Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 10 voturi

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE


214 raspunsuri la acest subiect

#61
aerlilian

aerlilian

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.307 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 08:08

Crisis,nu credeam asa ceva...Nu m-am gandit nicio clipa ca vei trece din nou prin asta...Regret nespus,cuvintele imi sunt sarace...[pup]

Ioana ,sunt bine,am facut cea de-a doua IA duminica,iar acum,inca o saotamana pana la test sunt vesela si radioasa.Dupa aceea...vom vedea!

Lucic ,pup fata scumpa![pup]



[foto]

#62
georgia_c

georgia_c

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.707 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 10:41

cris ..ce as putea sa-ti spun? ...habar nu am[q] ... doar ca involuntar imi vin in minte cuvinte... de ce Doamne .. de ce ?atat ma amarasc cand vad femei care se schinuie , se risca , fac orice pt un bb .. si ... si
nu vreau sa ma cert cu DD , insa imi este asa de greu cateodata , nu sa inteleg ca nici nu mai vreau sa inteleg , dar sa accept ca asa e mai bine ... pt tine , pt mine .. pt toata lumea ..ca se zice ca stie DD ce e ai bine pt noi
iti doresc ce imi doresc si mie , speranta ca se poate si multaaaaa incredere [pup]

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




#63
Alexa Ioana

Alexa Ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.335 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 12:07

crisis iubita... tare rau imi pare [q] dar ma bucur ca v'ati hotarit sa adoptati [flo][pup]. sa imi spui te rog daca te pot ajuta cu ceva... stiu legislatia si procedurile pe de rost[alcool]. e complicat, e frustrant, dar in final, satisfactiile sunt pe masura !
te pup cu drag, si astept sa'mi dai de veste daca te pot ajuta !

[pup]

mami de brotac rocker [pk]




#64
Alexa Ioana

Alexa Ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.335 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 12:16

si sa va zic si de noi... suntem ok. sunt in ziua 18, ciclul a trecut cu bine, muuuuuult mai bine decat ma asteptam. de planuri si sperante nu stiu ce sa va zic... nu ma mai cramponez deloc de ideea de a ramane gravida. m'as bucura din suflet sa stiu ca am scapat de dureri si imi pot trai viata normal, si imi pot creste fetita si urmatorul bebe, pe care intr'un fel sau altul il vom avea. am zis ca stam vreo 3 luni, si daca nu se intampla nimic, vom demara procedurile pentru adoptia celui de'al doilea bebe.
alexa e bine, creste si devine pe zi ce trece tot mai frumoasa si mai dulce si mai iubitoare... si mai incapatanata [:D]. merge la gradi si ii place enorm de mult. si'a facut o gramada de prieteni, si normal ca are si un iubit [olala]. sa'i vedeti cum se pupa, se imbratiseaza, si isi dau unul altuia sa pape [pk]. is absolut bestiali !

in rest, ce sa va mai zic... ca va pup pe toate, si va doresc sa aveti un weekend fain [pup][pup][pup]



mami de brotac rocker [pk]




#65
andreyutza

andreyutza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 577 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 13:33

lucialu am pozele in calculator. habar n-am cum sa fac.[bang] o sa mai butonez pe aici sa vad ce iese. da, vroiam sa le pun la semnatura.

A aparut minunea in viata noastra!!! Criss
http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png
[gravi]28+ [baietel]


#66
andreyutza

andreyutza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 577 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 14:07

gata, am reusit! sa vedeti un elefant in actiune. [:D]

#67
andreyutza

andreyutza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 577 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 17:24

ooofffffffff, greu la deal cu boii mici.[:D]



Minunea din viata noastra!!! Criss

http://bd.lilypie.com/nI8Fp3.png

[gravi]28+ [baietel]



[foto]





#68
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 17:58

Mai talifantule[:)]tu ai idee ce frumi esti cu burtica?[olala]Sa nu te mai auz cu epitete de gen[bang]Ai reusit!!! Sa imi dai in freza ca nu te-am auzit cand ma cautai[8D]Dar ai mai mare satisfactie ca te-ai descurcat singurica[:)]Andreyuytza radiezi![:)][pup][pup][pup]

AlexaIoana[pup] deci si la voi se lasa cu iubareli...ani de li..gradinitaaaa[:D]Ma bucur ca ai trecut peste rusi cu bine.O sa fie bine de-acum numa sa nu racesti ca mine[q]ai grijaaaaa mareeee,da?Si zic si eu ca prea din scurt esti,macar da-ti si tie acolo un 6 luni,in 3 nici barza nu stie concret ca se poate[:D]

Cristy[pup] imi pare rau de arsuri la stomacel,dar nu poci sa faci nik in acest sens?

Aerlilian[pup] bei v-am vazut in pozi...si promit solemn si cu mana pe fuflet[:D] ca daca mai spuneti ca sunteti invidioase pe altele va tund chele!!!Ca sa aveti de ce miorlai[bang]Mada[pup] ai auzit???[alcool]Cum adeca bestie?!!!Toate la modul absolut sunteti mumoase,da?

KISSES



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#69
magdita

magdita

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.334 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 18:18

Buna fetele,



Crisis[grup][V], nu am cuvinte, chiar nu stiu ce sa spun...decat ca sunt alaturi de tine si iti doresc tot binele din lume. Sa va ajute Dumnezeu in tot ceea ce v-ati propus [grup].

Ioana[pup], ma bucur mult ca ai revenit printre noi.[flo]Sa iti ajute Dumnezeu sa reusesti [ruga].

Andreyutza[pup], ce burtica ai [olala]. Sarcina usoara in continuare si bebe sanatos.

Alexa Ioana[pup], multumim ca mai intri aici si ne mai binedispui cu povestioarele despre fetita ta [olala].

Madutz[pup][majoreta][majoreta][majoreta], sa vii cu cele mai bune vesti.

Lucic, Georgi si toate fetele dragi [pup][pup][pup][pup][pup]



Cu siguranta se va intampla minunea[mamica] !!!

aspiranta [gravi] din aprilie 2004



Doamne ajuta tuturor[ruga]

In asteptarea ingerasului

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,

Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."

"Avem timp" - Octavian Paler


[foto]

#70
crisis81

crisis81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.622 mesaje

Postat 03 octombrie 2008 - 19:21

Mai fetelor, eu va multumesc mult ca sunteti alaturi de mine, dar eu nu sunt atat de trista, sa stiti. Eu am plecat pe alta cale si de aseara pana azi o multime de oameni s-au oferit sa ma ajute. Deci am toate motivele sa cred ca voi fi mamica destul de curand[:D].

Alexa Ioana sa sti ca o sa profit de cunostintele tale si te voi bombarda cu intrebari. [pup]

georgia parerea mea despre DD este ca iti da cat poti sa duci. Sunt persoane slabe care nu rezista la multe incercari, sau persoane ca noi care pot duce muuuuuulte. De la mortea surorii mele, care avea numai 17 ani, apoi a bunicilor care m-au crescut si nu erau batrani, apoi sarcina de anul trecut de care am apucat sa ma bucur un pic.... cred ca am devenit campioana[box]. Primesc lovitura dupa lovitura si eu sunt precum "hopa-mitica". Ma ridic rapid si o iau de la capat cu lupta. Nu ma intreb cand se va termina cu suferinta pentru ca nu se va termina. Doar vor alterna perioade bune si perioade rele. Depinde de noi sa le facem pe cele rele sa fie cat mai scurte. [pup]

[tube][/tube]

[pup][pup][pup][pup][pup] pentru toate!






"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie



[foto]Poze...




Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -