Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

EUROPEAN CALL CENTER S.R.L.


52 raspunsuri la acest subiect

#11
ANKA-iasi

ANKA-iasi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 75 mesaje

Postat 06 martie 2009 - 10:15

buna dimineata tutror

fetelor,ei nu mi-au cerut propriu-zis nr de cont,mi-au spus ca trebuie sa am un cont in banca unde imi vor vira banii,nr de cont sau alte detalii le vom discuta pe parcurs,in primele 6 luni imi vor face conventie ,de abia dupa aceea contract de munca daca ma tin intr-adevar de treaba

si eu, ametita de fericire, am uitat sa intreb cum vom semna conventia asta,firma fiind din Bucuresti

mi-au mai spus ca ,data fiind distanta ,nu poate veni la mine un operator sa imi instaleze softul,ci imi va fi trimis pe email si ma vor asista telefonic la instalarea lui

le voi trimite un email,caci sunt foarte rapizi la orice solicitare

despre cont,oricum are 0 lei pe el,deci ce sa imi goleasca???



david

#12
ni-na

ni-na

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.324 mesaje

Postat 06 martie 2009 - 14:02

Inseamna ca sg tzeapa pe care o poti lua este sa muncesti fara a fi platita.O luna,doua,trei,pana se duce euforia.Macar verifica softul trimis,ca vad ca e sg garantie ce au depus-o.

#13
adejny

adejny
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 14:23

buna.numele meu este ade si lucrez la aceasta firma...mai exact nu mai lucrez...am lucrat 3 luni...prima luna mi-au dat banii dar nu miau platit 5 ore si urmatoarele 2 luni nu mi-au mai dat nici un ban...cand ii contactez imi zic ca nu sunt banii...o sa fac o sesizare la itm bucuresti......

#14
andra11__

andra11__
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 19:40

si eu am patit la fel ca tine . am lucrat la aceasta firma EUROPEAN CALL CENTER de limba italiana . voi depune si eu plangere la ITM.....

#15
vladkrystyna

vladkrystyna
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 03 noiembrie 2009 - 11:59

buna mamicilor am si eu o intrebare de 3 zile muncesc la european call center si am vazut ca andra a mai lucrat.id meu e crysmario_ale,daca ai putea sa ma contactezi sa imi dai mai multe detalii .ca as vrea sa stiu in ce mam bagat.sincer mia fost frica de la inceput de teapa.

#16
andreeaioan

andreeaioan
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 00:05

si eu lucrez la ei de cateva zile si clar nu vreau sa imi iau tzeapa.Cele care ati mai trecut prin asta va rog mai multe detalii...Fac denunt daca e cazul,macar poate se sesizeaza careva si ii ia in vizor,ca nu isi pot bate joc in halul asta...

#17
Emeralde

Emeralde

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 184 mesaje

Postat 09 noiembrie 2009 - 03:19


ce trebuie sa faceti concret ? sunati pe cine?

#18
irina.ct

irina.ct
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 09 noiembrie 2009 - 18:36

Citat:
citat din mesajul lui andra11__

si eu am patit la fel ca tine . am lucrat la aceasta firma EUROPEAN CALL CENTER de limba italiana . voi depune si eu plangere la ITM.....


si eu am lucrat la ecc.... minunat,nu? am depus plangere la itm ,dar in aceeasi zi am mers la judecatoria constanta si am depus o plangere si acolo,la sfatul unor pers de la itm care stiu cum merge treaba cu "inspectiile" astea. vineri 13 noi este prima infatisare. am muncit martie- sept. din luna iulie nu mi-au platit sal,adik iulie,aug,sept.mint ca nu au bani pt k nu si-au facut targetul dk a plekt multa lume care nu si-a primit sal ,dar ei fac in permanenta angajari. nu va angajati fara forme legale!!!!!conventia nu e valabila.cei kre au muncit si nu si-au primit sal sa ma contacteze pe irina.z_24@yahoo.com . in instanta avem castig de cauza!!! firma european call-center mi-a dat cea mai frumoasa teapa ,"dl." catalin hago m-a mintit 3 luni jum ,dand vina pe fred,cum ca elnu vrea sa plateasca sal...si knd am dat de fred a zis k nu el se ocupa de salarii,tr sa vb cu catalin. asa ca aveti grija unde va angajati.....

#19
irina.ct

irina.ct
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 10 noiembrie 2009 - 22:55

Citat:
citat din mesajul lui adejny

buna.numele meu este ade si lucrez la aceasta firma...mai exact nu mai lucrez...am lucrat 3 luni...prima luna mi-au dat banii dar nu miau platit 5 ore si urmatoarele 2 luni nu mi-au mai dat nici un ban...cand ii contactez imi zic ca nu sunt banii...o sa fac o sesizare la itm bucuresti......

buna,
vroia sa stiu dk ti-ai primit banii,nici eu,dk nu contacteaza-ma .... irina.z_24@yahoo.com

#20
dilema8642

dilema8642
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 11 noiembrie 2009 - 20:37

Buna. Ma numesc Roxana. De putin timp m-au contactat cei de la call-center dat. Inca nu am avut interviul cu ei. Ati putea sa-mi ziceti cine e mai ok asa zisul catalin sau fred. Si ce reprezeinta ei???


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

  • Cum am tratat răcelile în sarcină

    Ana1298
    - Astăzi, 06:30

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -