Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

După alegeri: regimul Patriciu-Vîntu


31 raspunsuri la acest subiect

#1
Oana-Laura

Oana-Laura

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 89 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 12:36

Se pare ca asa va fi, PSDul va castiga alegerile. Cititi cum va fi:
http://www.evz.ro/ar...Patriciu-Vintu/

#2
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 13:13

Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).


Eu citii prin presa, ca Vantu a fost amic cu Basescu, Voiculescu s-a intalnit de nu stiu cate ori cu Basescu...deci sa n-o mai faca Basescu pe-a usa de biserica....







#3
alina023

alina023

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.775 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 13:18

Copiloi, citeste aici http://www.mediafax....-dosare-5147013 ca sa vezi ca si la intalnirile astea conteaza mult scopul pentru care au fost facute!Alina, mami de Ana Antonia [zana] (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul [hagi] (14 Feb 2003)Ana, minunea mea iubita [hippi] Luca, iubitul mamei drag! [roker]Povestea nasterii Anei [bibe]**************************
Emma este iubire!

#4
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 13:24

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).


Eu citii prin presa, ca Vantu a fost amic cu Basescu, Voiculescu s-a intalnit de nu stiu cate ori cu Basescu...deci sa n-o mai faca Basescu pe-a usa de biserica....








Intai si-intai, ce conteaza numarul postarilor/zi pe DC? Se semneaza vreo condica ceva? Si de cand de numarul lor depinde punctul de vedere al cuiva? Poti posta mult si prost sau putin si de calitate sau mult si de calitate sau putin si prost sau poti doar citi si posta foarte rar. Deci, care e problema? Inca un lucru, Oana-Laura e de mai mult timp decat tine pe acest forum, deci nici macar nu o poti banui ca si-a facut cont doar sa sustina pe cineva!

Apoi... Tu ai intrat pe link-ul pus de Oana? Ai vazut ca e un articol scris de Mircea Marian? Sincer, nu inteleg ce are de-a face aici Basescu (ca s-a intalnit cu nu stiu cine sau mai stiu eu ce) cu articolul respectiv, care reprezinta un punct de vedere?

Un ultim lucru, depinde ce presa citesti tu, uneori realitatea poate fi complet diferita.

#5
alinkav

alinkav

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.142 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 13:25

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).Eu citii prin presa, ca Vantu a fost amic cu Basescu, Voiculescu s-a intalnit de nu stiu cate ori cu Basescu...deci sa n-o mai faca Basescu pe-a usa de biserica....
Daca te uiti atenta la data inregistarii pe forum, e mai veche decat tine aici, asa ca .....[:-@]Alina,Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

#6
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 14:52

Nu stiu ce a scris Mircea Marian si nici nu ma interseaza, dar stiu ce a zis Basescu:

http://www.videonews...fost-la-Grivco/

#7
andrruzza

andrruzza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 619 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 14:57

Filmul meu preferat, sa fie trucat?[:D]





____________________________________________________________
mami de [bonjovi] Rares Andrei (10.03.2005) si [bebic] Stefania Maria (10.10.07)

http://community.web...user/andrruzzaR




#8
copiloi

copiloi

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.166 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 14:58

Citat:
citat din mesajul lui alinkav
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).Eu citii prin presa, ca Vantu a fost amic cu Basescu, Voiculescu s-a intalnit de nu stiu cate ori cu Basescu...deci sa n-o mai faca Basescu pe-a usa de biserica....
Daca te uiti atenta la data inregistarii pe forum, e mai veche decat tine aici, asa ca .....[:-@]Alina,Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007
asa ca....ce?

#9
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 14:59

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Nu stiu ce a scris Mircea Marian si nici nu ma interseaza...

http://www.videonews...fost-la-Grivco/


Eiiiiiii, te-ai dat de gol! Nici macar nu citesti sa vezi despre ce e vorba. Intri doar la tot ce se poate ca sa postezi contra lui TB si sa sustii PSD-ul! [:-)))][:-)))][:-)))]

#10
xenocid

xenocid

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.940 mesaje

Postat 02 decembrie 2009 - 15:26

Un' sa scriu, un' sa scriu? Hai sa scriu aici.
A venit sfarsitul anului. Stiti cat trebuia sa fie cursul Euro conform lui Dinu Patriciu acest moGuru economic? 4.7 - 4.8 Lei.
Stiti cat e azi? 4.24? La dracu! A ramas cu traista de euro nevanduti.

Invingem impreuna Romania bunului simt



Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Patutul bebelinei

    Roxana3001
    - Astăzi, 21:56

  • O noapte furtunoasa

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 13:18

  • Cumpărături

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:35

  • Consult Trimestrul 1

    CatiCatut
    - Astăzi, 10:22

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -