Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 10 voturi

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE


214 raspunsuri la acest subiect

#41
georgia_c

georgia_c

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.707 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 17:16

alex... imi pare rau ca sunteti bolnevioare ... hai da-mi mie raceala de la fata ... ca io is mare si rezist .. pup-o din partea mea scump si poate ii sare urata aia de raceala ...
dragutele mele ... durerea mea de ovar a emigrat ..de pe dreapta a fugeat pe stanga.. bun asa ..se misca diphe pe la ousoare , le curata de toate cele .. [pk][pk]

alina ..felicitari ..si sarcina cat mai usoara ... sa mai treci sa povestesti toate cele .. stari , greturi , miscari din "butic"..tot ..tot

cristy1977.. si io la anul intru in forta in planuri ..sa vedem ce iasa

lucicus , uite ca pana acum nu te-am intrebat , ca nu m-a mancat limbuta (prea tare) , dar acum tot aud voci .. maaluta ce plan ai ?...hai sa ne inspiram si expiram [8D]

ralu..sa stii ca strig si io dupa tine , sa deschiz capitol ..dar mai stau o taruca ca inca is la program de injectat dorsalul cu diphe .... dar sa nu fugi ....

va pupacescccc pi tate ... si ne mai scriem ...

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




#42
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 17:24

Alexiaaaaaaaaa pup mucoasele mele dragi!!![pup][pup][pup][olala]ofofofof lasa ca trece,mai un picut...stai acasa consemnata si scrie aici,sa profitam si noi de consemnare,ca altfelu' ne-ai parasiiiiiiiiit[q]

Georgia [pup][pup]ce voci- ce voci?[:D]Hai,fa-mi tu mie pronocstic ca vaz ca va tineti de oracole si alte matrapazlacuri...ca sper ca nu ai auzit altfel de voci de la diphe?[alcool][:D]Planul meu asa:incerc cand pot!(ca ne doare si atunci ma transform in nepoata lu'Ciomu adica vad cucu doar taiat felii nu aducator de berze[alcool])si incerc si incerc si propun la barza si trimet scrisoare...si intre timp fac sinteza endo,sa termin si cu asta si planific niste alte trebi ca m-am saturat de stat in tzara asta[8D]Sa vedem ce iasa din planuri[alcool][alcool][alcool]



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#43
alexia28

alexia28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 947 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 17:39

Pup fetele, nu v-am parasit dar am un pitic tare tzopait cum era si in burtik care doarme ziua cate 20-30 min, adica nici nu apuc bine sa fac ceva ca gataaa e fresh[:D] Acum am apucat sa ma spal pe par si sa dau cu mopul si inca mai doarme[alcool]eveniment.



Lucia [pup] cum adica te-ai saturat de stat in tara? Pleci?



Georgia sper sa nu ai ff multe efecte neplacute de la injectii si sa te ajute cum au ajutat-o pe Ralu[bibe]



Magditule bafta multa[pup]







Alexia [mamica] de [fetita]Natalia Maria 20.02.2008



prietene DC .



#44
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 17:53

Alexia [pup][pup]mi-ai adus aminte[:D] dah mah ii spuneai Tzopaita[:D] si eu ma suparam pe tine[:D]Pai doarme probabil ca o obosit si piticutul daca-i bolnavior...mi-ar/ne-ar placea sa decalam...dar din 2004 respectiv 2005 n-o ieisit nici BB nici decolari...asa ca de-asta spun sa vedem ce se alege de planurile noastre.Si nu vreau sa vb pe teme ca nu vreau sa cobesc la nici una[alcool][alcool][alcool]Uite:fetele discuta la tutunici ce sex sa aiba BB...mie imi plac fetitele mai mult,adica nu sh ma atrag tare cand vezi si in magazine cate chestii mumoase sunt pt ele[:)]dar vreau baiat,ca mi-e frica sa nu sufere ca mine...si in final sunt multumita oricum,dar sa fie sanatos si perfect fizic.Sunt sigura ca l-as iubi nespus...sunt cativa baietei aici pe forum care ma fac sa visez si la ei plus finutul meu[olala]Deci...sa vina sub ce culoare vrea,numa sa vina[:D]

Mi-e dor de voi,de toate pe care le-am gasit aici si nu mai scrieti...offff...Ma gandesc ca nu m-am nimerit cu nici una la odisee,adica eu inca sunt aici si nu stiu cum va fi cand vom primi si noi vestea asteptata...ca tare m-am invatat cu voi.Ralu cu Ylari au avut parte de fete super...nu stiu cum e la celalalte fete de la noi,ca nu m-am pus sa le urmaresc efectiv,dar la ele doua am mai citit cand ma interesa o chestie pt altii.[:I]



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#45
cristy1977

cristy1977

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 716 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 18:03

lucia, io cu sanatatea stau mai bine dupa laparo 2, adica nu mai am asa mari dureri de cm, da acu am arsuri de stomac inainte de cm de nu ma vad, cum o dau tot nu e bine, da mie nu-mi place sa dau vesti proaste, asa ca daca nu am nimic bun de spus mai bine va ascult pe voi[:D].tu ce mai faci, cum mai stai cu proiectul bebe?[pup]
georgia, o sa fie o sa fie, o sa fie o nebunie, pup fata simpatica foc si-ti tin pumnii[pup]



"After all, tomorrow is another day!"

#46
alexia28

alexia28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 947 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 18:20

Lucia asa este, nu conteaza sexul, o sa-l iubesti oricum, nici nu-ti imaginezi cat de mult, nu mai conteaza nimic, nu-ti imaginezi viata fara el. Si mie mi-e tare dor de voi, eu doar pe aici scriu, la odisee nu puteam tine pasul cu fetele si am renuntat de mult timp, nu ma cunoaste nimeni, in plus a fost o senzatie tare nasoala, eu am nascut spre sfarsitul odiseei de ian - feb, am incurajat toate fetele cand au nascut si pe mine nimeni, fiind la final toate fetele erau deja ocupate cu bebeii. Noroc cu voi ca m-ati incurajat toate si pentru asta va iubesc[pup]

Pitica mea vrea sa scrie si ea acum, binenteles ca s-a trezit, noroc ca i-am cumparat un saritor care se agata de tocul usii si o pun in ala e fff fericita in el, topaie si chiuie, sa nu povestesc ce pateste saracul catel cand trece pe langa ea, isi infige mainile in blana lui[bang]

va pup, merg sa-i dau iaurtelul



Alexia [mamica] de [fetita]Natalia Maria 20.02.2008



prietene DC .



#47
Ioanatugs

Ioanatugs

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.254 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 22:31

Buna dragele mele!![flo]
Pentru inceput tin sa va spun ca mi-a fost dor de voi toate, un dor nebun![:)] si va trimit pupici dulci la fiecare [pup][pup]
Scuze, ca am disparut asa de brusc, dar am avut probleme cu [(pc] si l-am aruncat pe fereastra. Acum mi-am luat altul si sunt nerebdatoare sa citesc tot ce-ati scris. [cit]
Ralu_t multumim de capitol nou![pup] Te-ai descurcat de minune iubita![pup]


Semneaza si tu, e foarte important pentru noi toate:
http://www.petitieon...-p28651051.html

#48
anaconda2

anaconda2

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.010 mesaje

Postat 02 octombrie 2008 - 23:28

Lucia , vad ca ai scos si ptr mine agitatele alea :)) !! Multam , peste 14 zile vedem si rezultatul . In seara asta am facut IA .


#49
Ioanatugs

Ioanatugs

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.254 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 00:12

Crisis81 felicitari iubita! [flo] Sarcina usoara si la termen i-ti doresc! Mi-au spus fetele la telefon de reusita ta si m-am bucurat foarte mult pentru tine!
Alina.n felicitari si sarcina usoara iubita![flo]
anaconda2 multa bafta, sa iasa cu ochisori peste 14 zile!
Lucialu dar la un FIV-ulet nu v-ati gandit??? [pup]
Mada23, Magdita, Alexia28, Ralu_t, Boo...va pupic pe toate! [pup][pup]

Despre mine, pot sa spun ca sunt mai bine acum. Am trecut printr-o depresie urata, nici nu vreau sa-mi mai amintesc cum a fost. Ma gandesc acum doar la ce ma asteapta in noiembrie, cand sper sa pot incepe din nou. Am fost la dr. Dracea la o consultatie si mi-a placut tare mult de d-sa. Am avut o discutie libera, ca intre fete pot sa spun, s-a uitat pe toate analizele mele, mi-a mai dat de facut unele mai noi si la sfarsitul acestei luni merg din nou la control. Daca si FSH-ul revine in limite i-mi da ok-ul pentru un nou tratament, daca nu, mai amanam o luna. Ideea ar fi ca pina la sfarsitul anului sa incep un nou FIV-ulet. [:)]


Semneaza si tu, e foarte important pentru noi toate:
http://www.petitieon...-p28651051.html

#50
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 00:14

Eeeeee Ioanaaaa [pup]cu pc nou nouten[:D]Am crezut ca a luat pc-ul o pauza de butoi[8D]Deci tu bine-pc vechi caputen,tu aruncat pc pe geam si tare mandra de fapta[:D]Ma bucur ca esti din nou pi metirezi[:)][pup][pup]

PS:acum te-am vazut ca ai mai scris.Nu sunt pregatita pentru nimic ce implica tratament hormonal.Pur si simplu sunt paralizata de groaza.Stiu ca nu sunt normala,dar momentan nu pot depasi frica asta[bang]Si oricum probabil ca voi face undeva...departe(stii cantecul)...nu in tara[alcool]daca totusi va trebui[8D]aaaa am vazut-o pe doctora la care meri la TV si e o frumoasa[:)]

Cristy[pup] pai si daca ne spuneai azi pun gresia,maine fac sarmale...ce crezi ca era de rau?[:D]Scrie cand si daca ai chef,sa inteleg ca am fost destul de ispititoare sa te tinem la cetit dar nu destul de convingatoare sa te mance destele[:D]

Alexia[pup] exact la chestia asta ma refeream...bine visez inca pt ca nu e BB pe drum...dar cum o fi la odisee cu fete noi?Am vazut povestea Andreei C,mai demult si tare reci mi-au parut fetele cu ea pana sa se intample dezastrul...asa trista am fost,un gust amaaar mi-au dat...Sper ca macar cu o fata de aici sa fiu in grupa...cum spuneam visez si am pretentii[8D][:I][:D]Mi-ar place sa o vad pe Bblina in action cu saritorul si catelul in mainile ei[:D]

Anaconda...[pup][pup]pai ce?tu esti scutita di dr?Normal ca va tiu pumnii la toate[:)]Sa inteleg ca o avut loc operatiunea[:)]Doamne ajuta![flo]



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -