Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

După alegeri: regimul Patriciu-Vîntu


31 raspunsuri la acest subiect

#21
zanabuna

zanabuna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:38

Copiloi,


Orice persoana are dreptul sa deschida cate subiecte vrea pe acest forum indiferent de numarul de postari , sa inteleg ca tu esti mai desteapta ca ai 2-3 mii de postari , nu ma bagam ca musca dar m-ai jignit si pe mine la faza asta ca am cateva postari pe acest forum
si poate si pe multe alte membre al acestui forum (mai incepatoare ca sa spunem)
[q][q]

#22
zanabuna

zanabuna

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:43

Daca ar iesi mafiotii astia de Patriciu si Vantu , o sa fie o liniste , dar o liniste ...o sa se fure ce mai e de furat fara dosare , iar noi, noi romanii..........nu cred ca s-ar perpeli noaptea in pat acesti mafioti de grija pensiilor ale alocatiilor pt copii, de grija educatiei ,osa fie vai de noi cu Geoana , fereasca D-zeu.

#23
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:44

Copiloi, fiecare are dreptul sa scrie cat vrea pe acest forum. Te rog sa lasi oamenii in pace, parerile lor conteaza chiar daca au mai putine mesaje decat tine. Numarul de postari nu iti da dreptul sa li se adresezi malitios, atentie, e un avertisment.



**************

Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

#24
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 22:52

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Copiloi, fiecare are dreptul sa scrie cat vrea pe acest forum. Te rog sa lasi oamenii in pace, parerile lor conteaza chiar daca au mai putine mesaje decat tine. Numarul de postari nu iti da dreptul sa li se adresezi malitios, atentie, e un avertisment.**************Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |
Eram sigura ca voi primi avertisment! Cand altii s-au legat de cat scriu eu, de ce nu s-au dat avertismente? [:-@]

#25
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 00:12

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).
Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#26
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 00:21

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).
Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Rufus, stiu ca esti amarat, AMR=4 zile, dar lasa, nu-mi mai tine evidenta cotelor adancirilor mele.Votul meu pentru Geoana e votul meu pentru Johannis!Apropo, nu esti pe OTV? E Boc!

#27
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 01:03

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).
Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Rufus, stiu ca esti amarat, AMR=4 zile, dar lasa, nu-mi mai tine evidenta cotelor adancirilor mele.Votul meu pentru Geoana e votul meu pentru Johannis!Apropo, nu esti pe OTV? E Boc!
Nu te speria...nu-ti tin nimic!Fa ce vrei pentru Johannis...dar n-ai putea s-o faci mai pe muteste???RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#28
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 14:14

Eu cred ca indiferent cine va fi ales presedinte, diferenta o va face guvernul care se va instala. Daca e unul cu oameni capabili, o sa fie bine. Daca nu, n-o sa fie bine.



Care partide pare sa vrea sa formeze un guvern capabil? PSD vrea cu PNL pe Johannis in timp ce PDL vrea pe Negoita in formula curenta care a esuat pina acum.



Ironia e ca au separat alegerile parlamentare de cele prezidentiale anume ca sa fie separat - parlamentul (si guvernul) intr-un an, presedintele in alt an. Ce au reusit: 2 ani de campanie electorala pentru acelasi lucru. Pentru ca acum nu avem nici guvern si gurile rele spun ca ar trebui dizolvat si parlamentul...



Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]



Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)



Am blog si poze in album

Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie



Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei





#29
xenocid

xenocid

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.940 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 14:35

Prima capatana retezata de regimul Patriciu-Vantu: baschetbalista.



Prima dihanie promovata...Lidia Barbulescu.



Primul ministru dat ca cert: vesnicul dinozaur universitar, elita nulitatilor: Marga.



Hai ca incepe bine! :)



Invingem impreuna Romania bunului simt


#30
sirimie

sirimie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.561 mesaje

Postat 03 decembrie 2009 - 15:10

Citat:
citat din mesajul lui xenocid





Hai ca incepe bine! :)







Aparent te-ai resemnat [8D]



Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]



Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)



Am blog si poze in album

Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie



Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei






Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - apr 26 2024 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Cu bebe in burtica la Zoo

    Pau26
    - Astăzi, 13:17

  • Saptamana 19

    ZDenisa
    - Astăzi, 00:33

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Ieri, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Ieri, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:35

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -