Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Miresele anului 2004


181 raspunsuri la acest subiect

#21
korinna

korinna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 153 mesaje

Postat 05 iulie 2004 - 20:38

Eu mi-am cumparat palarie pt despetelit! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.web...m/user/korinnay

#22
vmariejeane

vmariejeane
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 13:41

Salutare! Eu am la anul nunta dar va intreb si pe voi unde o faceti? Ma refer la restaurant. Spuneti-mi si mie un restauant in Bucuresti pentru 150 pers. aprox. Multumesc. Schatzy

#23
harriet

harriet
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 14:44

Hai ca ma inscriu si eu: 21 august. Mai trebuie doar sa-mi iau sandalute, cocardele vor fi din flori naturale, asa ca ma voi ocupa de ele atunci cand voi face comanda pentru buchete si lumanari, trebuie sa ma mai gandesc cum voi aranja sala de la restaurant (Salonul Sighet - restaurant Herastrau - cel care are si discoteca, de langa Hotel Herastrau) si cam atat. A, mai trebuie sa vorbesc cu coafeza si sa gasesc pe cineva profesionist care sa-mi faca un machiaj care sa mi se potriveasca. Cam atat. Fetelor, va doresc sa fiti niste miresuci superbe![zana] Sorina

#24
natydea

natydea

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 18:11

Hop si eu am nunat pe 21 august, asa ca harriet vom fi in aceeasi zi miresici! Noi am rezervat localul Alunis in Berceni, biserica sf. Constantin si Elena de la p-ta Muncii, invitatiile, baloanele, si rochia mea, restul mai incolo. Intai ne apucam de zugravit si pe urma restul. Sper sa nu intram in criza de timp. Pupici! Dea

#25
Elissa

Elissa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 05:43

17 Iulie 2004 Rezolvat : Invitatiile, Biserica, Restaurant, Limuzina, Fotograf, Studio Foto, Cameraman, D.J ,Formatie, Buchetul Miresei , Buchetele Domnisoareleor de Onoare & Nasa, Florile pt. Limuzina si toate masinile din convoi, Ornamente pt. Biserica, Ornamente pt. Restaurant(flori) Lumanarile, Rochia de Mireasa, Pantofii, Make-up Artist(la domiciliu),Accesorii(paliura, bijuterii lenjerie intima & jartelutza cu albastru), Costum Ginere, Cosulete de Saten , Flori de Prins in Piept, Pernutza pt. Vereghete de Saten, Tortul. Acestea sunt deja rezolvate si au mai ramas... De rezolvat in continuare : Vereghetele de Gravat, Coafeza pt. la Domiciliu, Manusile pt.Mireasa, Camasa, Vesta & Esarfa Ginere , Pantofi Ginere, Artificii si cam atat... Voi ati mai avut ceva in plus ? mereu ma gandesc ca poate am omis ceva din lista mea de pregatiri... http://community.web...user/elizagrosu

#26
Albinutzza

Albinutzza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 143 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 11:38

Fetelor, eu cred ca inchid lista, cel putin pana in momentul asta: 23 OCTOMBRIE 2004. Si avem gata: Restaurant, Biserica, Foto&Cameraman, Verighetele si gravate (noi am facut anul trecut logodna si am avut nevoie si de verighete) Muzica, si o pereche de pantofi pt mine (pt mai tarziu cand mi se umfla picioarele). Hainele le vom cumpara in august (atunci avem concediu), invitatiile la fel, ca am inteles ca dureaza max o sapt, si bautura, va fii cred ca august-sept, si florile, tort, etc, mai incolo. Muzica, o sa ma gandesc si eu la o lista, e interesanta lista ta, Sandi De invitatii vroiam sa va intreb si eu: cu cat timp inainte sa le dau??? am si rude care vin din afara Bucurestiului!!! Cam atat... Pupicei [biz] Albinutzza

#27
iris77

iris77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 121 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 14:29

BUNA doresc sa ma inscriu si eu cu data nuntii 28 AUGUST 2004. Imi doresc ca ziua sa decurga in mod absolut firesc, sa fie o zi cu mult soare. Celor care nu s-au casatorit inca le doresc multa bafta,inarmati-va cu multa rabdare, iar celor care s-au casatorit CASA DE PIATRA. noi ne aflam pe la jumatate, in sensul ca am contractat restaurantul, biserica, am cumparat bauturile alcoolice, vinul, rochia de mireasa,..cam atat. pupici, camelia

#28
iepurila

iepurila

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 920 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 16:32

Albinutzza eu zic ca o luna inainte e suficienta pentru a trimite invitatiile. Voi ce ati gravat, sau ce veti grava pe verighete?

#29
Albinutzza

Albinutzza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 143 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 17:12

Noi am pus numele noastre si data nuntii....altceva nu cred ca ar incape [biz] Albinutzza

#30
Claudi@

Claudi@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 516 mesaje

Postat 07 iulie 2004 - 17:40

Buna doresc sa ma inscriu si eu 2.oct si nu am facut mai nimic, doar rochia de mireasa (care vine in august), pantofii care vin sapt viitoare si biserica a si sa nu uit masina cu care vom pleca de la biserica restaurantul il vreau acelasi , unde am facut si cununia civila, dar inca n-am mers sa vorbim ce mai, mai avem multe de facut fetelor ma ajutati si pe mine? i-mi puteti da niste lincuri cu coafuri, caci nu sunt inca hotarata si ce am vazut in cataloage aici nu-mi place (serios m-i s-a facut rau ) multumesc anticipat va doresc la toate sa aveti o zi de neuitat si sa fiti niste printese


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -