Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

FIV cu Dr. Dragos Albu 74


199 raspunsuri la acest subiect

#61
rlk_2009

rlk_2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 894 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 17:31

Lumimar [pup] pentru Irinuca, [pup] pentru tine si [pup] pentru mama ta careia ii doresc ca si la a mea sanatate multa si o operatie cat mai usoara! Multumesc pentru incurajari!
Exact cum ai spus Lumimar, trebuie sa fie bine la ML, nu are cum sa fie altfel!
[flo]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte.
Visand la
[baietel][fetita]

#62
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 17:40

uite ca scot si eu capul.
rlk multa sanatate mamei tale. sa se termine totul cu bine.
[pup] si [flo] pt toata lumea

---------------------------------------------
TANARA SPERANTA
Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)


#63
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 17:47

Qiao[pup][flo]cum mai esti domnitza scumpa?gugu ce face?nu ai mai povestit nimic de el pe la babute...mie i-mi place sa va cetesc ..din umbra [:)]

#64
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 18:00

Cumintica[pup][flo]

Dellydragutza te-a linistit doctorasul White?sa ne spui si noua daca vrei ,cum a fost intalnirea cu doctorasul nostru..[:)]

Cum crezi tu ca o lasam pe Pety singuta la fiv? nu draga suntem mai multe fete,unele scriu pe aici ,unele doar citesc...


Chiar mai fetelor oare ce mai fac EllaMia,Andra,Liza...[pup]toate fetele..



#65
QiaoBing

QiaoBing

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.160 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 18:04

crystyne sunt bine ... tin in frau o raceala si ma bucur ca nu indrazneste sa isi faca de cap. se vede treaba ca CETEBE-ul inghitit isi face datoria.
Gugu e bine, mai nou imi hartuieste sexual sotul [:D], eu nu mai prezit asa de mare interes. am descoperit ca a slabit asa ca de cateva zile are program strict de somn si masa. cand venim seara mergem in varfurile picioarelor si vorbim in soapta sa nu se mai trezeasca - venea la noi in sufragerie si abia reuseam sa il culc pe la 22 - 22.30. umblu si o cutiuta de bobite dupa el, de am seminte si in cele mai intime gauri [:I] daca il suie sotul dim langa aragaz sa pupe ceainicul, ii pun cutiuta acolo, daca merge in sufragerie, hop si eu cu mancarea dupa el. dragutul a lipsit la lectia de buna maniere la masa, asa ca mananca precum o gaina si imprastie peste tot. nu-i nimic, il las pe urma sa le adune si de pe jos, sa nu isi uite obiceiurile de pe cand era liber si cauta mancare. partea proasta e ca nu ii gasim partenera si sufera de singuratate, iar mie mi se rupe suftetul. cand il mangai se "gudura" si isi indeasa capusorul in palma sa il mai mangai, daca ma opresc ma ciupeste ca mai vrea. Off.
cristiama ma tot gandesc la tine si tin pumnii in continuare. sunteti ok cu totii ?

---------------------------------------------
TANARA SPERANTA
Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)


#66
crystyne

crystyne

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.252 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 18:23

Off dragutzu de el [:)]normal sa vrea si el afectiune,doar este si el un sufletel..si cu hartuirea sexuala asupra sotului si cu slabitul...so fi indragostit saracu...[:D]

#67
lumimar

lumimar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.137 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 18:29

Fetelor,sunteti speciale si deosebite!
Un " pupu"dulce de la Irinuca pt fiecare
[pup][pup][pup]

Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!
______________________________________
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.


#68
Bobo_mica

Bobo_mica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 64 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 18:35

EllaE multumesc tare frumos!! Tuturor sa ni se intample minunea!!! [pup]
RLK, Lumimar sanatate multa si forta cat cuprinde atat pentru voi cat si pentru ale voastre mamici!!!
Qiao multe multe multe [flo][flo][flo]
Crystyne [flo] si tuturor fetelor!!!

#69
EllaE

EllaE

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 719 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 19:19

Si daca tot strigam catalogul la nov - dec, mai stiti ceva de Cri_Cri_Cri si de gemenasii ei?
O [pup] si in lipsa si pe ea si pe burtica [pup][pup]

#70
liza79

liza79

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 883 mesaje

Postat 06 februarie 2013 - 19:58

Crystyne, sunt si eu in umbra, va tot citesc si astept cu nerabdare sa inceapa sa curga cu vestile bune. Nu prea am ce sa va zic de noi, totul merge cum ar trebui, ne pregatim pentru cadoul de Martisor [:D]
[pup] toate fetele

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 34+ [fetita]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -