Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 1 voturi

Tabara Pro Monica - Volumul 2


304 raspunsuri la acest subiect

#291
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 13:05

Se pare ca totusi chinezul e di vina. Ma ardeam.[8D]credeam ca e tot un mos martin nabab. cand vezi imaginile cu cei doi "indragostiti" si te gandesti la ce bijuterie de copil a dat cu piciorul...pt asta??? ca sa se fataie cu ala prin baruri, magazine si gelaterii...[xx(]
asteptam detalii de la primele pozici din aeroport, la sosire in SUA. Ma miram cum de nu apar din moment ce au reusit sa o surprinda acolo. De-asta spuneam undeva "ce ciudat". iar apoi avenit povestea cu romanul care a recunoscut-o in aeroport si a fotografiat-o cu tel, si care a vandut imaginile tabloidelor din Ro.[:-@]ca acum sa recunoasca interventia directa a celor de la Can-Can, Ciao...si ma indoiam ca ar putea fi chinezul din moment ce ea a stiut ca este urmarita, adica haide bre! vezi ca esti fotografiata in aeroportul din LA si difuzata in tara si nu iti tragi concluziile ca esti urmarita, ca sotul tau are suficienti bani sa isi trimita cateii tabloizi sa stranga dovezi?[alcool]
Incep sa ma gandesc dc nebunia asta nu este declansata chiar de protagonisti, el are putere in media, si am impresia ca cei doi ne iau pe toti de fraieri si isi fac jocurile lor de culise, in plus cat au castigat toti din tot scandalul asta, inclusiv media? Irina a fost expusa de ei, el in mod special ca fara el Monica era un nimeni.
Si se vede din elicopter ca a fost expusa atata cat au vrut ei. Au incetat cand au priceput ca nu e bine primita treaba asta.
[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#292
Mikaela_a

Mikaela_a

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 93 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 16:33

Si ce frumos au luat ieri masa toti 3, dupa aparitia pozelor in ziare, si ce frumos a baut fetita, in fata tatalui ei, din deja vestitul ceai...

Nu mai cred de ceva vreme ca totul e real, ci ca totul e un joc al loc, pentru a scoate ceva profit.

Si ma intreb daca baiatul acela din SUA si-a dat seama ca a fost folosit. Ciudat mod de a face bani.

#293
LittleAngel

LittleAngel

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 194 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 18:33

Mie imi vine sa rad,cand ma gandesc cat de mult o ura lumea pe Moni cand era maritata cu Iri,si cum asa ca prin minune toti i-au luat apararea,cand "plangea" pe la porti dupa Irina.[:D]
Si intr-un final,lumea si-a dat seama,ca Moni nu are nici cea mai mica strangere de inima cand lasa fata si pleaca la distractie in USA(ca ne-am prins cu totii ca nu era la munca acolo)... si ca nu mai are de gand sa conteste decizia tribunalului de a incredinta fata lui Iri definitiv...
Ca de obicei se bucura de fata in felui ei,mai comod,ca si pana acum....nu e nici o surpriza.
Fiecare e mama in felui ei,nu e de condamnat,nu e o mama disperata cum as fi eu si cum sant 99% din mame.[:)]
Imi pare rau ca se "arunca" asa repede in sufletul chinezului care evident nu e topit dupa ea,si cred eu,nu e nici asa bogat cum se zice.

#294
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 18:59

eu cred din ce in ce mai mult ca noi vedem ceea ce se vrea sa vedem. Si cineva agita ft mult apele ca totul sa se vada...si cum spuneam, e cu control expunerea. Mi-aduc aminte de filmarea in care Monica se plimba cu acea familie din SUA, la ocean, si spunea la un moment dat referitor la viitorul Irinei, ca " nu tre sa isi faca Irina griji cu o mama ca ea alaturi".
Mihaelka, ft bine punctat! Am prins ceva, dar nu tot taman ieri![:D]
Si am impresia ca tot tam-tamul e cu niscaiva afaceri murdare, faliment la timpuri de criza(multa distractie in cluburi si femei usoare, nemuncit adica si risipit), afaceri cu iz de codoslanc...hihi, think...Pink[8D]

[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#295
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 12:00

Citat:
citat din mesajul lui LittleAngel



Imi pare rau ca se "arunca" asa repede in sufletul chinezului care evident nu e topit dupa ea,si cred eu,nu e nici asa bogat cum se zice.





Se pare ca nu crezi bine:



http://www.libertate...ere-344372.html



Si nici nu pare mai mic chinezul ca Irinel, cum explicau savant unii...

Acu' toata lumea asteapta (si comenteaza, inclusiv Irinel si Maruta, la televizor) momentul cand chinezul ii va da pasi. Si toti or sa spuna: v-am zis eu???



Rufus, Tora si iadele[foto] Retrospectiva 2008 Retrospectiva 2009 Retrospectiva 2010



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#296
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 12:15

Ce m-a amuzat e ca au aparut si stiri privind "dotarea" in centimetri. a chinezului [:-)))]

#297
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 13:26

eu ma gandesc ce incearca sa vaneze de fapt , cuplul Columbeanu - "Gabor"; fata e pusa la loc sigur, Monica actioneaza si mai mult ca sigur nenea Iri nu e strain de asta...dupe toate porcaielile, se gandesc la un conced in trei (si cu chinezul 4![8D] )in State, ca sa "o tina fiecare de cate o mana pe Irinuca pe strada"[alcool]. Si ce surprins mai e lupusorul Iri de capacitatea cancanoizilor de a detecta preumblarile exei uerever in the uorld, cand el nu stia saracu' nik-nik de ea. Evident ca Ciao s-au calatorit dimpreuna cu Monica in America, asa de secreta a fost plecarea taman cu cateva ore inainte de vizita la notar, pt formalizarea acordului celor doua parti, parinti. Si totusi...nea Iri nici nu s-a mai crizat de asta cum facea inainte, din contra, s-a conformat acordului verbal incheiat intre cei doi.[:-@]. Fata nu a mai fost expusa, a dus-o in continuare la gradinita aleasa de M, a vizionat serbarea micutei dimpreuna cu ,,,cumnatica, i-a permis Monicai cea disparuta in ceata[:-@]sa isi revada fiica(chiar dc el a castigat-o uficial in instanta, total contrar primei dati cand cu executorii). Ba au luat masa dimpreuna toti trei ca o familie ce cred eu ca Inca este.[:)]
a si scrisoarea catre tara, transmisa transatlantic de Monica(si asta cu schepsis pt prada de acolo), inlauntrul celor trei saptamani de sedere, in care isi dorea doar fetita din tot divortul, in rest renuntand la tot: faima de modeala(numele), averi. Asta cand deja renuntase la fata, da? Lista de predare, rimembar? in conditiile in care a recuperat-o cu maaare( pt ochii cui? ) tam-tam mediatic.
[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#298
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 13:47

Ps: stradania Monicai sa-i arate chinezului(app, de unde stiu toti ca e chinez, ca eu nu fac diferenta intre asiatici)cat de topitaaa de dragoste e dupe el, parca e fortata. Toti gasesc asemanari cu inceputurile ei cu Iri, dar mie imi pare ca acolo era mai naturela...si tampenia cu el ca e casatorit, ca are verigheta! Pai da, toti isi plimba amantele zilnic fix in Mall, in buricul targului si isi manifesta zgmotos infidelitatea[:-@]

[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



#299
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 14:53

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

app, de unde stiu toti ca e chinez, ca eu nu fac diferenta intre asiatici







Cum? Pai daca-i stiu si "dimensiunile", cum sa nu stie ce natie este?[:D]



Rufus, Tora si iadele[foto] Retrospectiva 2008 Retrospectiva 2009 Retrospectiva 2010



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#300
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 08 iulie 2011 - 17:02

mdah, ziaristii astia sunt ft telectuali sau tot mana tanti Harrei e la mijloc[:D]

[mamica]in[9cer]de[fetita]
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine




Panic Questions

  • Pete rozalii

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

Last Blogs

  • Gata pastele

    FloreClau
    - Ieri, 19:08

  • Bagaj maternitate

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:40

  • Sarbatori in 3 😍

    Pau26
    - Ieri, 14:18

  • Primul trimestru săptămânile 1-13

    IonIza
    - Ieri, 10:48

  • Pofte

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -