Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Fulgusori de nov-dec 2009 (29)


194 raspunsuri la acest subiect

#11
Ancutza_Bro

Ancutza_Bro

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.447 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:13

offff Lavi crede-ma ca te inteleg perfect...asa a dormit Sabina mea de cand s-a nascut si pana la 3 luni jumatate...mai nou se culca la 12-1 si se trezeste la 7...cu o trezire scurta pe la 5 pt papa ...eu sunt multumita ...sper doar sa o tina tot asa



te rog eu du-te si te odihneste...dormi acum cat doarme el pt ca nu o sa mai rezisti mult in ritmul asta...macar o ora - doua dimineata langa el...conteaza sa stii...pupam mamica nedormita [pup]







_________________________________________________

ANCA mamica fericita de [copil] SABINA IOANA (03.11.2009)

Fulgusorul meu iubit



The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!





#12
lylyana.ion

lylyana.ion

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.669 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:29

Neata si de la noi!



[pup] [pup] [pup] toate mamicile nedormite si bebeii incercati de colici/raceli/mofturi



[s] Marijan [s], mai da-ne vesti despre voi [flo]



[s] bebe de printesika [s]



LauraB, ma bucur sa te recitesc, bafta cu organizarea petrecerii [:)]



noi azi avem controlul de 3 luni, va streseaza vreo intrebare sa i-o pun pediatrei noastre?



[pup][pup][pup] pentru toate, fara exceptie (Lalu, cum mai esti?)



Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)

pozicile noastre



varsta noastra



"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."

Copilul de pe Marte-Menno Meyjes


#13
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:30

Neatza. Ofer si eu apa plata si ceiut.



Stephy, uite aici: http://forum.desprec...asp?FORUM_ID=63 si imediat desupra tablului cu subiecte in dreapata e o bara unde poti selecta subiecte din ultimele 60 de zile. Si apar si ale noastre printre celelalte.Pupici si multumesc ca ai trimis mesajul![pup][flo]Edit: se pot repara nu trebuie rescrise. intru eu mai tarziu si rezolv.



LauraB, am vazut fotografiile de la botez, ati fost f frumosi si sa va traisaca micuta crestina. Le-am vazut si pe cele cu flacara olimpica, si cu ocazia asta am realizat ca locuiti in Vancouver. Nu stiu de ce imi place orasul vostru, desi nu stiu mai nimic despre el, dar daca ar fi sa ma pui repede sa aleg un oras in canada unde as vrea sa locuiesc, asta ar fi. Apoi daca ma lasi sa ma gandesc mai mult as spune Toronto ca acolo sunt cumnatii mei.[:D]



Lavi, Monis pupici ptr 2 mamici obosite!





[9cer]Diana cu [bonjovi]Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09)

Filmulete


#14
laviniablaga

laviniablaga

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.796 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:32

RamoC, Ancutza, multumesc de inurajari!

Simina spor la treaba!



Lavinia, cea mai fericita [mamica] de [copil] Rares Cristian, un [*] grabit!
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE






#15
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:33

La multi ani M-Alexa![s] La multi ani Marijan![s]





[9cer]Diana cu [bonjovi]Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09)

Filmulete


#16
dankutza

dankutza

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.348 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:34

Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.



[caru]Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)



[bebic] Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix

#17
A_driana

A_driana

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.977 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:34

neata,

vad ca postarea mea a deranjat, imi pare rau, dar chiar asa mi se pare...pur si simplu mi-am spus parerea...daca tot se vb pe aici de vorbit ,,liber''...

intentia mea nu a fost de a isca o ,,cearta'', doar o parere...si cu atat mai putin sa va ,,scuzati'' voi ca nu ati comentat...(situatia ii asemanatoare cu cea a lui Alinus25, cand a fost ziua ei nimeni nu si-a amintit, si cum a spus si ea ,,daca era mai de top''poate sareau felicitarile)

si am citit ca am fost strigata la apel de multe ori si n-am raspuns...pai ce sa spun...imi pare rau ca eu nu am timp sa scriu zilnic sau de mai multe ori pe zi.

in fine, nu mai spun nimic.

o zi faina





A_driana[mamica], de [copil]David-Andrei







#18
lylyana.ion

lylyana.ion

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.669 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:35

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.[caru]Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)[bebic] Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix
Dankutza, ne [ruga] pt mama ta, iar tu linisteste-te pt Cezarica [pup]Lili, mami de [copil] Alexandru (18.11.2009)pozicile noastrevarsta noastra"Cateodata uitam ca copiii abia au ajuns pe pamant. Sunt ca mici extraterestii:sub forma de energie nestavilita si potential in stare pura. Se afla aici intr-un fel de misiune exploratorie si tot ce incearca sa faca este sa inteleaga ce le trebuie sa fie oameni."Copilul de pe Marte-Menno Meyjes

#19
RamonaCopot

RamonaCopot

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.284 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:36

Dankutza ma [ruga] si eu la DD sa fie totul bine!



Ramona,

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil] DOMINIC ANDREI(26/10/2009) si a lui tati Stefi





#20
DianaR

DianaR

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.330 mesaje

Postat 25 februarie 2010 - 11:36

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Am intrat doar sa va spun ca mama a intrat in operatie. Toata noaptea am visat numai tampenii si am fost agitata. De abia am reusit sa linistesc copilul. Ma simte nervoasa si se agita si ea. Am intrat in panica.[caru]Poze noi cu Pinky de la 2 luni (nascuta in 09.12.09)[bebic] Varul Zbuciumix iubeste pe verisoara Atomix
[ruga][grup][9cer]Diana cu [bonjovi]Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&[8**]Timeea (18.05.06) & [copil]Teodora (11.11.09) Filmulete


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -