Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 10 voturi

l**** amanta sotului meu


463 raspunsuri la acest subiect

#411
Androix

Androix

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.147 mesaje

Postat 10 august 2011 - 13:34

I-a pus si numele real in primul mesaj, nu numai nickul.



Obiective Realiste

Androix Bijoux



Niste copii si toti copiii! [;)]

#412
balanta_tm

balanta_tm

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 10 august 2011 - 13:51

Mie mi se pare ca adaida nu a cautat suport sau compansiune aici; eu am impresia ca ea a vrut doar sa faca public numele tiitoarei plus alte detalii, adica sa o faca albie de porci in public. Si nu vorbim aici despre un nick de pe forum, ci despre o persoana reala, ca doar de aia i-a dat datele pe forum (pana ca ele sa fie sterse de moderatori).
Foarte, foarte urat gest!


#413
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 10 august 2011 - 14:09

Ba in penultimul mesaj a scris ca a gresit si acolo se vedeau durere si furie, autentice. :(
Insa vorbind la modul general, nu nu este ok sa incalci dreptul la viata privata a cuiva, si nu inteleg inversunarea asta antiamanta, nu voua tre sa va dea ea socoteala, a procedat oribil, dar dc am fii toti cu pacatele la vedere, in frunte...cine ar mai avea pietre in maini si pohta sa le arunce? Pana la urma mesajul e calomniator,faptele nu sunt demonstrate public, eu o cred, dar o cred pe baza a ceea ce simt, nu pe probe. iar ca sa spui asa grozavii public tre sa vii cu dovezi, altfel ramane calomnie, iar incurajatul oricui in acest sens e imoral.

[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#414
balanta_tm

balanta_tm

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 10 august 2011 - 14:26

Cred ca asta e penultimul mesaj.

Citat:
citat din mesajul lui adaida

Incep raspunsuri si le sterg si ma opresc si-mi vine sa inchid tot si sa ma tooot duc. In alte conditii as fi gandit la fel ca si unele dintre voi. Sigur voi gandi asa peste ceva timp. Dar acum asta e tot ce pot gandi: ca o ..... a incercat sa-mi ia ce am mai scump pe lumea asta: familia mea.
Nu e corect si cinstit ca am facut lucrurile asa.
Nu e corect si cinstit ca il apar pe el. Dar asa simt acum. Daca fata de el as fi obiectiva acum s-ar termina totul, ma simt mult prea ranita de tot.
Si totusi aveti dreptate, fiecare in felul ei. Va dau dreptate dar refuz sa ma gandesc la asta acum. Nu vreau sa nu mai postati. Pentru ca o faceti obiectiv (cat poti sa fii de obiectiv in situatia asta). Chiar daca voi citi mesajele din nou peste catva timp si tot va conta pentru mine. Va conta sa nu uit.
Nu pot, refuz sa cred ca femeia e buna de o tura doar.



Eu nu inteleg ce anume regreta ea cand zice: "Nu e corect si cinstit ca am facut lucrurile asa." - mi se pare destul de generica exprimarea.
Fix cu un rand mai sus spune ca o .....a incercat sa ii ia tot ce are mai scump: familia.
Daaaaaaaaaaa, doar tiitoarea e de vina, ea e .....a [nervo]; el, saracutul, este victima!
[bang][bang]

#415
Matzaila_81

Matzaila_81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 10 august 2011 - 14:32

Flori de mar![:D]
Fara suparare acum da sunteti exagerate. Acum va luati de faptul ca scuzele sau parerea de rau e prea generala.
Cum vroiati sa fie, ca o declaratie la politie? Subsemnata Aida in data de X la ora Y am savarsit urmatoarea abatere, am divulgat numele tiitoarei sotului meu respectiv prietena de goblen si colega de facebook a mea. Drept urmare marturisesc ca am inteles pe deplin consecintele faptelor mele urmand ca urmatoarele zile sa mananc paine cu apa, sa-mi torn cenusa in cap si eventual sa ma si autoflagelez putin.
Zau asa [pk]



#416
balanta_tm

balanta_tm

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 10 august 2011 - 14:46

matza, tot fara suparare, nu cred ca iti imaginezi ce inseamna sa iti apara numele real intr-un asemenea context, fara nici un fel de dovezi (chiar si cu dovezi mi s-ar fi parut la fel de urat), pe un forum foarte accesat. Asta e unica mea apasare: de ce i-a divulgat identitatea, ce a urmarit cu asta. Atat.
Mie nu imi place radio-santul.


#417
Matzaila_81

Matzaila_81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 10 august 2011 - 15:02

Ok, si pentru unica ta apasare a spus femeia ca-i pare rau.
Ce ar trebui sa faca sa te convinga ca e sincera?
Exista o vorba, ajunge o maciuca la un car de oale. In cazul asta oalele sunt deja sparte, nu mai are sans sa insisti cu maciuca.

Si imi pot imagina ce inseamna sa-ti apara numele in halul asta pe un forum pe care stai destul de des. Cu siguranta ca imaginatia mea nu corespunde realitatii, probabil sentimentul e mult mai cumplit decat atat.
Si-mi pot imagina si oroarea cele care afla ca a fost inselata cu prietena pe care a tinut-o la masa. Si in cazul asta cu siguranta imaginatia e departe de realitate dar cumva sunt convinsa ca e mai nasol decat prima situatie. Mult mult mai nasol.

Ca a facut-o din razbunare, rautate, ranchiuna sau orice alt sentiment negativ si pacatos e strict problema ei. Pana la urma cand semeni vant culegi furtuna. Inseli prietena cu sotul ei, te arata cu degetul pe forum, cam asta e treaba.

Hai sa depasim momentul asta de demascare si sa oferim Adaidei suportul de care are nevoie, intelegere si compasiune pentru ca pana la urma de asta suntem aici zic eu.[flo] Si oricat am dezbate pe tema asta nu mai putem sa dam timpul inapoi si sa stergem mai repede numele de pe forum.



#418
balanta_tm

balanta_tm

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 10 august 2011 - 15:17

Iote ca eu nu pot depasi momentul "demascarii" si pace. Iar despre suport, cred ca i-a fost oferit (chiar si de la cele care nu sunt de acord cu divulgarea numelui tiitoarei - parerea mea .)

#419
alex_andra

alex_andra

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.196 mesaje

Postat 10 august 2011 - 15:35

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm

Mie nu imi place radio-santul.







a, nuuuuuu.....deloc[:-@]

se vede foarte clar din acest topic[alcool]





BAZAR UMANITAR

#420
balanta_tm

balanta_tm

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 10 august 2011 - 15:50

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra
Citat:
citat din mesajul lui balanta_tmMie nu imi place radio-santul.
a, nuuuuuu.....deloc[:-@]se vede foarte clar din acest topic[alcool]BAZAR UMANITAR
Nu mai aveai ce replica sa dai, si ai zis sa arunci vorbe in vant. Oricum, am observat ca te-ai mai luat de cineva pe acest topic si mi s-a parut penibil.In ceea ce ma priveste, esti usor neavenita [:)].


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Ieri, 10:22

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -