Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Loredana la perimenopauza

perimenopauza loredana

99 raspunsuri la acest subiect

#81
Judoka02

Judoka02

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.879 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 07:18

 Ei, toata lumea ar vrea, daca ar putea:)

Parerea ta, nu toata lumea ar vrea.



#82
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 08:35

Singura operatie estetica pe care mi-as face-o este cea de micsorare de sani, ma enerveaza maxim, nu gasesc haine potrivite, sutienele marimea mea costa mult, ma doare spatele de la ei. Bine, daca as mai slabi, s-ar mai micsora si ei, dar e greu cu slabitul... Totusi, decat sa dau 5-6000E pe operatie,  mai bine ma duc in 2 vacante sau una mai serioasa.



#83
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.459 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 11:50

Eu asa babuta as vrea sa fiu :-)

Mai in gluma, mai in serios, e batrana, e haioasa si cu asta basta :-)

Tare curioasa sunt sa vad vedetele astea super-retusate-refacute-reumplute, cum vor arata peste 20 de ani.

Personal nu mi-as face nimic, imbatranesc, forta gravitationala actioneaza, asta e.

Miniaturi atasate

  • 68797089_875000449565615_1415743494185549824_n.jpg


#84
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 13:30

Eu asa babuta as vrea sa fiu :-)

Mai in gluma, mai in serios, e batrana, e haioasa si cu asta basta :-)

Tare curioasa sunt sa vad vedetele astea super-retusate-refacute-reumplute, cum vor arata peste 20 de ani.

Personal nu mi-as face nimic, imbatranesc, forta gravitationala actioneaza, asta e.

Vecina mea-implineste 77 de ani in toamna [:)] conduce BMW decapotabil( nu cometez cum conduce!!!), poarta tocuri, este la moda cu imbracamintea, am fost invitati la ziua ei(cin d a implinit 70 de ani) purta o fusta scurta deasupra genunchiului...am zis asa vreau sa fiu si eu la virsta ei!!!



#85
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.754 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 14:43

pana una alta, chestiunea asta e atat de personala si intima incat nu vad de ce s-ar milita pentru impotriva etc.

 

daca interventia anti-imbatranire face pe cineva sa se simta mai bine, la nivel personal, why not??? precum am zis, si mie mi-ar surade, dar eu sunt profund convinsa ca tot ce ar putea merge gresit, ar merge gresit la mine.

 

asa ca zic marunt in barba cand imi vad ridurile bag o armata de bani in creme si cam atata tot:D cand nu mai merge, mai vedem



#86
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 15:07

Vecina mea-implineste 77 de ani in toamna [:)] conduce BMW decapotabil( nu cometez cum conduce!!!)

 

E la concurenta cu doamna:

"O femeie de 74 de ani, din Gorj, a rămas fără permis după ce a fost prinsă de poliţiştii din Buzău conducând un Mercedes cu viteza de cu 162 km/h în afara localităţii Podgoria." [:D]



#87
antmil

antmil

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.491 mesaje

Postat 07 mai 2021 - 20:25

E la concurenta cu doamna:

"O femeie de 74 de ani, din Gorj, a rămas fără permis după ce a fost prinsă de poliţiştii din Buzău conducând un Mercedes cu viteza de cu 162 km/h în afara localităţii Podgoria." [:D]

Wow...prinzi repede viteza intr-un Mercedes, ce-i drept; nici nu simti!

 

Revenind la imbatranire...cred ca atitudinea conteaza cel mai mult si apoi sa ajustezi de acolo cu privire la fizic. Daca ai energie, daca faci sport, daca ai vitalitate, daca esti sanatoasa...e cel mai important; inaintea ridurilor. Acuma daca as ajusta nitel efectul gravitational nu cred ca e mare bai. Personal nu am apetit pentru cutit (intervetii chirurgicale) dar asa un "tune-up" parca nu ar strica ci chiar ar ajuta la "pisic" sa corelezi starea de bine interioara cu o lipsa de cearcane adanci.

 

Pandemia se pare ca a inghioldit pe multe pentru mici interventii...mai ales ca acum toata lumea la servici e pe Teams sau Zoom si petreci o groaza de timp pe video. Arat nasol si eu cu camera video a laptopului - ma deranjeaza enorm adancitura sub ochi care IRL arata relativ normal dar pe video arata de 10 ori mai rau (ceea ce ma face sa inteleg si mai mult starurile - fiind filmate in high definition). 



#88
zidigeo

zidigeo

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 29 mesaje

Postat 11 mai 2021 - 16:16

E ok sa vrei sa atenuezi semnele varstei, e ok sa apelezi la tot ce iti permiti, mai ales daca estei artist si traiesti din imagine. Asa ca JLo si toate celelalte pe care le-ati pomenit aici. DAR nu mai este ok cand vrei cu tot dinadinsul sa te si porti ca la 15 ani, sa-ti expui corpul mai mult ca la 15 ani, ca de!, ai experienta si incredere in tine, nu te macina neincrederea si nevoia de validare ca la adolescenta. Si toate astea in situatia in care ajustarile estetice nu sunt dintre cele mai reusite si mai estetice!



#89
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 15 mai 2021 - 16:45

vai am vazut acest clip cu melodia Loredanei... 
Varza ma mare muzicala nu exista. Sunt vreo 4 melodii in cantec si este o mega manea cu soarma si maioneza dar si cu niste curry..,

 



#90
Tonia Antonia

Tonia Antonia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 560 mesaje

Postat 15 mai 2021 - 16:56

S-a discutat aprins la acest topic despre acest subiect (acest clip) începând cu 26 aprilie 2021.





Etichetat si cu perimenopauza, loredana

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -