Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Povesti dupa idei furate


79 raspunsuri la acest subiect

#21
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 17 aprilie 2003 - 11:07

Va multumesc din suflet tuturor pentru raspunsuri. Marius, faptul ca ai considerat potrivit sa pui "Povestile Dinului" pe site-ul tau este pentru mine un compliment si iti multumesc; noi abia am inceput sa constuim site-ul nostru si acolo vom plasa povestile cu ilustratii si cu tot tacamul, dar mai dureaza. Imi cer iertare ca nu am raspuns suficient de repede la mesajele voastre dar in aceasta perioada alergam foarte mult pentru ca BB Dinu vine acasa - marti 22 aprilie! (Trecem la faza finala a procedurilor de adoptie.) Promit ca o sa imi gasesc timp sa continui cu povestile dar... Va multumesc, Q (Gabriela)

#22
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 17 aprilie 2003 - 13:36

Multa bafta, Q! Asteptam si poze cu micutul. Aveti un suflet mare. Sa va dea Domnul sanatate. Claudia si Alex

#23
ENYA

ENYA

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 17 aprilie 2003 - 13:54

Felicitari, Q! Sa ne pui si noua o poza cu bb Dinu. Amalia si Vladi

#24
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 01 mai 2003 - 02:38

Buna Gabriela, Vreau sa te felicit pentru talentul tau ,povestile tale sunt foarte frumoase si sunt convinsa ca bebe Dinu va fi fericit sa te aibe ca mamica. Ai reusit sa-l aduci acasa ? Atunci cand ti-am citit povestile m-am gandit ca poate o sa colaboram candva, eu impreuna cu sotul meu am deschis o mica afacere cu carti personalizate pentru copii si poate cine stie ti-am putea scoate pe piata una din povestioare ce zici? Adriana www.cartipersonalizate.ro

#25
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 01 mai 2003 - 09:44

Draga Adriana, Multumesc pentru raspuns. Propunerea ta (absolut magulitoare), fiind legata de un bussines, as prefera sa o discutam pe e-mail; daca nu ma insel, publicitatea pe forum nu este tocmai in regula. Acum am inceput sa lucrez la ilustratii si sa iau la "periat" textele. Astept mail'ul. Dedicatie: http://www.jewishmus.../mutop10d_03.ra Q (Gabriela si BB Dinu care doarme langa mine in timp ce-ti scriu)

#26
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 02 mai 2003 - 00:54

Buna Gabriela, Ma bucur ca te intereseaza propunerea mea si multumesc pentru dedicatie[:X] Am sa-ti trimit un mail zilele astea . Pupici tie si lui bebe Dinu, Adriana si "gasca"

#27
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 mai 2003 - 01:03

Buna Gabriela, Ce face bebe Dinu? Adriana Radu Tel/fax:0243/232276 http://www.cartipersonalizate.ro sales@cartipersonalizate.ro

#28
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 mai 2003 - 01:05

Imi pare rau,am dat aiurea "enter". Vroiam sa-ti spun Gabriela ca tocmai ti-am trimis un email. Adriana

#29
lilach

lilach

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 233 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 18:59

quote:
Originally posted by Emmy
Draga Gabriela, Minunate povestioarele tale. Prima este o parte din realitatea vietii mele de zi cu zi cu Emma. In afara de faptul ca ea nu vrea bomboane. Duhul Bombonicilor inca nu a pus stapinire pe ea. Ce bine ar fi sa poata intelege istorioara. Imi ia 40 de minute dimineata pina maninca un prapadit de outz. Este exasperant. Este slabuta de i se vad toate alea prin piele. La acest subiect sint o mamica taaaare trista.Pupici si mai scire ca povestioarele tale sint extraordinare!!! Gabi mama lui Emma
Gabi, nu fi trista iti scrie o mamica care atunci cind era ea mica nu minca aproape nimic. Si mama imi spune ca ii era tare rusine ca eram asa de slaba ca mi se vedeau coastele. Nu si ce .... astazi sint bine mersi. CITEODATA CHIAR MA GINDESC CUM AM SUPRAVIETUIT?! In adolescenta nu mincam aproape nimic.Acum incerc sa dau jos 2-3 kg. Cind cea mica a mea nu vrea sa manince nu imi fac deloc probleme dar nu ii dau altceva in loc de mincare si nici nu stau cu orele linga ea sa manince. ella& laura,andrei,andra

#30
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 19 mai 2003 - 19:42

dragi prieteni, as dori sa atrag atentia celor care se afla pe acest forum in calitate 'de servici' - sa renunte la adrese care duc la alte site-uri (comerciale)... care se intimpla sa fie a lor... (aviz celor de la tot felul de chestii personalizate) sper ca nu v-am deranjat! [dc] Pentru parinti... despre copii!


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -