Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 10 voturi

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE


214 raspunsuri la acest subiect

#181
georgia_c

georgia_c

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.707 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 11:23

multamesc micutele dragutele pt raspunsuri[pup][pup][pup]
m-am linistit ..caci io nu mananc prea multa carne de felul meu , mezeluri nema de ani de zile , beutura ocazional ..cu dulcele ma mai lupt , insa vaz io ca da semne ca i-a slabit stiinta in a ma pacali[:D]..ase che ..relax..insa da , de sapt viitoare bag sala.. macar asa sper ..ca tot nu e pericol de bb , si e si indicata ..aaaa si ma duc la un medic endocrinolog , ca prea ma ingras si daca respir ..sa faca ceva cu tsh-ul ala de joaca turca cu nervii mei

lucicus , la multi multi multi anisori , fericiti , si la fel de optimisti ... sa ramai la fel , doar burtika sa creasca (de la bb nu de la shaorma[:D]).. te pupacesc dulce si sa ne traiesti[pup][pup][pup]

Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




#182
ginamaria

ginamaria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 421 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 11:30

FORYV lasa mama filmele siropoase,baga si tu comedii sau citeste ceva relaxant.Eu am gasit mai nou cartile lui Sophie Kinsella "ma dau in vant la cumparaturi"sau "la cumparaturi in New York"sau "la cumparaturi in rochie de mireasa"si ma prapadesc de ras[:-)))][:-)))][:-)))].Sunt niste carti simple de vacanta dar tare bine fac la sufletel.......gata cu siropeniile si dramele....Acum suntem optimiste,ne ajung dramele din fiecare zi..........[flo]

http://tt.lilypie.com/TJoqp3.png

#183
ginamaria

ginamaria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 421 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 11:33

Si inca unul si gata.......ma ajutati care va pricepeti sa sterg porcaria aia de calendar ca si asa s-au dus naibii toate calculele....nu mai e valabil.
Multumesc

http://tt.lilypie.com/TJoqp3.png

#184
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 15:29

[il]Va multumesc![flo][pup][pup][pup][pup][pup]Sa ne dea DD la toate sanatate,iubire si copii si banuti sa avem cu ce-i creste[:D]!Nici nu vreau multe[:D]Tamy [pup]mai poti sa ne navalesti ca suntem colegute de forum cel putin[:)]

Georgia[pup] poti verifica TSH-ul dar sa nu-ti fie cu mirare daca totusi diphe e de vina.Meyyyyyyy shaorma mananc din an in paste numai dintr-un sg loc,unde e jumate in diametru fata de cea obisnuita,are carne de pui si un sg sos.

Aerlilian[pup] din ala mi-am facut si eu,barza si ei spun pe site ca abia in saptaman 5 este relevant.Iar dureri de menstra de puteam sa ma jur ca vine le am de sambata trecuta[alcool]

Gina[pup] eu nu mai stiu ca cica s-or facut schimbari pe site,dar sigur trebuie sa fii logata si sa intri la profil personal si mergi la semnatura si stergi,cred ca ceva de genu asta este.

Va puuuuuuuuup si inca o data va multumesc![:)]



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#185
mada23

mada23

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 16:58

[fuga] am venit cam tarziu, m-am chefuit la o nunta aseara, m-ai prind si io o farama de tort?[pofta]pleaseeeeeee ajutati o femeie gravi la cap [:D]

so sa incepem cu felicitarile, pana vine masa[:D],

Lushicutza..mea draga [pup] apai fata moshului LA MULTI ANI, sa traiesti o mie de ani, iubita, frumoasa, sanatoasa, plina de copchii care sa-ti lumineze viata si inima

milioane de [flo] pentru MC-ritza noastra frumoasa [grup][s][s][s]

special pentru tine [ispita][ispita][ispita]

(am ramas de aseara [alcool])



in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz

[ruga][ruga]

[comoara]

"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "

voteaza, nu se stie cand ai nevoie [gravi] si [mamica]



#186
foryv

foryv

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 17:38

[cor]La multi ani cu sanatate sa-ti dea DD tot ce iti doresti,fericire sanatate,o[gravi] mareeeeee si numai bucurii cu ganduri pozitive.
Un[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] buket(adica)de floricele de ziua prietenei mele
Un tort mare si gustos,ca sa faci[bebic] frumos
[ispita]dansatoare din buric sa te incalzesti un pic si-un [pup] de la Brasov,ca sa iti poatre noroc!

#187
pusichet

pusichet

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 836 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 18:18

Lucialu [flo][flo][flo][flo] LA MULTI ANI sa iti dea Dumnezeu sanatate si fericire.
[pup][pup][pup][pup]

ana maria
http://tt.lilypie.com/LOPTp3.png

#188
crisis81

crisis81

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.622 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 20:16

Luciculeeeeee LA MULTI ANI! LA MULTI BANI! LA MULTI COPII! TOT CE VREI TU! ITI DORESC TOATA FERICIREA DIN LUME!!!!

Aerilian [pup] iubita eu am o vorba: punct si de la capat. Trecutul poate fi dureros, dar e trecut. Viitorul conteaza!

Ioanatugs mai fac, mai fac[:D].[pup]

Aseara am fost la nunta unde am cunoscut-o in sfarsit pe sotia unui prieten de-al sotului meu. Este gravida cu gemeni in 39 de saptamani. Marti face cezariana. A dansat mai mult decat mine, ca eu mai si obosesc[alcool][alcool][alcool]. Ma gandeam la [gravi] de gemeni de pe la noi care nu se misca din pat aproape toata sarcina[bang][bang][bang]. Sa va mai spun ca sarcina e naturala, din greseala si vazuta ciudat pt ca in familia lor nu exista gemeni?[alcool]



[pup][grup]






"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie



[foto]Poze...



#189
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 20:17

Pusichet[asia][pup] si tie asemenea sa iti deie DD!

Madule[asia][pup] praji de-asta se gaseste mereu,nu se strica si este cu ce vrei tu[:D]Probabil ca la ora asta odihnesti burtic jucat la nunti[:)]

Foryv[pup][asia][:D][:D][:D]tari versurile!

Crisis[pup][pup][asia][flo] asemenea si voua si noua tuturor aspirantelor sa ne deie DD tot ce e mai bun in lumea asta![cheers]Mamica de care spui tu era o norocoasa,noi suntem mai speriate ca ne face probleme traficul berzelor.

Va multumesc tuturor![flo]si in special deconspiratoarei de Madut[:D] ai noroc ca esti verde lamaie,adeca ne nidam[8D]







[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#190
lilianaFi

lilianaFi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 12 octombrie 2008 - 21:09

Lucia [flo] [flo] [flo]



[s] [s] [s] [s] [s] [s]





[si-eu] [si-eu] [si-eu]


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -