Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 10 voturi

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE


214 raspunsuri la acest subiect

#191
Ioanatugs

Ioanatugs

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.254 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 02:34

Petreceti fara mine.[disco]..nu se poate..[bum]..intru si eu in ritm imediat.[ispita]..asa deci.[s][s]..LA MULTI ANI LUCIALU !!!![s][s][s]....sa ne traiesti multi ani fericiti alaturi de sotiorul tau drag si de puiutii care vor veni!![s] I-ti doresc ca unul sa fie deja pe drum si sa fie cel mai frumos cadou de ziua ta!!![s]





Si soarele va zambi de dragul tau [copil]

#192
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 02:55

Lilisor[pup][pup] si tu erai deconspirator[:D],Ioana[pup][pup] Va multumesc din inima [flo]si din nou:sa ne deie Dumnezeu tutor aspirante,gravidute si mamici numai lucruri frumoase si bune si copii de iubit si de crescut!Sanatate![cheers]





[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#193
fireyes

fireyes

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.105 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 04:29

Te pup, Lucicule, si asteptam si noi ca amarastenii, sa ne dai vreo veste din aia de dallas[:D] la multi ani si sa ai niste zile bune!

Eu pe plaiuri austriece, astept urmatoarea eco si discutie...



Dar pot sa zic amatoarelor ca dipherelinul ala e crima si pedeapsa, m-a ingrasat din aerul tras in piept, cat nu m-a ingrasat perioada de stimulare cand pofteam si la pietre... nu mai zic de celulita si alte "bucurii"...



pup fetele



still counting...

#194
pusichet

pusichet

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 836 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 11:21

fireyes si eu am facut dipherelin 6 luni de zile, nu m-am ingrasat deloc, ba dimpotriva am slabit mai mult decit trebuia.
a fost cel mai rau cu bufeurile, ma lipeam de pereti ca nu mai puteam de cald, iar iarna mergeam in tricou, se uitau chioris la mine colegii de servici.
bafta la eco.

am scapat un pic de dureri, a fost perioada ovulatiei la mine si erau durerile mai intense, de prestat am prestat sa vedem ce rezultate am peste vreo 2 saptamani.

aaa, si am observat ca daca iau diclofenac mai amelioreaza un pic durerea.

ana maria
http://tt.lilypie.com/LOPTp3.png

#195
luca2008

luca2008

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 255 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 13:33

Fu bairam aici!?
Acu picai[si-eu]!!!!
Lucicule [pup]LA MULTI ANI!!!!! [flo][flo][flo]
Sanatate , iubire si copii![pk]


”Construieste-ti in minte o imagine a reusitei tale. Pastreaza aceasta imagine cu tenacitate, nu ii permite sa dispara. Mintea ta va cauta modalitati de a dezvolta aceasta imagine ... Si nu-ti imagina nici un fel de obstacole.“Norman Vincent Peale

Doamne ajuta!

#196
Alexa Ioana

Alexa Ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.335 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 14:31

lucic !!!!!!!!! la multi ani cu sanatate, si sa dea Doamne Doamne sa iti implinesti visul cat de repede !!!!!

te pupam cu drag !

[pup][pup][pup]

mami de brotac rocker [pk]




#197
Boo

Boo

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.834 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 14:52

LUCIA la multi ani !!!!!!!!!!!!!!!!!! acum am intrat si eu si ce vad ??? party all the night [cheers] Sa fii fericita si iubita si sanatoasa si la fel de voioasa si norocoasa si devreme acasa si ... cu multi bebei. Na ca la asta n-am mai gasit rima, poata mamoasa dar nu suna bine [:D]



Vad ca aici activitatea este foarte intensa , de mult n-a mai fost asa. Din pacate nu am timp sa stau sa citesc linkurile si informatiile date de voi.



Noi de bucuram de vremea frumoasa si stam mai mult pe afara. E bine ca am mai multe prietene care au aceeasi activitate cu mine asa ca macar nu ma plictisesc. Vad ca Ralu v-a pus poza cu cei doi prieteni

[:D]



va pupam !!![pup]



Mami de [copil] Alexandru



[foto]



"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach


#198
felix76

felix76

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.874 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 15:05

LucixLucicus! D-asta-mi esti? Te sarbatorira fetile si io nu stiu nic? Tre sa te "gasesc" sa te trag de urechi si sa-ti spun ca-ti doresc tot binele din lume! Sa fi sanatoasa, sa ti se indeplineasca cele mai ascunse ganduri!!!

PUUUUUUUUP,

Felix

#199
372018

372018

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.350 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 15:11

Fire,Luca,Alexa si micuta ei[olala],Boo[pup][pup][pup] va multumesc![flo][flo][flo][flo][flo]

mai m-ati facut sa ma simt iubitaaaaaaaa[:)]ca de obicei si inca mult peste[grup]

Fire[pup] vezi tu ce faci acolo sa fii pe felie cu vizualzare barza,da?Ca noi tinem pumnii si spuneam Doamne ajuta! si daca meri prin magazine sa nu uiti ca te-am rugat sa ne spui si noua de este de mers[8D]

Boo[pup] plimbati-va ca tare frumos e acum si cine stie cat va mai tine.Normal ca am vazut amicii.Sunt frumosi si duuuuulci[pofta]

Revenind la alte chestii...mie mi-au venit...asa ca sunt ziua 1.Daaar am sperante mai multe ca oricand ca poate se va intampla pt ca sunt sigura ca am ovulat acum asa cum trebuie.Asa ca tura asta ma anesteziez daca trebuie si pun barzoiu sa isi faca datoria in zilele cu pricina mai des, nu-l mai fugaresc.Poate vrea BB sa fiu dichisita si n-a venit pt ca nu eram vopsita[8D]Pusichet[pup] is naspa rau durerile de ovulatie,dar asta e.Poate scapam 9 luni de ele[8D]Ca apoi stiu ca orice zambet de pui mic ne va face sa uitam de cele rele.Doamne ajuta si tie sa iti aprobe barza cererea[:)]!

Felix[pup][pup] pana la urechi!Da!?[:D]Multumesc iubita![flo]

De Ancu nostru si BB Sara nu stiti nimic?Oare mai sunt acasa sau la maternitate?

Roxana[pup] tu cand te internezi pt operatie?

O saptamana minunata![flo]

KISSES



[si-eu]

nu mor caii cand vor cainii...

#200
felicia_

felicia_

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.169 mesaje

Postat 13 octombrie 2008 - 15:25

Lucicule,[pup] accepti urarile mai tarizior? LA MULTI ANI si din partea mea! Sanatate, iubire, implinire si liniste sufleteasca iti doresc!

(deci m-ai ajuns[alcool])!



"De multe ori pierdem micile bucurii, asteptand marea fericire..." (Pearl S Buck)

poze noi2

campania noastra


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -