Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Loredana la perimenopauza

perimenopauza loredana

99 raspunsuri la acest subiect

#41
Judoka02

Judoka02

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.879 mesaje

Postat 28 octombrie 2020 - 09:23

Vorbiti serios ? E oribila. 

 

https://arhiblog.ro/...tellei-versace/

Din pacate nu a stiut sa se opreasca, nici anturajul nu a ajutat o. Prefer o femeie care stie sa imbratraneasca frumos, care are ceva de transmis decat plastic si botox.  [fri]



#42
danielag

danielag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.114 mesaje

Postat 28 octombrie 2020 - 09:23

Hm, la televizor arată cam ca în poza de mai jos, deci nu prea seamănă cu pozele photoshopate pe care le-am văzut pe aici:

 

Loredana.jpg



#43
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 28 octombrie 2020 - 13:09

Toate arata la fel după operații, gura de peste, obraji umflați, nas îngust, sprâncene mirate. Ma întreb ce se întîmpla cu acei obraji pompați, la un moment dat? Se resoarbe substanța pusă acolo, sau e o bucata de plastic băgată sub piele? Oricum, pina la urma toate ajung sa arate ca Jackie Stallone.



#44
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 28 octombrie 2020 - 14:37

normal ca stiu ca nu e doar o crema - hai mai fetelor ca nu sunt chiar asa de naiva. Stiu ca e trecuta prin operatii estetice dar nu pot sa nu remarc ca a gasit un medic bun caruia i-a iesit un rezultat destul de bun. Dar, desigur - aceluiasi medic ii poate reusi si un rezultat de dezastru ... [alcool]

 

Redactor, tocmai, ca la TV nu arata ca în pozele photoshopate. O poți vedea în fiecare vineri seara pe antena 1, în juriu la x factor. 

Aceea e realitatea, nu pozele modificate pe care le postează ea. Rezultatele ultimelor intervenții sunt dezastru, si-a mai făcut ceva modificări/interventii și anul trecut, atunci arata mult mai bine dupa.

O fi avut alt medic anul trecut sau intervențiile au fost mai puțin invazive, rezultatul de scurta durata, de a simțit nevoia sa se dea iarăși pe mana medicului estetician. Poate ca trebuie sa treacă ceva timp, sa se desumfle zonele unde s-a intervenit , ca să ajungă la rezultatul dorit. În realityshowul botched, dr nassif spunea ca nasul se vindeca în 6-12 luni de la rinoplastie, abia atunci capătă forma finala. 



#45
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.331 mesaje

Postat 26 aprilie 2021 - 19:05

Se pare ca Loredana are un moment " Despacito" 

Ce parere aveti de noua melodie? Am ajuns azi de pe fb pe Youtube sa vad piesa distribuita de cineva. Vizualizarile au luat-o razna :))



#46
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 26 aprilie 2021 - 19:13

A scris cineva o recenzie de-am ras cu lacrimi, fără sa știu sau sa fi văzut clipul. Nu știu cine este autorul, eu am primit textul via whatsapp. 

 

"Am văzut videoclipul Loredanei cu stolul de "muzicanț", ca să nu trebuiască să-l vedeți voi. Așa că vi-l povestesc, să vă scutesc de un chin.

 
Începe cu o Loredană tunată și îmbrăcată de prietenul ei din copilărie, Antoni Gaudi (1852 - 1926). În spate are carpetele de la mam'mare, alea bune. 
 
Apare cadrul următor, regele. Florin Salam rupe stilul cu niște versuri penibile din ușa mașinii parcate la mall. Atâți bani au fost, atât a fost bugetul, a zis regele că plm, nici nu mă dau jos din mașină pentru banii ăștia, ăștia ai lui Loredana au zis că bine, că oricum mai mult nu e că avem de plătit și alți paraziți, așa că dacă e din portieră, merge tati! Ș-a mers.
 
Apare Jador, brusc și pe neașteptate. Sau cred că e Jador, că nu cunosc toate baragladinele. Apare ăsta într-o ruină, probabil ceva ce-i aduce aminte de copilărie. Sacou la pieptul gol, m-a impresionat de-am sughițat puțin. 
 
Apoi cadru cu, probabil, Jador, la mucichii goi și cu tatuaje de 300 de lei pe umeri. În oglindă. Zicând ceva. Plângi de râs. 
 
Apoi Jador se ceartă el cu el în oglindă. Să se vadă tatuajele de 300 de lei și mucichii de mai mulți bani. 
 
De la Jador se mută cadrul pe Costiță Ioniță care tocmai a ieșit de la chimioterapie, și-a trântit un lanț la gât și a zis că e bine dacă cântă cu Loredana, că tratamentul e scump. Și oricum nu face mare lucru, e un fel de ajutor acolo. 
 
Se termină prima parte, începe treaba pe alb. Loredana arată ca o mumie c-o floare pe cap. Albă. Floarea, nu Loredana, că ea are tencuială pe ea de ține și polistirenul de 15.
 
Apare Nicu Paleru zicând de fericire. Cumva cineva i-a zis că merge alb cu albastru la nasturi, că albul estompează burta (da, sanchi) și că e o idee bună să ai sacoul pe umăr de parcă pleci la 6 dimineață de la nuntă. Băiat fin, e ăla cu melodia cu nevasta cu tupeu de acum 13 ani. 
 
Cadrul următor, Vali Vijelie, băiat fin. Toată lumea i-a zis să poarte albastru că așa e tema, el a venit cu batistă verde, că el e cu verzii. Sau e doar prost. Nu se știe, trecem mai departe.
 
Jean de la Craiova umple următoarele frame-uri, dovedind că a citit brief-ul și că a înțeles că scria clar "alb cu albastru, nu ca prostul de Vali care vrea verde!". Mișcările sale de balerin denotă că viața ca gay e acceptată și-n etnia lui. Aia e, aparent a fost la balet de mic. Labalet de mic, labalet de mare. Cu glezne goale, risc crescut de răceală la ovare.
 
După Jean vine Baboiash. A trebuit să caut acest specimen pe internet, după nume nu-mi zicea nimic. E genul ăla care vine gratis c-a auzit că vin niște unii mai tari ca el, își face și el un nume. 
 
Următorul care apare-n scenă e Ștefan de la Bărbulești. Te uiți la el și te întrebi ce caută Costel parcagiul în sacou alb. Te miri că are dinți în gură. 
 
După Fănel apare Adi de la Vâlcea. Cu ochelari de soare și cu speranța că nu-l recunoaște nimeni, că el a trecut pe chitară și jazz, cântă cu Adi Despot și parcă vomită puțin în gură că e asociat cu restul sburătoarelor din platou.
 
Baboiash apare din nou. Cum spuneam, a venit acolo gratis, cântă până mâine, nu e problemă, doar să apară în clip.
 
Costiță Ioniță, proaspăt ieșit de la chimioterapie, vine și c-un televizor la care cred că e Jador dar nu e Jador, mi se spune că e Culiță, că bugetul era prea mic să aducă un cigan atât de mare, și-l pune pe ceva ca să vedem noi cum cântă ciganul din vacanță. Și ciganul nu cântă ce trebuie, merge doar pe "te iubesc" și cam atât, că restul e voce, nu se pupă cu video, dar cine stă să vadă? :)
 
Culiță "cântă" și el ceva acolo, să nu zică că n-a fost, se vede că-i filmat cu telefonul, dar asta nu mai contează, fanii rup monitoarele.
 
Stolul de intelectuali se adună în jurul faraoancei și dansează. Probabil pentru nemurirea ei, cine știe.
 
Cadrul se mută, mumia apare iar îmbrăcată ca de Gaudi, cu carpete în spate și cu pielea de pe față întinsă ca cu cleme.
 
Se revine la dansul ciganilor în jurul mumiei, probabil finalizat cu un fel de gangbang care-ți va lăsa urme pe creier doar la acest gând.
 
Fericire."

 



#47
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 26 aprilie 2021 - 20:13

Numai mie mi se pare extrem de frustrat, si adica - fara motiv, autorul textului de mai sus? Si-a tras un aer superior si apoi se adanceste in propria mocirla [:D]

 

De doua ori spune despre Costi Ionita ca e venit de la chimioterapie. N-am idee daca e real, oricum, mi se pare de prost gust sa spui cuiva ca parca are cancer. Si daca are, si daca n-are.

 

Si "Jean - Cu glezne goale, risc crescut de răceală la ovare". Va dati seama ce l-a jignit? E aproape ca o femeie [vom]

 

In fine... [zid]



#48
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.940 mesaje

Postat 27 aprilie 2021 - 12:55

Un text la fel de penibil ca, probabil, videoclipul Loredanei.

 

Pe mine mă ofuscă altceva, că tot o face mumie și faraoancă. Loredana are vârsta mea. Nu suntem tinere, dar nici chiar așa...



#49
Collins20

Collins20

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.331 mesaje

Postat 27 aprilie 2021 - 17:43

Un text la fel de penibil ca, probabil, videoclipul Loredanei.

 

Pe mine mă ofuscă altceva, că tot o face mumie și faraoancă. Loredana are vârsta mea. Nu suntem tinere, dar nici chiar așa...

 

Si de J Lopez ce ar mai spune? ca arata bine si ea, si tot trecuta de 50 de ani ea.

 

Eu inteleg din propozitiile alea ca o femeie peste 45 de ani e undeva la baza lantului trofic, din cauza asta, femeile, mai ales in muzica, trebuie sa se reinventeze, altfel cariera lor nu mai exista. 



#50
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.940 mesaje

Postat 27 aprilie 2021 - 17:47

Ce sa se mai reinventeze, pot sa-si puna silicoane si in fund (chiar au facut-o, unele, vezi J. Lopez- e un zvon) ca tot babe/mumii sunt pentru unii.





Etichetat si cu perimenopauza, loredana

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -