Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 5 voturi

fetele din belgia (8)


301 raspunsuri la acest subiect

#11
ardeiash

ardeiash

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.960 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 01:28

eu iar nu inteleg nik!! ne mai intalnim sau nu in grand place???

s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

#12
Andreea23

Andreea23

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 140 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 02:54


Buna seara fetelor!
A trecut ceva timp de cand n-am mai semnat condica..[:D].Nu ca nu mi-ar fi fost dor de voi,dar am avut o perioada mai nasoala...mai intai a plecat mama,dupa care am facut un fel de depresie urata,apoi am cautat sa ne mutam...si timp de cateva aptamani am fost cu nervii la pamant.Ce-mi placea mie nu-i placea sotului si invers...asa ca pt moment am renuntat la mutat.Elenca isi formase un program "de noapte",de adormea la 12 noaptea iar apoi se trezea din ora in ora sa vina jos sa faca cuburi[bang] si o tinea asa pana la 5,6 dimineata cand adormea.Ajunsesem ca un zombie!Multumesc lui Dzeu ca de trei zile incepe sa-si revina la programul normal.Nu ma mai cert nici cu sotul din dotare care-mi spunea s-o las sa planga ca trebuie sa se dezobisnuiasca,eu nu puteam sa o aud cum plangea..si tot asa.Acum se pare ca lucurile intra in normal,ne-am mai calmat si noi..ca ajunsesem la un moment dat sa explodam din orice!Dar ma rog...nu va mai plictisesc cu problemele mele..care sper ca s-au terminat.
Am vazut ca v-ati intalnit,ca planuiti alte intalniri....Mi-ar placea si mie sa ma pot intalni cu voi,dar pt mine e cam greu sa vin in Bruxelles cu Elenca.Ea nu sta locului nici cinci min si nu m-as vedea cu ea e tren.Oricum dc cumva planuiti vreodata vreo intalnire in Ninove..eu va astept.
Carmen multam' ca ti-ai adus aminte de mine.Eu nu mai am nr tau de tel,dar in caz ca nici tu nu-l mai ai pe-al meu,da-mi un PM sa te mai sun sa vb. poate om reusi sa ne vedem.

Acum ma duc la culcarica si promit sa intru mai des.
Va pupic dulce




#13
aldaesme

aldaesme

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 957 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 12:43

Salutare,

Noi (io si maggy) ne-am intalnit ieri, fiindca noi azi nu puteam ca ne-a chemat munca (clasa muncitoare mandra ca o floare). Voi va putetti da seama ca ne stim de o saptamana doua (de cand intru eu la voi?) doar din cateva mesaje, niciunul privat si ieri am stat la povesti (ne merge gura la amandouaaaa...:), da' cred ca am castigat eu :) ) vreo 3 ceasuri si probabil am mai fi stat daca nu erau si alte treburi in programul fiecareia.
In orice caz, eu m-am simtit foarte bine in compania ei. Dana multumesc pentru dupa-amiaza de ieri si sper din suflet ca o sa mai repetam isprava, poate intr-o sambata ceva :)
Aaaa...si mai povesteam eu ceva cu maggy, ne gandeam cat de dragut ar fi sa ne vizitati orasul :) ca e frumos, cochet, si nu asa inghesuit ca Brussel :)

Hai va pup, o zi buna si o intalnire faina.

es

PS. Umbla zvonul ca suntem cateva doritoare de permise de conducere, scoala de soferi si din astea. Daca e cineva care a trecut prin acest proces in Belgia, va ramanem indatorate daca ne dati detalii. Una alta mai stiu si eu...

#14
maggy

maggy

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 34 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 18:08

Buna fetelor!
Sper ca a-ti reusit sa va intalniti...vad ca Esme mi-a luato inainte si va spus de intalnirea noastra[:D]
Esme si eu i-ti multumesc pentru ziua de ieri si sa stii ca ai dreptate ..ai castigat..si cand ma gandesc..daca ne-ar fi vazut scumpul meu sot...nu ar mai zice ca as fi io cea mai vorbareata de pe pamant[;)]Oricum a fost fain si sper ca vom mai avea parte de asa o intalnire[pup]
Fetelor iar a venit caldura... bato vina[:(!] ca de nu-mi vine sa stau numai[baie]...:)
Sa aveti parte de o seara racoroasa[hia]

#15
miri_mik

miri_mik

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 20:09

nu stiu altii cum sunt, da noi suntem nebune si faine, si cand da domnul sa ne mai si intalnim... sa te tii frate ca din povesti nu ne oprim...5 la numar ca-n basmele din copilarie, cu soacre scoase pe tapet si si barfe... berechet:))) 'telectuale toate, motate si codate, diferit colorate, ne puseram la taclale la sanvis , praji si fanta, o tigare si-o cafea, ca si fetele cosmopolitan:) si ca sa va facem in ciuda, era si bubu pe aproape dar dormea, ce-i drept:)) orishicum, eu una, personal, si in numele meu, am avut parte de o dupa-amiaza colorata si insorita cum n-am mai avut de mult. m-au uns fetele la suflet si tare sper sa ne revedem curand:)
muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuah! si data viitoare, la mai multe:))

miri_mik, fericit mamik

#16
miri_mik

miri_mik

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.055 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 20:22

p.s:)
ciocolata a ramas in frigider:))) da nu sperati sa va mai intalniti cu ea ca ma pun pe infulecat:))))

miri_mik, fericit mamik

#17
ardeiash

ardeiash

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.960 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 21:53

ooops : ati vazut nesimtzirea in persoana astazi: io mi-s aia,,, "sanvishul" de la voi a fost tare fain... insa nici macar n-am intrebat cine le-a cumparat.. scuze,,, cui ii datorez bani???? ca tare bun a fost!

miri multumesc pentru gazduire.. a fost tare bine shi odihnitor sa sporovaiesti intr-uun cadru atat de frumos.. cu bubu cu tot.. care-i mai dulce-n persoana decat in photo,,, si un zambaretz de m-a cucerit pe viatza,,,

va pupachesc

ps: m-am hlizit in oglinda doar , doar o -i vedea shi eu vreo asemnare cu miri-mik,, dar in afara de kg n-am vazut nik,,, nu's cum le-ati gasitara voi..

cand mai cunoashtem shi alte fetitze da p-acilea??


s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup]

#18
oanademunck

oanademunck

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 933 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 21:55

[bere][bere]Buna mei fete mei![pup]

Ca tot nu am mai vorbit de mult si poate va era dor de mine ca nu ma vazurati de mult!

Ca sa trec la primul subiect, ma declar indragostita ca nu imi pot scoate din cap pe bebele de azi adica pe Bubu pe numele lui de scena-Doamne ce omuletz frumusutz!!!!!!!Sa iti traiasca bebele Miri_mik (mi-a ramas imaginea lui blocata intre subconstient si constient) si daca va avea candva nevoie de referintze la gradinitza la scoala sau la angajare ma inscriu printre fane!

Bine ca nu a raspuns vecina la care am sunat aiurea din greseala ca asa am nimerit si noi unde trebuia, intr-o casa tare dragutza si primitoare, pe o terasa mancand prajiturici in apropiere de pisoi razboinici care si-o iau o data pe cocoasa de la matza vecina si peste cinci minute se duc sa o mai primeasca o data:):):), printre fete romancutze fara figuri si deschise si la suflet si deci si la vorba[balcon]povestind la gura'pestilor exotici'-in romanik as fi zis la gura foclui da m-am adaptat. Am vorbit si am ascultat si am ras si m-am minunat de toate patzaniile si povestirile auzite!!!!Ati fost tare dulji iar tu Miri_mik, ma, tu esti sigura ca nu te tragi din neamu lu Creanga de la Humulesti ca asa har la povestit nu mi-a mai fost dat sa intalnesc(pe bune si fara misto cum se zice in poporu din care cu drag, ma trag[hippi]). Multumesc si la mai multe intalniri si povestiri:)

Andreea - bine ca ai re-aparut ca nu stiam pe unde te retrasesei. Pe data aviatoare e bine de stiut ca daca te mai inatlnesti cu momente din astea nasparlii dai un telefon, un pm, trimiti un porumbel calator vezi tu oricu dai de stire si aranjam o 'ntalnire de scos din nuantze de gri!

Restul fetelor multzi pupici colorati ca un curcubeu:)

zmuahhhh



poze aici



'Limitat in natura sa, infinit in dorintele sale,

omul este un zeu cazut

Ce-si aminteste de ceruri!'

#19
scumpi

scumpi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 605 mesaje

Postat 12 iulie 2006 - 22:36

Buna fete motate, cucuiete, frumusele si cum mai vreti voi, azi m-am simtit extraordinar[bis][bis][bis], miri-mik imi place la nebunie stilul tau de-a scrie si acum stilul tau de-a povesti...as sta ore intregi sa te ascult si nu m-as plictisi...iar Bubu este un bebel tare frumusel, o dulceata si un cuminte, sa-ti traiasca minunata gogosica...a fost super pe terasica la tine, m-a si prins soarele pe maini[beach], mai mult pe stanga da' nu-i bai o expun altadata si pe dreapta.
Oana iaca am trecut si pe la tine pe-acasica si am admirat-o tare mult, o casuta tare frumoasa, si chiar ti se potriveste...
Asadar si prin urmare fetele m-am simtit ffffffff bine in compania voastra, de-abia astept sa ne mai intalnim si altadata...
Andreea bine ai re-venit, imi pare rau sa aud ca ai avut probleme, dar bine ca s-au rezolvat si acum e totul ok.
Multi pupici cu lipici si o seara minunata,

Daniela


#20
Andreea23

Andreea23

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 140 mesaje

Postat 13 iulie 2006 - 02:44


Buna seara la toate fetele dragi!
Azi am avut o zi mai frumusica..care s-a incheiat intr-un mod foarte placut.Adica cu un tel de la scumpa de Carmen.Inca o data multumesc mult de tel si sincer iti spun ca mi-a facut tare bine ca am vorbit cu tine.
Oana esti o dulce,da' dupa cum vezi poa' sa fie omu cat de suparat,nu-i bai ca tot pe DC se intoarce!
Oricum fetelor,ma bucur ca intalnirea voastra a fost super...si poate in viitorul apropiat reusesc si eu sa va cunosc.
Miri mik,drept sa-ti spun,de cand vad cum face Bubu ravagii printre fete,ma incumet sa-mi trimit printesa in petit!Se pune daca-i cu cateva luni mai mare?[:D]Eu una vreau sa actionez rapid,ca vad treaba ca-i cam cuceritor...
Acu-i vremea sa ma duc la culcarica,asa ca va pup dulce pe toate!





Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -