Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2006 (88)


192 raspunsuri la acest subiect

#31
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:21

misto faza, oana [:D]..... bine ca nu ti-a zis cu o seara inainte....[:D] eu era odata sa "alunec" inspre partea amiciilor neserios [:D]...cu un botez la care trebuia sa ne ducem....la o amica de-a noastra....si desi vorbisem cu ea ca mergem, apoi intervenise ceva si i-am zis..mah, s-ar putea sa venim numai la biserica sa va vedem...dar, pana la urma am facut tot posibilul si am mers [:)]...ca asa e frumos [:)]...si chiar a fost frumu la petrecere... oricum, e clar, e un sentiment tare neplacut cand te astepti ca un om apropiat sa-ti insele asteptarile....dar, noi trebuie sa ne ridicam si sa nu traim din trecut...si, cel mai important pentru mine..sa nu ne complacem in situatie si sa ajungem la inevitabilul "asta e"...ca atunci, greu ne mai ridicam.... asa ca ralu....propune-ti niste teme de rezolvat in viitorul apropiat si vezi cum le gasesti solutia [;)]...ca zau...nu merita sa te pierzi intr-un job care nu-ti da satisfactii...auzi tu la ea..."m-am obisnuit sa muncesc duminica"....Doamne fereste mai fato, pai si viata personala, unde naiba e?....si week-endurile tutute...si bani putini si insatisfactie...da-i incolo si cauta-ti un job care sa te reprezinte si care sa-ti aprecieze adev. valoare! si de ce, ma rog, sa bocesti? hait! [:)] pai nu? [;)] in alta ordine de idei, cred ca sunt adjudecate snitelele [:I]....numai ca tb sa dezghetz ditamai pieptu' de curcan..first [:D]...noroc ca s-a inventat botonu' de dezghetare la microunde, ca altfel...ma prindea primavara asteptand [:-)))].... hm, salata de boef...nu prea am pofta acu,, ca abia trecura sarbatorile [:)]...da' as manca o salata orientala...cu masline, cu ceapa, cu ou.....haooliooooo[pofta]...mamicule......si daca ii mai pun si niste castraveti murati si un pik de maioneza...se aseamana cu salata aia de Pell Kartofeln (sau cum se chemau, ca nu mai tziu minte exact [:I])..nu-i asa, nemtoaico? [:)] (auzi mah, da' tu acu esti in De si M. e cu tine?.....ca io mi-s tare confuza..cred ca m-am pierdut printre randuri si capitole...)
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#32
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:29

Kreliutz, Kreliutz...pai e frumos sa vb asa nonsalant de mancare, de salate, maioneze si alte bunatati de fata cu o gravida?[pofta] Mie mi s-a facut pofta de cartofi prajiti si cred ca ma duc sa-mi fac o portie[:D][pup] Onutzule, Ralule haideti ca nu-s rupta din soare, mai ales acuma ca ma rotunjesc, de fapt nici inainte nu eram, sunt doar o fata comuna, dar cu papuci misto, asa-i?[^] Oricum, va multumesc pt raspunsurile frumoase, mi s-a umflat inimia in piept[dual] [gravi]26+ cu [fetita] Diana

#33
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:31

Pe Aly saraca am sarit-o cu poza, aveam intr-adevar adresa ei, dar n-o mai am si daca n-a zis nimic, am crezut ca n-o intereseaza. Asa ca o rog luni sa-mi trimita PM cu adresa ei inca o data sa o palesc cu poza si pe ea[:D] [gravi]26+ cu [fetita] Diana

#34
ralnied1

ralnied1

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.260 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:47

Kitzy, tocmai pe vecina ta ai sarit-o... frumos... :))
Si da, papucii sunt cei mai apreciati... ai observat bine...
Esti comuna, da' comuna sunt si eu si nu-s scumpica ca tine (scuzati cacofonia)... Deci... sssttttt...
Am vorbit de mancare, da' chiar ca la tine nu ne-am mai gandit. Pai treci si tu peste pasajele astea culinare si gata. Nu ne baga in seama.
Dar trebuie sa recunosc ca mi-a facut coana o pofta de mancarea aia de care zicea.... de m-a lasat aproape sa lesin aici si sa cad sub birou...
Pai si eu ziceam ca fac salata orientala sapt asta, da' n-am mai facut. Si daca baietii au fost de acord cu boeuf-ul, o sa fac de aia intr-o buna zi... ramane de vazut cand.

Krelia, pana-ti raspunde Oana: da, Marius e la ea de aseara. Au schimbat rolurile :)) Si nu mai pleaca la Luxembourg azi, ca Oana e fata muncitoare si o tin nemtii la lucru pana tarziu...

Si tot pentru Krelia: merci de sfat... Ma ridic eu, incet-incet... Gata, nu mai plang :)


Foto Ralu


#35
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:52

quote:
Originally posted by krelia
...da' as manca o salata orientala...cu masline, cu ceapa, cu ou.....haooliooooo[pofta]...mamicule......si daca ii mai pun si niste castraveti murati si un pik de maioneza...se aseamana cu salata aia de Pell Kartofeln (sau cum se chemau, ca nu mai tziu minte exact [:I])..nu-i asa, nemtoaico? [:)] (auzi mah, da' tu acu esti in De si M. e cu tine?.....ca io mi-s tare confuza..cred ca m-am pierdut printre randuri si capitole...)
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
asa se numeste[:D]si esti "up to date"...io mi-s in De si Marius e tot aici cu mine [:I]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.AMR 14 zile[avion] Noi 2...Wedding-videoclip


#36
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:54

quote:
Originally posted by kitzy
... dar cu papuci misto, asa-i?[^][gravi]26+ cu [fetita] Diana
asta asa e...sunt tare misto papucii...[:D]ref. la dimensiuni, as zice sa nu te plangi ca arati foarte bine [;)]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.AMR 14 zile[avion] Noi 2...Wedding-videoclip


#37
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 18:59

quote:
Originally posted by ooana
quote:
Originally posted by kitzy
... dar cu papuci misto, asa-i?[^][gravi]26+ cu [fetita] Diana
asta asa e...sunt tare misto papucii...[:D]ref. la dimensiuni, as zice sa nu te plangi ca arati foarte bine [;)]Da, inafara de faptul ca m-am rotunjit la fata, care nu-i asa problema, si la burta, care iara nu-i problema, am pus si pe fund care este o problema, dar o sa am eu grija sa dau jos tot cand se poate. Oricum, recunosc si eu ca n-am pus foarte mult pana acuma, sper sa ma mentin asa.

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.AMR 14 zile[avion] Noi 2...Wedding-videoclip

[gravi]26+ cu [fetita] Diana

#38
krelia

krelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.987 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 19:00

beeeyyy...ia nu ma lasati cu okii in soare.....!!!! vreau sa vad si eu papucii cu pricina...ca prea ii laudati atata...adica ce..."banii mei n-are stema"..sau cum? [:D] kitzy...scuze de la fata...da' nu erai prin preajma si am zis ca nu citesti [:D]...las k dk fac, trimit o poza [:I] (sau mai bine nu? [:I]) raluque, asa sa faci![;)] oana, hai ca nu m-am ramolit de tot, inca mai fonctioneaza neuronii si sertarashu' responsabil cu tzinerea de minte a...diverselor..[:I] si, ia zii...te pregatesti? [:D]....
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

#39
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 19:08

quote:
Originally posted by krelia
oana, hai ca nu m-am ramolit de tot, inca mai fonctioneaza neuronii si sertarashu' responsabil cu tzinerea de minte a...diverselor..[:I]si, ia zii...te pregatesti? [:D]....
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
in primul rand ma pregatesc sa fug de la birou [:D]...asa pe la 5, daca nu ma prinde nimeni si am noroc sa scapapoi maine...om mai vedea noi ce si cum...da va tin la curent![:I]

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.AMR 14 zile[avion] Noi 2...Wedding-videoclip


#40
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 18 ianuarie 2008 - 19:17

Kreliutz stai listita ca nu-s chiar asa pofticioasa, numai ca suna bine ce spuneai tu pe acolo. Da un PM cu adresa de mail sa vezi si tu papucii aia faimosi. [gravi]26+ cu [fetita] Diana


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -