Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 1 voturi

Tabara Pro Monica - Volumul 2


304 raspunsuri la acest subiect

#301
My_Lady0091

My_Lady0091

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.630 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 18:53

faceti capitol nou...ca,deh,cultura se diversifica...

Odiseea Monicai Gabor-vol 3[:D]



*Blackmoon Lady [gravired]9+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca


#302
Lo_li_Ta

Lo_li_Ta

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 861 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 23:34

Terminati, mai oameni buni, cu scenarita asta. Nu e nicio facatura. Divortul e divort, aia de la CanCan au facut toata panda asta ca sa faca ei bani (toate posturile tv au preluat stirea) nu Iri, iar Monicuta face ce stie ea cel mai bine. Nu cred insa ca va renunta de-adevaratelea la copil.
Lucia, ai fi socata cati isi plimba fara jena amantele prin buricul Bucurestiului si nu se mai jeneaza de sotii. Dar, intr-adevar, un simplu inel pe degetul omului nu-l face automat insurat.


#303
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 09 iulie 2011 - 00:16

Hai mai Lolita, ce te superi asa! Ne-au omorat de la inceputul anului, ca sa nu mai zic de anii cand s-au combinat, nunta secolului, nasterea secolului in direct, divortul secolului,executarea silita a secolului, contractul secolului...Ma acuzi pe mine de scenarita? Pai viata lui Columbica e un sou live de cand a dat peste fatuca asta! Cati milionari isi mai pun viata in vitrana, fie ei si tunari?
Eu nu stiu cum e la Bucuresti...da ma gandesc si eu asa(atentie ca imi continui scenariul![:D] ): un milionar asiatic pt mine, pt tabloizi se stie-chinez, tot dupa ei , un pic casatorit, din State! nu de-alde Bucale( cocalar, mai igzact, fie el si mai slefuit o tzara...), isi face veacul dimpreuna cu hamanta(taman Monica, ca acolo se terminase cu gagicele faine, cu ochi sclipiciosi la portofele) fo 3 saptamani cat sade dansa, fix in mall, acelasi! cu revenire la birouri, adicatelea cladirea unde isi are sediul negotul lui, ca mai ca au facut sant intre berouri si mall, adeca isi duce ibovnica zilnic la serviciu, cu orele sa o vaza si angajatii ce tipesa si-a tras, ca doar prezumtiva sotie e fata faina si intelege...[:D] Asa fac melonarii de America? Petrec la mall? Si bineinteles ca pana si tot natul merican a auzit de Ciao si de Can-can, acordanu-le exclusivitate si le-au deschis calea sa pozeze ei tipul de apartament pe care chinezutul l-ar avea si unde se iube cdu Moni, si asta ca asta, dar cica dansul are un nivel intreg pt parcarea cohortei de masini luxoase pe care o detine..si ghici cine a avut mana libera din nou la pozici cu masinutele dansului, cum hoginesc cumintele in parcarea lor proprie si personala?[:-@] Si mai poc zice...dar, am facut scurta la mana deja[:D]


[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#304
LittleAngel

LittleAngel

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 194 mesaje

Postat 10 iulie 2011 - 17:55

Eu una nu cred in scenarii,imi mentin afirmatia ca iubitul ei actual s-ar putea sa nu fie atat de bogat precum spun ziarele de scandal(daca scrie intr-un ziar nu inseamna ca e totul adevarat)O avea el ceva bani,sau poate familia lui are...oricum mi se pare ciudat ca sa te plimbi prin mall si sa mananci la fastfood...Nu stiu ce i-a promis tipu,dar un viitor sigur nu cred ca-i ofera.
Nu mai gaseste ea prost ca Irinel sa faca ea cea vrea si sa-i pupe si picioarele,si ea sa se poarte ca o diva.
Ea a gresit f mult,oricum era libera,nu-i tinea cont de nimic,o lasa sa plece unde vroia ea,nu-i dadea socoteala...
Daca i-a promis chinezu cine stie ce...a avut curaj si a renuntat la tot.Pacat.Nu dai pasarea din mana pe cea de pe gard.
Dar vorbim peste ceva timp...totul se clarifica daca ai rabdare..:)


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -