Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Intraceuticals - tratament pt ten


44 raspunsuri la acest subiect

#21
carolinah

carolinah

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.568 mesaje

Postat 23 octombrie 2012 - 12:05

Nu cred ca risti nimic cu nasul, ca nu te apasa, vine numai jetul de oxigen hiperbaric. Dar mai bine asa, ai dreptate, decat sa stai stresata[:D]

Caro

#22
iarina

iarina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.472 mesaje

Postat 20 noiembrie 2012 - 11:15

bravegirl ai facut pana la urma? eu m-am programat la inceputul lui decembrie...dar mor de curiozitate evident sa mai aud pareri [:D]

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#23
BraveGirl

BraveGirl

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.495 mesaje

Postat 20 noiembrie 2012 - 14:39

Citat:
citat din mesajul lui iarina
bravegirl ai facut pana la urma? eu m-am programat la inceputul lui decembrie...dar mor de curiozitate evident sa mai aud pareri [:D]"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Da, am luat un pachet de 6 sedinte cu 20% reducere de la Miko. am facut pana acum 3 sedinte. Nu pot sa zic ca m-a dat pe spate...arata tenul mai luminos si mi-a disparut linia fina de pe frunte. daca pana termin seria de 6 sedinte scap si de liniile fine de la ochi, ma declar fan [:D]Eu am mai facut acum vreun an un tratament de la Ericson, Mesovit. La tratamentul ala, la prima sedinta am ramas fara voce cd m-am uitat in oglinda. Arata tenul ca inainte de nasterea copiilor [:D] Adica aratam odihnita si tanara [:D]...La un astfel de rezultat ma asteptam si acum, dar nu a fost asa spectaculos.==========Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) POZE

#24
Lali

Lali

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.893 mesaje

Postat 20 noiembrie 2012 - 14:39

Tot asa, un efect foarte bun de inchidere pori, tonifiere si atenuare a ridurilor fine am obtinut eu cu un tratament de la nuskin. E un aparat, fiole si iti faci singur, acasa, cam de doua ori pe saptamana iar efectul este super. Si ei recomanda sa faci jumatate din fata sa vezi diferenta. Eu am primit aparatul si cremele cadou de la mama ca altfel nu cred ca le luam ca sunt cam sceptica de felul meu. Nu e ieftin, dar merita si avantajul e ca dureaza acasa vreo 10 minute, cu totul. Cautati pe site, eu sunt doar cumparator, asa ca nu stiu mai mult.

Am scris aici pentru ca ma batea si pe mine gandul sa fac ce ziceti voi la Miko dar am renuntat.



#25
eli05

eli05

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 210 mesaje

Postat 20 noiembrie 2012 - 14:58

Si care a fost pretul cu 20% reducere?Am vazut ca sunt mai multe proceduri,ai ales doar una?
Efectul de la Ericson s-a mentinut in timp?

#26
iarina

iarina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.472 mesaje

Postat 20 noiembrie 2012 - 14:59

brave unde ai facut Mesovit? n-am auzit de el, adica nu e f.popularizat. Cat costa?

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#27
BraveGirl

BraveGirl

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.495 mesaje

Postat 21 noiembrie 2012 - 00:31

Citat:
citat din mesajul lui eli05
Si care a fost pretul cu 20% reducere?Am vazut ca sunt mai multe proceduri,ai ales doar una?Efectul de la Ericson s-a mentinut in timp?
am luat kitul Rejuvenate de 6 fiole si 4 produse de ingrijire la aprox 2400lei.Efectul la tratamentul Mesovit e spectaculos doar la inceput. apoi la mine s-a obisnuit tenul si nu mai era cine stie ce. arata bnie tenul, dar nu mai era wow..Tin minte ca la primul tratament, cand a aplicat fiola si a trecut cu chestia aia cu microace a intrat instant in piele, asa ca mi-a mai pus inca 2 fiole [:D]==========Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) POZE

#28
BraveGirl

BraveGirl

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.495 mesaje

Postat 21 noiembrie 2012 - 00:35

Citat:
citat din mesajul lui iarina
brave unde ai facut Mesovit? n-am auzit de el, adica nu e f.popularizat. Cat costa?"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Eu l-am facut la cosmeticiana mea, apoi cei de la MikoBeauty au inceput sa importe ei Ericson. Nu mai stiu exact pretul, dar cred ca in jur de 350 de lei un tratament.==========Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) POZE

#29
salcia

salcia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 644 mesaje

Postat 21 noiembrie 2012 - 00:51

Iarina, am cautat eu acum pe net si am gasit acest tratament la Miko si la Anna Skincare. La Miko nu am gasit preturi, la Anna in jur de 200 ron, deci nu exagerat. Ma bate gandul sa incerc, suna tare bine ce povestesc cei de la clinica asta pe site...

#30
iarina

iarina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.472 mesaje

Postat 21 noiembrie 2012 - 00:59

Salcia eu m-am hotarat pt.intraceuticals, o sa fac in decembrie 2 sedinte de proba.
stiu ca te interesa ceva contra petelor si mi-am amintit ca poti face Intraceuticals pt.asta decat sa incerci cu acidul glicolic, care mie mi se pare cam dur, mai ales daca ai ten sensibil. Cica ar da rezultate - zic fete pe forumuri, nu pe site-urile lor.
Brave merci ca ne dai info[flo]

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -