Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *136*


248 raspunsuri la acest subiect

#31
olishka

olishka

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.776 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 16:45

Citat:
citat din mesajul lui petrean
ah..si inca una tare..de care fac "haz negru"...acum 4 ani in 19ianuarie..cand a murit tata..i-a zis sotului meu sa nu mearga cu mine la inmormantare..ca e polei pe drum..sa ma lase sa merg singura..sau ...dc nu..sa nu merg nici eu..ca ce folos..[alcool][alcool]astea..sunt fazele "esentiale"ale vietii..care vrei nu vrei..nu le uiti NEVER!!!
[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009
[copil] Andrei Luca -15.12.2006
Asta este cea mai cea [bang] Sunt multi bolnavi in lumea asta si din pacate cateodata nu ne putem feri ei si ne mai si intersectam [alcool]Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]

#32
petrean

petrean

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.654 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 16:52

da Olga..dar stii ce doare mai rau?sunt atatea lichele care fac umbra pamantului..si atatia omanei buni care mor...de ce e asa nedrept?






[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009


[copil] Andrei Luca -15.12.2006






#33
dyana27

dyana27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.710 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 16:52

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Citat:
citat din mesajul lui petrean
ah..si inca una tare..de care fac "haz negru"...acum 4 ani in 19ianuarie..cand a murit tata..i-a zis sotului meu sa nu mearga cu mine la inmormantare..ca e polei pe drum..sa ma lase sa merg singura..sau ...dc nu..sa nu merg nici eu..ca ce folos..[alcool][alcool]astea..sunt fazele "esentiale"ale vietii..care vrei nu vrei..nu le uiti NEVER!!
Asta este cea mai cea [bang] Sunt multi bolnavi in lumea asta si din pacate cateodata nu ne putem feri ei si ne mai si intersectam [alcool]Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]
eu v-am zis sa nu intrebati[bang][bang]; stiam de faza asta, care le depaseste pe toate de departe[bang][bang][bang][q][q][q]; bogdana te apreciez enorm de mult ca ai trecut peste ... nici nu stiu cum sa o numesc; eu recunosc, n-as fi iertat vreodata asa ceva, cu toata bunatatea din lume de care as putea sa dau dovada; eu am facut criza cand a zis socra'miu ca nu e de acord sa plecam la moeciu la intalnirea cu fetele- da' am facut urat rauuuuuuuu!!!!! si evident, n-au nici un termen de comparatie situatiile astea; stiu ca de dragul sotului rabzi si ierti... dar au o doza de "iertare" fantastica in tine[flo][flo][flo]diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009mutzunel minune la 9 luni[cool]PRIMUL CRACIUNcum am venit pe lume

#34
petrean

petrean

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.654 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 16:54

nu stiu daca e iertare..sau toleranta..insa...tata m-a invatat sa fiu diplomata.....cu toate ca inainte sa moara i-a parut rau de asta..si mi-a spus ca in viata tb sa mai fii si "curva"..ca altfel..viata teface cum vrea ea. Stiu ca ...de multe ori..ma doare cand ma gandesc cate mi-a facut si ma intreb dc am meritat toate astea. Am noroc insa de un sot extraordinar, care o cunoaste, si stie ca nu tb sa o asculte never pe ea.

Si asa cum sunt eu calma si toleranta..ea stie caa tunci cand izbcnesc..si am facut-o de 2 ori..a plecat plangand din casa mea...si m-a stiut tot blocul[:D][:D]

Iar tata..Dumnezeu sa-l ierte..mereu spunea.."iart-o..ca te iubeste"...daca asta o fi mod de-a iubi..atunci cum se numeste ce simt eu pentru copiii mei???




[copil]Vlad si [copil]Catalin-17.03.2009


[copil] Andrei Luca -15.12.2006






#35
Raaluca

Raaluca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 563 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:00

[hopsieu]



suntem in urma rau de tot dar ne punem pe recuperat. am citit numai cap asta [:I]



Inainte de toate

[s]VLAD si CATALIN[s]




[s]STEFAN ALEXANDRU[s]




Pupam si mamicile Petrean si Rivali

Pentru Petrean avem si niste [flo][flo][flo], asa, ca sa mai uite de soacra [pup]



DYANA, frumos crocodilul!



Multe [pup] si [flo] pentru CHATONEL! La multi ani si de la noi!



Mami de [zana]LENA 30.03.2009

#36
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:03

Horror soacra-ta, petrean[bang]. Si daca e asa inteleapta de ce nu sare ea cu banul la doctor, de ce asteapta la tine?!

Tufete, nu mi-ati raspuns: cine e copilasul?



mami de Sophia-Diana (Sophiphi)

8luni

#37
Raaluca

Raaluca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 563 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:04

Olga, citisem mai demult ca o sa mai facem o intalnire in ianuarie, parca pe 28 ...

Mai ramane valabil ?





Mami de [zana]LENA 30.03.2009

#38
dyana27

dyana27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.710 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:06

am si eu o intrebare "tehnica"[:I][:I][:I]

cand au iesit dintii la bebei, au iesit exact pe marginea gingiutei??? adica pe creasta aia care se vede? ca la mutzu parca sparge mai in spate putin, si nu stiu daca e normal sau....[:I][:I][:I]; surioara nu prea a inteles ce i-am zis eu acolo ( e in vizita si nu prea poate sa vorbeasca).... deci vin la voi[flo][flo]; oricum clar ii iese, ca e marait, acuma s-a dus efectul de la norofen si iar scartaie[:-@][:-@]; nu e in apele lui deloc, se freaca la gurita tot timpul, sta cu toata manuta in gurita, se "controleaza" cu limbuta pe gingiuta[:-@]





diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009



mutzunel minune la 9 luni[cool]

PRIMUL CRACIUN

cum am venit pe lume

#39
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:07

A, am uitat:rivali, ieri am trecut la seria 3, sunt la episodul 2. Le am pe toate, ma asteapta cuminti[pk]

Dr. House e[olala]. Sper ca se cupleaza cu Cuddy pana la urma, femeie mishtoaca.



mami de Sophia-Diana (Sophiphi)

8luni

#40
Raaluca

Raaluca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 563 mesaje

Postat 17 ianuarie 2010 - 17:07

Raspund eu ca le stiu pe amnadoua [:D]

Aia din bratele meu e Lena si cealalta este finutza mea Eva care are 2 ani si 2 luni, detalii aici



Mami de [zana]LENA 30.03.2009


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -