Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ce parere aveti de acest articol/ziarist???


54 raspunsuri la acest subiect

#51
bagoiu

bagoiu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 203 mesaje

Postat 01 august 2003 - 02:40

RASPUNS PT ELA scuze pt ortografiere. Se mai intampla. Nu asta era problema. Cum de altfel eu nu ma refeream la articol, ci la subiectul cu pricina. P.S. In ce revista iti vei publica poza cu burtica? [foto] [flo] [:D]

#52
Master Draciel

Master Draciel
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 august 2003 - 02:46

Pozele respective sint minunate iar tipul ori provine dintr-o generatie f indepartata, cind nu "se cadea' sa te expui sau il macina alte sentimente'.La azil, tataie![bang]

#53
Ela

Ela
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 01 august 2003 - 11:50

quote:
Originally posted by bagoiu
RASPUNS PT ELA scuze pt ortografiere. Se mai intampla. Nu asta era problema. Cum de altfel eu nu ma refeream la articol, ci la subiectul cu pricina. P.S. In ce revista iti vei publica poza cu burtica? [foto] [flo] [:D]
Irina, nu-s io asa importanta sa am pozele in reviste! Dar pana la bb 2, cine stie?[:D] Oricum, daca va fi, promit sa-ti trimit un exemplar cu dedicatie si autograf![bis] Numai bine la bebici, mamici si burtici![flo]

#54
danitin

danitin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.328 mesaje

Postat 21 august 2003 - 14:02

Lucrez la un post de televiziune local si apar "pe sticla". Ani de zile am tot evitat sa am un bebe pentru ca mi-a fost frica sa nu cumva sa raman fara serviciu. Spre deosebire de posturile tv mari, unde exista contracte beton, la cele mici chiar daca legea spune ca ai dreptul la concediu, etc. cineva trebuie sa-ti tina locul si cum banii cam lipsesc, la intoarcere te trezesti fara obiectul muncii si trebuie sa o iei de la zero. Asta pana intr-o zi in care m-am desteptat si am realizat ca aman un lucru extrem de important. Asa ca acum o sa am un bebe in luna martie. Sunt foarte mandra. Colegii de la ziare au scris despre treaba asta, fara foto, si am fost foarte bucuroasa. Nu cred ca este vorba despre emancipare, dorinta de publicitate, etc. Pur si simplu esti foarte mandra ca vei deveni mamica si ai vrea ca toata lumea sa stie lucrul acesta si sa se bucure alaturi de tine. Poate suna idealist, dar eu asa simt...

#55
cori

cori

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 21 august 2003 - 15:30

sper sa nu deranjez pe nimeni... dar eu cred ca o persoana publica trebuie sa aiba grija de imaginea ei... si mai cred ca nu era cazul ca ea sa pozeze in reviste...daca i se publicau anumite poze personale, era altceva...dar sa "abuzezi" intr-un fel de imaginea creata aratandu-ti goliciunea burticii...hmm...nu stiu de ce ..dar mi se pare un pic exagerat.... sa nu ma intelegeti gresit...imi place mult de ea, o admir ca femeie din toate punctele de vedere...si profesional si personal...si mai cred ca in multi (vezi ziaristul cu pricina) urla si invidia...dar un dram de dreptate are si el...nu cred ca era cazul sa-i vedem noi goliciunea...nu stiu.. e doar parerea mea... isi putea crea imaginea de "mamica" lasand sa-i scape niste poze personale in media, nu facand arta cu burtica ei... nu dati cu pietre... corina [flo] bb Bia si mami Cori [flo]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -