Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Andreea Marin. Punct si de la capat

andreea marin

65 raspunsuri la acest subiect

#11
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 00:02

rall, si tu acum!  exagerezi.   corinei nu ii plac monturile expuse , nu mai are voie sa isi spuna parerea?

 

mie nu imi place de andreea marin in general, vocea ei ma zgarie pe urechi asa ca ma lasa rece ce poarta in picioare sau ce picioare are. asta nu inseamna ca propun sa nu mai apara pe undeva.

 

ce ma mira este e ca face niste greseli foarte mari avand in vedere ca e mama.  faptul ca aceasta casnicie a esuat este numai din cauza ei, si anume nu se cunoaste sufiecient de bine de a crezut ca un barbat cu 12 ani mai tanar decat de ea si de alta nationalitate decat ea o va face fericita si dupa ce " noua iubire" se aseaza . 



#12
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.260 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 02:02

Rall cind ai sa accepti ca sintem diferiti si avem pareri diferite? 

 

Mie imi pare doar obosita iar sub ochi s-a dat cu prea mult anticearcan. Si eu am ochii rosii de la oboseala seara. Isi arata virsta, asta-i tot. Rochia este complet neinspirata.



#13
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 10:14

uite rall, ca AM stie sau poate sa incalte ceva care s-o avantajeze, daca vrea.

poza e de la un eveniment din 15 nov, adica recent.

 

media_147930054964410700.PNG

 

acest gen de incaltari o avantajeaza enorm. din punctul meu de vedere are labele picioarelor urate (nu c-ale mele ar fi mai frumoase), pe care tot insista sa si le expuna.

uite alte poze cu labele picioarelor ei, mie mi se par deformate, late.

Copy-of-andreea-monturi.jpg

 

andreea_marin_picior_copy.jpg?itok=d3rLZ

 

si chiar ma mir, la banii ei si la cat de cocheta se vrea a fi, de ce nu-si face o operatie de reducere a monturilor ?

 

uite iar o poza cu talpile ei, de data asta parea ca n-a mai trecut de luni bune pe la pedichiurista.CLIIMA20140612_0181_1.jpg?itok=woniMfK3

 

 

a, si ca sa revenim la subiectul initial : mie mi se pare ca sandalele nu se potrivesc prea bine cu acea tinuta. daca tot a vrut sa fie o zana sau printesa din povesti, avand acea rochie, coronita si parul lung, trebuia sa-si puna niste pantofi frumosi si delicati.

in povesti, printesele NU au sandale, ci tot felul de conduri, de clestar, de catifea, cu puteri magice, samd.

 

si ca o gluma sau pamflet, putea si andreea sa-si cumpere sau sa ceara cu imprumut pantofii aceia mirobolanti, cu care a aparut gabi firea la un moment dat, macar se asortau cu rochia si ii camuflau monturile. [:-)))]

13131579_1071642719565201_36466234456847


Editat de CorinaDani, 25 noiembrie 2016 - 12:33 .


#14
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 11:29

Doamne! Pantofii ăștia trebuie neapărat expuși la muzeu :))) sau încadrați în patrimoniul tarii !!

#15
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 12:18

oh, anda, dar tinuta gabrielei firea a avut un intreg subiect aici pe forum, la vremea respectiva...parca anul trecut, prin vara, cam asa...



#16
andaghe

andaghe

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.396 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 12:21

Da, stiu, dar uitasem de frumusețea acestor pantofi :)) m-au izbit cu putere din nou, cred că nu o să mă satur niciodată să-i admir :)). Parcă din ce trece timpul, mai hidosi mi se par;)

#17
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 13:27

Corina, acum sincer, nu are femeia nimic la picioare :))))  Ca fapt divers, matusa mea prin alianta este o doamna extrem dar extrem de eleganta si iubeste moda la nebunie. are vreo 70 de ani dar se imbraca de pici in fund. Fuste in A, costume faine, posete care mai de care.

Doar ca femeia are o displazie de sold, a fost operata dar fara succes. Prin urmare un picior ii este mult mai scurt decat celalalt.

Pe langa asta are si un hallux valgus extrem la ambele degete mari, si deget in ciocan.

Ce ar trebui femeia asta sa faca?

sa umble numai in cizme sau pantofi inchisi??? Nu poate!

sa nu se mai aranjeze, ca schiopateaza si ca are picioarele urate?

hai sa fim putin seriosi, din pctul tau de vedere Marin are picioarele urate, din al meu le are normale.

daca ar trebui sa facem toti dupa cum spun ceilalti, sau nu ar mai iesi nimeni din casa, sau am umbla in saci, de unde sa ni se vada doar ochii.

 

:)))))

 

 

fiecare are alte gusturi, mie mi se pare Raduleasca fantastica, altii spun ca e urata.



#18
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 13:29

voi ati vazut ce monturi de astea are Victoria Beckham? Eu cred ca nu e ceva chiar asa de infiorator.

Mai degraba sunt infioratori pantofii dnei Firea.  [fri]



#19
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 13:58

Scuzati interventia :) in pozele puse de Corina...are 6 Degete???????

#20
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 25 noiembrie 2016 - 14:11

Corina, acum sincer, nu are femeia nimic la picioare :))))  Ca fapt divers, matusa mea prin alianta este o doamna extrem dar extrem de eleganta si iubeste moda la nebunie. are vreo 70 de ani dar se imbraca de pici in fund. Fuste in A, costume faine, posete care mai de care.

Doar ca femeia are o displazie de sold, a fost operata dar fara succes. Prin urmare un picior ii este mult mai scurt decat celalalt.

Pe langa asta are si un hallux valgus extrem la ambele degete mari, si deget in ciocan.

Ce ar trebui femeia asta sa faca?

sa umble numai in cizme sau pantofi inchisi??? Nu poate!

sa nu se mai aranjeze, ca schiopateaza si ca are picioarele urate?

hai sa fim putin seriosi, din pctul tau de vedere Marin are picioarele urate, din al meu le are normale.

daca ar trebui sa facem toti dupa cum spun ceilalti, sau nu ar mai iesi nimeni din casa, sau am umbla in saci, de unde sa ni se vada doar ochii.

 

:)))))

 

 

fiecare are alte gusturi, mie mi se pare Raduleasca fantastica, altii spun ca e urata.

 

xio, matusa ta nu e persoana publica, nu se afiseaza la evenimente, nu o critica jurnalistii prin tot felul de tabloide.

cand esti persoana publica si te expui, la naiba, ai putin grija de cum arati, cum te imbraci, cum te comporti, altfel ajungi subiect de barfa, ironii, glume proaste si pamflet.

pe bune, tu te-ai uitat cu atentie la poza aceea cu bataturile si aspectul neingrijit al picioarelor ei ? asa umbla o "vedeta" la evenimente publice ?

 

probabil andreea e masochista, altfel nu-mi explic de ce se incapataneaza sa nu tina cont de aceste critici si ironii. sau are o parere atat de buna despre modul in care arata, incat nu-i pasa sau nu crede ce se scrie/spune despre "defectele" ei fizice.

 

chiar am recunoscut faptul ca nici eu nu stau mai bine la capitolul picioare, si ale mele sunt mai late, inca nu am monturi (se baga unul in seama la piciorul drept, dar il ignor deocamdata). macar degetele mele sunt drepte, nu chircite ca ale ei.

 

si cu toate astea, consider ca nu am picioare frumoase, pe care sa le expun cu mandrie.

sunt constienta de asta si imi aleg acele modele de incaltari care sa-mi camufleze latimea talpii si inceputul de mont. doar vara la mare si prin casa umblu in slapi, cu talpile si degetele expuse.

in plus, eu nu sunt persoana publica, pe care ziaristii s-o tina sub lupa si sa-i sanctioneze orice derapaj in materie de moda, tinuta sau comportament.

 

fiecare e liber sa-i placa sau displaca orice persoana publica.

asta arata cat suntem de diferiti in gusturi si preferinte.

 

dar nu mi se pare ok sa-mi explici mie ca picioarele andreei sunt absolut normale si ca e in inchipuirea mea faptul ca-s urate, pentru ca nici eu nu incerc sa te conving ca raduleasca e urata (si antipatica, dar asta e alta poveste) din punctul meu de vedere.





Etichetat si cu andreea marin

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -