta e iubirea [;)][pup]..gata, a trecut, te-a usurat de 150 de euro.....mergem mai departe, da? auzi, ai primit ieri? [:I]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
da, asa e...ai dreptate ca e doar o masina!mai important e sa fim noi sanatosi...dpar ca momentul nu a fost cel mai bun pt o asemenea experienta![:I]cel mai rau mi-a parut ca nu am mai plecat nicaieri [:(]si de "suparare" ieri seara mi-am facut rezervarile pe cand vin acasa:2 nopti in Munchen,1 noapte la Viena si 1 noapte in Ungaria...pacat ca o sa ajungem in Viena chiar duminica si parca vad ca totul e inchis!...iar mai mult nu putem sta ca trebuie sa ne intoarcem la muncaaaa....am pimitttt [:I]...si m-am bucurat foarte tare [pup]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.AMR 12 zile[avion] Noi 2...Wedding-videoclip



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -