Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Regulile unei desparţiri elegante


88 raspunsuri la acest subiect

#21
principe

principe

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.433 mesaje

Postat 14 iulie 2007 - 19:49

conchita,

nu ,nu este o "cruzime" este o constatare a mea shi la mod general nu exclusiv la cazul brad angelina(sigur exista exceptii).shi critica tot propaganda este,(dp meu de vedere).poate nu stii, dar multi artishti provoaca vilva deliberat ptru a stirnii senzatzii.oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.
p.s.
conchita,fiindca tot veni vorba de "cruzimi" citeshte-ti un pic postarile shi dupa aceea arunca cu pietre,cred ca avertismentul care ti l-au facut cadou nu a fost deloc ptru dulcegarii.





#22
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 14 iulie 2007 - 21:14

principe, tu chiar crezi 100% ce citesti in revistele de scandal? Si ce spune o bona amarata?

Eu una nu cred nici 1% din ce se scrie in revistele de scandal




Sanatate si numai bine [flo]


Nicole mami lui Julian


[foto]

scaune de masina pt copii


Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#23
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 14 iulie 2007 - 21:15

de ce nu merge link-ul?
quote:
Initial creeata de desprecopii
http://www.supereva....nfo.asp?id=1175
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.iubesc:www.supereva.ro. Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/
Sanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

#24
BalMascat

BalMascat

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 252 mesaje

Postat 15 iulie 2007 - 17:17

quote:
Originally posted by Gabbriela
principe, tu chiar crezi 100% ce citesti in revistele de scandal? Si ce spune o bona amarata? Eu una nu cred nici 1% din ce se scrie in revistele de scandalSanatate si numai bine [flo]
Nicole mami lui Julian
[foto]
scaune de masina pt copii
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato
cine crede 100% in revistele de scandal e conchita, nu principe, cred ca ai confundat personajele.
quote:
Originally posted by conchitaAngelina a avut o copilarie trista, o adolescenta tragica rau si o tinerete super salbatica. s-a regasit cand l-a tinut pentru prima oara in brate pe Maddox, nici nu planuia sa adopte, deci? si la cat de celebra era deja, ce-i mai trebuia propaganda, nu stiu.crezi ca femeile mai putin bogate adopta pentru ca au nevoie sa le laude lumea? daca ai citi putin la subforumul de adoptii, ai vedea cate dificultati au, de fapt, cu opinia publica atunci cand adopta. Angelina e super criticata aici ca nu a adoptat din US, deci are parte de publicitate negativa, daca e s-o luam asa. ma indoiesc enorm ca nu iubeste copiii adoptati, ba chiar a declarat ca-i iubeste mai mult decat pe fiica naturala.


#25
MissParker

MissParker

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.935 mesaje

Postat 15 iulie 2007 - 20:51

quote:
Originally posted by principe
conchita,nu ,nu este o "cruzime" este o constatare a mea shi la mod general nu exclusiv la cazul brad angelina(sigur exista exceptii).shi critica tot propaganda este,(dp meu de vedere).poate nu stii, dar multi artishti provoaca vilva deliberat ptru a stirnii senzatzii.oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.p.s.conchita,fiindca tot veni vorba de "cruzimi" citeshte-ti un pic postarile shi dupa aceea arunca cu pietre,cred ca avertismentul care ti l-au facut cadou nu a fost deloc ptru dulcegarii.
[xx(]
[flo] Felicia
[9cer] Poze cu noi si vacantele noastre*****************************Adevar > Autonomie > IdentitateZero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


#26
conchita

conchita

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.238 mesaje

Postat 15 iulie 2007 - 23:52

quote:
Originally posted by principe
conchita,nu ,nu este o "cruzime" este o constatare a mea shi la mod general nu exclusiv la cazul brad angelina(sigur exista exceptii).shi critica tot propaganda este,(dp meu de vedere).poate nu stii, dar multi artishti provoaca vilva deliberat ptru a stirnii senzatzii.oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.p.s.conchita,fiindca tot veni vorba de "cruzimi" citeshte-ti un pic postarile shi dupa aceea arunca cu pietre,cred ca avertismentul care ti l-au facut cadou nu a fost deloc ptru dulcegarii.
avertismentul l-am luat pentru ca m-am injosit sa raspund unor mesaje ca alea ale tale despre femeile care adopta ca sa fie populare, despre mamele model care isi bat copiii, etc etc. acum mi-am insusit lectia si trimit mesajele astea direct la gunoi. daca ai fi postat aiureala asta la forumul despre adoptii, te-ar fi sfasiat de vie. dar aici, la cupluri, beneficiezi de luxul de a te lua nepedepsita de persoana mea, incalcand regulamentul, in loc sa raspunzi la mesaje. constat ca devii profesionista in hartuiala, secondata de copilotul bal mascat, drept pentru care va trimit pe amandoua pe ignore.[cheers]Ajutati-o pe Diana************Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!************Alaptatul Help-Line************mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

#27
corinadana

corinadana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.486 mesaje

Postat 16 iulie 2007 - 04:09

Off topic

Publicitate sau nu, fac niste copii fericiti! Bravo lor!!!!!!!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.web...er/corinaraluca


#28
Gabbriela

Gabbriela

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.385 mesaje

Postat 16 iulie 2007 - 04:49

quote:
Originally posted by BalMascat


cine crede 100% in revistele de scandal e conchita, nu principe, cred ca ai confundat personajele.




quote:

Originally posted by principe
oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.


BalMascat, eu chiar ma refer la principe
... ea crede tot ce se sc despre madona si ce sune o doica...

in legatura cu angelina, a fost o emisiune la TV in care a vb , si era relatata viata ei de la nou nascut la actual,... si bine documentata acea emisiune cu copilaria ei nefericita, cu viata de adolescenta rebela, casatoria rapida cu sotul ei si prima ei adoptie. ruptura produsa intre ea si tatal ei... asa ca nu mi se pare ca conchita e cea care crede tot din reviste....


#29
iuliana_2007

iuliana_2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.495 mesaje

Postat 16 iulie 2007 - 06:04

Fetelor eu cred ca nu poti sa treci printr-o despartire asa de usor cum spune Jen.Poti sa faci asta daca intr-adevar nu te mai intereseaza persoana deloc.
Iar Brad si cu Angelina chiar se potrivesc,asta este parerea mea.


"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."



#30
principe

principe

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.433 mesaje

Postat 16 iulie 2007 - 06:31

of topic

gaberiela,

de unde ai scos tu atitea procente???? ce citesc shi in ce cantitate cred sau nu cred ?

aaaaaaaaa,
am dreptul sa ignor gradinarul care vorbeshte de cruditati shi se simte satisfacut numai cu carnitza in singe.(mai ales cind el taie primul)
cred ca sunt "secondata " de mai mult de un bal,mai ales daca m-as duce pe la cariera de la 8 la 17 unde subiectul lui PUIMIC a trebuit sa fie inchis ,immmmm shi subiectul FLAVIUTZEI shi inca altele.


on topic,

total pentru despartirile civilizate.



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -