Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Povesti dupa idei furate


79 raspunsuri la acest subiect

#11
ENYA

ENYA

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 15:23

quote:
Originally posted by qsar
quote:
Originally posted by ENYA
Draga Q, ... scrie o poveste pe care sa i-o spun baietelului meu ca sa-l determin sa ceara olitza ... Amalia si Vladi
Am primit mesajul si iti multumesc pentru subiect. Mi-a venit o idee dar mai am nevoie de vreo doua-trei zile sa se cristalizeze. Probabil marti sau miercuri o sa postez povestea. [ilp] Q (Gabriela) PS As avea nevoie de cateva "sfaturi practice" de la mamicile carora le-a reusit "manevra" cu olitza.
Iuupiii! Abia astept. Da o cautare dupa "Operatiunea...OLITZA", poate te ajuta mesajele de acolo. Amalia si Vladi

#12
iuliacm

iuliacm

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 82 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 15:52

quote:
Originally posted by qsar
.....Nu mi-am propus sa scriu o carte, dar planul meu este sa printez fiecare poveste ca pe o carticica, pentru un plus de autoritate si "credibilitate": "Vezi? Scrie aici, in carte!" Pana creste piticul meu am destul timp sa fac si ilustratiile penru carticele - si daca le-as face in fresca si tot as avea timp.
Sa crezi tu ca ai timp destul!! Apuca-te de treaba acu' ca nici nu te dezmeticesti tu bine ca el a si crescut! Felicitari pentru povesti. Abia astept si urmatoarele! Iulia

#13
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 16:16

quote:
Originally posted by iuliacm
...Sa crezi tu ca ai timp destul!! Apuca-te de treaba acu' ca nici nu te dezmeticesti tu bine ca el a si crescut! ...Iulia
Multumesc pentru raspuns, Dupa cum vezi, m-am apucat.Oricum nu voi putea sa acopar toate "temele" dar as vrea sa fiu pregatita pentru o parte dintre ele si cu metoda asta complementara cu povestile. Cred totusi ca doi ani imi vor fi de ajuns, daca nu ma voi descurca din mers. [ilp] Q

#14
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 10 aprilie 2003 - 16:25

quote:
Originally posted by ENYA
Iuupiii! Abia astept. Da o cautare dupa "Operatiunea...OLITZA", poate te ajuta mesajele de acolo. Amalia si Vladi
Multumesc! Imi poti posta link-ul? Q

#15
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 11 aprilie 2003 - 21:02

A aparut un subiect legat de povesti cu efecte secundare nedorite si neasteptate: http://www.desprecop...p?TOPIC_ID=7358 Q (Gabriela)

#16
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 12 aprilie 2003 - 03:24

Pentru a nu se pierde in negura forumului si nu inainte de a-mi cere scuze in cazul in care consideri ca nu am procedat bine si cu speranta ca ceea ce am facut eu sa se realizeze la locul potrivit pe acest site mi-am permis sa plasez povestile tale la mine pe site. In cazul in care nu doresti acest lucru te rog sa-mi spui si le voi scoate de acolo. Marius

#17
Sabina

Sabina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.695 mesaje

Postat 13 aprilie 2003 - 01:12

Draga Gabriela, dar pentru suptul degetului nu ai ceva? Sofia are doar 7 luni, dar in curand vom avea nevoie.. Sabina & Sofia Galagia

#18
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 16 aprilie 2003 - 12:31

Q, ce se intampla cu tine? Unde ai disparut? Mai da-ne un semn de viata! Claudia

#19
ENYA

ENYA

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 16 aprilie 2003 - 16:39

quote:
Originally posted by cl
Q, ce se intampla cu tine? Unde ai disparut? Mai da-ne un semn de viata! Claudia
Cred ca-i ocupata cu povestioara ptr Vladi care nu cere la olitza![bang][bang][bang] Amalia si Vladi [:)][:)]

#20
Dana M.

Dana M.

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 113 mesaje

Postat 17 aprilie 2003 - 01:51

Draga Qsar, sunt minunate povestioarele tale ! Atat de minunate incat poti sa-ti spun cu mana pe inima ca ma voi lasa de bombonici ! EU ![:D][;)] Chiar m-ai convins ! Auzi, n-ai si o poveste PENTRU MAMICILE CARE MANANCA PREA MULT SI SE-NGRASA ? :))))))))[grasa][:p] Ar fi ceva, nu? Anyway, m-ai lasat paf cu ce-am citit, cu atat mai mult cu cat noi ne mai dorim un bebe, de preferinta (daca vrea Doamne-Doamne!) baietel, pe care vrem sa-l cheme chiar.....DINU !!!!! Asa ca nutresc in sinea mea speranta ca povestioarele tale sunt un mic semn ! Te pupam ! Dana M. si Raluca


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -