Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (88)


192 raspunsuri la acest subiect

#191
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 25 ianuarie 2008 - 16:20

eu am carat dupa mine pantaloni de stofa...sacouri...camasi...ca nah...urma sa lucreze madam intr-o agentie de turism...si cand am vazut ca "iarna nu-i ca vara"...si ca sefa mea venea numai in blugi....si ai mei erau in concediu la 7 ore distanta de mine....mi-am pus elegantzismele intr-o geanta, mi-am luat bilet la ICE si mi-am petrecut si un week-end cu ei, dupa care m-am intors fara toalele alea...dar cu altele, pe care mi le-am luat in wkndul respectiv [:-)))] ...la plecare in Ro am avut si eu o tentativa sa-mi las prosoapele, dar m-am razgandit, ca erau noi noutze si pe deasupra, erau si rosii [:D]..si imi placeau prea tare...in schimb...am lasat un cearceaf din ala de pat...din prosop...ca luasem unul de la noi, care nu era cine ste ce calitate si se facuse in alea 2 luni...varza......cu toate ca trecuse prin niste spalari...am avut colegi care si-au lasat prosoapele acolo..si mai toti ne-am pus gecile grele & pulovarele groase pe noi.....prinse de mijloc....tin minte ca era o caldura afara si eu aveam pe mine un ditamai pulovaru gros...alb...(luat de la H&M [:D])...pe care-mi venea sa-l arunc in mijlocu' Berlinului [:-)))].....da' nu puteam ca nu mai aveam nimic pe dedesubt, decat sotenu' [:I]....si m-am oprit in centrul orasului, aproape de gradina zoologica, si uite asa d-a dezbracat romanca si a primit de la o alta fata (care s-a dezbracat si ea [:D], dar a ramas intr-un tricoutz) un pulovaras subtire, fara maneci si cu anchior, o binecuvantare [:-)))]...si pe'lalalt l-am prins de mijloc...si asa am mers prin tot Berlinul de l-am vizitat...pana la aeroport [:I]... morala.....imbracati-va cu ce aveti mai gros pe voi, sa nu cantareasca mult la cala...da' asigurati-va si un back-up [:)]..asta pt cazurile cand mergeti cua vionu' [:)]... hai ca de nu m-am palcintziiiit...vb lu' Gio [:I]
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#192
Alynutza

Alynutza

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.099 mesaje

Postat 25 ianuarie 2008 - 16:56

Krelia unde am lucrat eu aveam uniforme, asa ca n-a fost nevoie sa-mi duc prea multe haine. Am cumparat acolo multe. (de fapt, asa m-a avertizat si prietena mea) Lasa ca si eu ma distrez acum cand imi aduc aminte cum a trebuit sa-mi desfac valizele in aeroport sa mut dintr-una in alta, ca era prea greu bagajul de mana. M-am catarat pe geamantan ca-n filme, ca nu puteam sa-l inchid.

Ralule m-ai lasat de izbeliste.

No, fetele, eu va doresc weekend placut, ca plec si eu spre casa. Sper sa-mi termin toate in timp util si sa apuc sa ma si odihnesc putin. Ne auzim luni.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

prajituresc si bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year


#193
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 25 ianuarie 2008 - 17:03

te insotesc si eu,. Aly [:D]...ca plec si eu mai devreme azi...ma duc la shmotru la tara [:D]....nice, huh? [:I] va pupicesc, sa fiti cuminti, ne auzim pe luni!
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -