Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Durerea unei pierderi de sarcina (28)


293 raspunsuri la acest subiect

#251
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:09

Irina [pup] imi inchipui ce este in sufletul tau dar incearca sa gandesti pozitiv,este tot ce poti sa faci.Noi iti tinem pumnii sa fie totul bine!Ai sa vezi ca de data asta asa va fi!






Mirela[flo]

Come on baby![copil]



#252
Teo2rina

Teo2rina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 996 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:14

fetelor, Michelle nu se simte prea bine, sper sa nu se supere ca va zic, este foarte ametita si o doare foarte rau capul. eu am zis ca e de la caldura, apoi am sfatuit-o sa-si ia si tensiunea. de aceea nu poate sta la calculator, a zis ca se va odihni.

Marina, o [gravi] in [9cer] 5+

#253
cristina_ana

cristina_ana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.005 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:18

Mirelush, nu merg la acelasi medic de anul trecut, l-am schimbat. Acum merg la dr. Filipescu de la ELias. Dar sa stii ca l-am schimbat mai mult din superstitie si pentru ca m-au influentat cei din jur, pentru ca tot nu cred ca a fost vina doctorului pentru ce mi s-a intimplat mie. Nu sunt deloc convinsa ca alt doctor ar fi putut sa-mi salveze copilul. Doctorul de acum e foarte OK, imi place mult de el, si sper sa nu ma dezamageasca.

Ramo, e foarte bine ca ti-a venit ciclul la 26 zile. Nu e o regula cu numarul asta de zile. Asa o sa te poti apuca si tu mai curind de alt bebe.



Cristina, [gravi] 34+ si bebe scump [baietel]



POZE BURTICA 1

POZE BURTICA 2

#254
cristina_ana

cristina_ana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.005 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:22

Michelle, imi pare tare rau ca nu te simti bine. Si eu cred ca e din cauza caldurii. Si poate ar fi bine sa incepi sa iei niste vitamine, sa nu ai vreo lipsa de ceva. Te pup!!![pup]



Cristina, [gravi] 34+ si bebe scump [baietel]



POZE BURTICA 1

POZE BURTICA 2

#255
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:29

Cristina [pup] si pe mine ma influemteaza cei din jur sa-mi schimb medicul,dar deocamdata nu m-am hotarat.Cand voi fi insarcinata as vrea sa merg si la alt medic in paralel,dar tot cu Nayel vreau sa nasc,am deja o cezariana si imi e tare frica de cum va fi data viitoare.Vedem atunci ce voi face.[:D]



Michelle [pup] imi pare tare rau ca nu te simti bine.Sa stii ca si eu m-am trezit astazi foarte ametita,abia puteam sa stau in picioare,cred ca este de la caldura.

Dar sa stii ca ametela poate fi si un simptom de sarcina.Cand am ramas prima data insarcinata,cu cateva zile inainte sa imi vina CM a fost o zi in care m-am speriat ingrozitor de rau,pur si simplu se invartea totul cu mine,nu puteam sa ridic capul dupa perna.Apoi am aflat ca eram gravi,asa ca iti tin pumnii sa fie cu ochisori.

Iti doresc sa-ti revii cat mai repede pt ca ne este dor de tine![flo]






Mirela[flo]

Come on baby![copil]



#256
cristina_ana

cristina_ana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.005 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:33

Uppsss, Michelle, are dreptate Mirelush, nu cumva o fi cu ochisori raul asta???



Cristina, [gravi] 34+ si bebe scump [baietel]



POZE BURTICA 1

POZE BURTICA 2

#257
Teo2rina

Teo2rina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 996 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:51

Mirela si Cristina, voi aveti dreptate cu simptomele de sarcina, uitasem, am avut si eu. si in plus, ce credeti?! dureri de cap infioratoare.[;)] Doamne, sper din tot sufletul sa fie cu noroc la Michelle.

Marina, o [gravi] in [9cer] 5+

#258
Michelle81

Michelle81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.590 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 14:53

Fetelor sunt pur si simplu ingrozita...sotul unei colege de odisee(la care am fost)Alinatza(naomi)a murit intr-un accident...Au o fetita scumpa de cinci luni si urmau sa aiba botezul si nunta...Ea este o fata extraordinara...nici nu mai am cuvinte...desi am simt rau va scriu celor care o cunoasteti,e ingrozitor http://forum.desprec...TOPIC_ID=102972 nu mai am cuvinte fetelor......



SUFLETEL scump te asteptam











#259
mcrissa

mcrissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.538 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 15:08

liana asa surpriza mai zic si eu.distractie placuta [pup]

cristina_ana ma bucur tare mult ca bebe e bine si ca a luat in greutate.ma gandeam ca vei naste cand sunt eu la mare, dar daca vei naste pana in saptamana 38 o sa fiu aici sa-ti fac galerie si apoi plec si eu linistia la mare [beach]

irinabobe pai tu nu stiai ca sexul e cel mai bun ca sa te mentii in forma[:D]?nu m-am cantarit, dar cred ca am slabit ceva de cand practic regulat acest sport [sex]

acum lasand gluma la o parte eu merg la aqua gym si ma gandesc sa nu mai merg ca daca e bebe sa nu-i fac rau cumva.

am vorbit si eu ieri cu michelle si mi-a spus ca nu se simte bine.eu cred ca e cu ochisori.d'abia astept sa vina ziua testului[majoreta][majoreta][majoreta]



Cristina in asteptarea mormolocului[amoras]



#260
irbo

irbo

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.078 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 15:13

cristina ca sa fiu sincera eu pana acum il practicam de placere dar daca e asa... vai de sotul meu, pai fac economii mari si imi fac si corp de fotomodel.[:D]

[gravi]5


Panic Questions

  • Obezitate in sarcina

    Luciana96
    - mai 17 2024 14:51

  • Pete rozalii, saptamana 8

    Roxanna12
    - mai 02 2024 21:13

  • Trombofilie

    Criss05
    - apr 30 2024 21:28

  • Constipatie

    draghia mioara clara
    - apr 29 2024 20:26

  • Reflexul Moro

    cristian_boricean
    - apr 29 2024 13:49

Last Blogs

  • Ședință foto

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 13:14

  • ultima zi de sarcina

    Ralu31031992
    - Astăzi, 10:36

  • Prima vizita la medic

    AnaDemsa
    - Ieri, 20:34

  • Saptamana 36

    Pau26
    - Ieri, 17:53

  • VeÈ›i fi bunici!

    BeckyGaie
    - Ieri, 17:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -