Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Impresii de la intalnirea DC - Bucuresti 12 iulie


42 raspunsuri la acest subiect

#11
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 13 iulie 2003 - 16:03

Hey, DeDe....dacä eram si eu acolo, chiar cä aveai un concurent tare de tot la racolarea präjiturii...deci, pe lingä monstrii mici de care povesteai, mai era si un monstru mare!!!!!!!!!!!!!![:D] Acum stai linistit, cä pe 2 august nu sint pe acolo, dar cind voi veni, sä te tii nene!!![box][bruta][cusca] [}:)] Nimic nu-mi place mai mult, ca präjiturile...mai ales cind sint fäcute cu multä dragoste!!![:D] Pupici, Cami.

#12
alexa

alexa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 10:59

Parerea mea.... oricum nu conteaza, dar altceva mai bun nu am de facut la ora asta S-au format bisericute si nu am reusit sa ne cunoastem asa cum trebuia. La plecare mi-am luat la revedere de la majoritatea bisericutelor si mi s-a raspuns cu spatele. Fara suparare, consider ca am pierdut timpul.

#13
Luizax

Luizax

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 11:09

N-ai perdut timpu' ....ai stat si tu 2 oren park la aier curat si teai rilaxat.... :p
quote:
Originally posted by alexa
Parerea mea.... oricum nu conteaza, dar altceva mai bun nu am de facut la ora asta S-au format bisericute si nu am reusit sa ne cunoastem asa cum trebuia. La plecare mi-am luat la revedere de la majoritatea bisericutelor si mi s-a raspuns cu spatele. Fara suparare, consider ca am pierdut timpul.
Luizax - karkotash shef!

#14
joxy

joxy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 614 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 11:18

Era imposibil sa stai sa vorbeshti in cerc... toata lumea sa vorbeasca cu toata lumea... a fost frumos.. data viitoare sigur va fi organizata mai bine intalnirea. Fata mea a adormit.., asa ca a trebuit plimbata... Copii de varste diferite, fiecare cu nevoile lui, chiar nu putea toata lumea sa stea la un loc. Pe mine mo impresionat Muniq, care ii manca floricelele lu` ala micu si ala micu saracu cauta prajituri cu visine disperat. Cu respect, Florin

#15
missiday

missiday
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 11:26

Daca inteleg eu bine, Dede a mancat prajitura copiilor iar Monica floricelele lui Vladut[:p].Data viitoare trebuie sa ma asigur ca n-or sa fie prin preajma [:p]. Pentru Vladut care a implinit un an, cat mai multe aniversari cu multi copii si multi ani fericiti inainte!!!! [pup] Missiday

#16
nadina

nadina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 189 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 11:28

Ola lume!!![hia] DD daca eram eu p-acolo fugeam cu tava de prjitura[yami] si nu mai papai nika.Dupa ce haleam tot ma intorceam si pupam[pup] la membrii fiecarei bisericute. Alexa, nu te supara asa se intampla[grup] cand se aduna multa lume, e greu sa faci o singura mare gramada[invazie] si sa stai ca la sezatoare. Hai vino si pe doi august sa o punem de o catedrala[:D][:D][:-)))]. "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

#17
sorana

sorana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.826 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 12:00

Eu n-am apucat prajitura cu visine!!! Dar am papat cu branza si stafide - merci Mihaelas - f.f.buna! Punem poze undeva si va spunem unde. Noua ni s-a parut OK. Monica avea nisip si-n pampers! Pupici bb Monica si Sorana

#18
tumpi

tumpi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.323 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 12:13

Eu nu am mancat nici un fel de prajitura, dar cu toate astea m-am simtit destul de bine.Unele fete se cunosteau, asta m-a derutat putin, dar am incercat sa discut cu cat mai multa lume. Am sa incerc sa ajung si pe 2 august, atunci o sa fie altfel ca deja cunosc mai multe persoane. Oricum este un lucru f. bun sa ne putem intalni, sa ne mai relaxam putin. Au fost la intalnire fete pe care nici macar nu le stiam, atatea nikuri necunoscute Ioana

#19
Catalina

Catalina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 12:17

Si eu am fost acolo ... vreo jumatate de ora. Dar cum eu nu ducem nici o comoara in brate, iar pe eticheta mea nu scria "Catalina, mamica lui ..." nu prea s-a inghesuit nimeni sa ma bage in seama. Am plecat, trista, nu aveam ce cauta acolo ... . [V] Sunt curioasa daca au mai fost aspirante si cum s-au simtit ele. M-am intalnit insa cu Floare de Colt pentru cateva minute si mi-a mai trecut amocul ... . Sa va traiasca toti copilasii si sa va aduca numai bucurii .[flo] Catalina, o viitoare mamica

#20
ochinegri

ochinegri
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 14 iulie 2003 - 13:42

A fost frumos. Am o intrebare pt. DeDe: ce-ai domnule cu blondele ? Ca si eu mi-s blonda si nu m-am uitat la eticheta ta. Oricum, ce era de ras ? Poate asa zambesc blondele .... Daca e cazul, scuze, nu am obiceiul sa rad decat de rautatea si micimea oamenilor, nu de aspectul lor.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -