Sari la conținut

Sari la conținut


* * * - - 4 voturi

Raduleasca si Zana

andreea marin raduleasca

412 raspunsuri la acest subiect

#11
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 07 martie 2017 - 13:53

dap, mi se pare ca n-o avantajeaza mai nimic din aceasta rochie...nici culoarea, nici modelul, nici textura tip macrame...iar sustinerea sanilor e ca si inexistenta...sutienul fara bretele nu e cea mai fericita alegere (sau o fi integrat in rochie?)

fie emisiunea e sponsorizata de vreo casa de moda, fie andreea poarta ceva de la casa de moda nikita rinadi din rep. moldova, cu care a inceput recent o colaborare si si-a lansat o linie de vestimentatie...cine stie...



#12
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 07 martie 2017 - 13:57

attachicon.gifandreea-marin-rochie.jpg

 

Da - e o rochie care mie nu imi place.

Cel putin si-a pus una mai moderna asa...



#13
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 07 martie 2017 - 14:52

intr-adevar, bine ai spus - de ce sunt asa de jos sanii?



#14
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 07 martie 2017 - 15:17

intr-adevar, bine ai spus - de ce sunt asa de jos sanii?

 

poate asa are ea, sanii lasati, si sustinerea aleasa (sutien fara bretele, cupe sau sutien incluse in croiala rochiei) a dus la aceasta imagine.

sa nu uitam ca dupa ce s-a casatorit cu tuncay, zana a slabit vreo 20 de kg, asa ca nu e de mirare ca sanii s-au mai lasat si au pierdut din volum...



#15
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 08 martie 2017 - 12:53

parerile sunt impartite si in presa de can-can de la noi.

ambele dive au fost criticate pentru tinutele purtate.

 

iulia albu a fost acida de-a dreptul :-)

 

"Show-ul mi se parut un scenariu de genul fata pescarului sarac vs. fata pescarului bogat. Fireste ca pentru un pescar nu este atat de relevant cum arunca navodul atata timp cat isi face treaba de a prinde peste. Ce se poate spune cu siguranta despre ambele navoade este ca, luni seara, nu au fost pe masura asteptarilor celui ce le arunca in larg.  Intre sirena esuata lamentabil intre si cu geamanduri, Mihaela Radulescu, si cantecul molcom al zanei infasurate in metri de tulle din plastic, parca a doua varianta suna ceva mai ofertant.

Andreea Marin nu are inca un trup de aratat, dar cu siguranta, prezentul promite mult. Cu siguranta, mult mai mult oricum decat kitsch-ul evident al Mihaelei, care poate oricand rivaliza cu aparitiile Narcisei Guta!!!
In concluzie, cine stie ce surprize ne va rezerva acest meci in viitor, in mod evident, prima runda s-a incheiat in favoarea Zanei, ceea ce poate parea incredibil. Nu as fi crezut, dar Raduleasca a fost umilita public de Andreea Marin in aceasta confruntare vestimentara”,

 

in alt ziar, alt articol :

 

"Dacă replicile acide aruncate cu generozitate de cele două au făcut deliciul publicului, felul în care s-au prezentat divele a cam lăsat de dorit. Mihaela Rădulescu a fost criticată pentru felul în care și-a sugrumat sânii într-un corset de tip ”patul lui Procust”, în vreme ce pentru Andreea Marin, criticile au curs mai ceva decât debitul verbal al rivalei sale în seara primei ediții a emisiunii ”Uite cine dansează”.

Rochia care-i făcea sânii să pară lăsați, mimica acentuată, care-i punea în evidență pielea mai puțin fermă a gâtului, coafura care o îmbătrânea, genele care-i micșorau ochii… Se pare că Andreea Marin va avea multe de ajustat pentru urmatoarea ediție a emisiunii.

”Andreea, ești o femeie foarte frumoasă, dar coafura asta îți adaugă inutil ani în plus! Știu că ți-e greu, dar ia o decizie radicală și schimbă-ți hair-stilistul! Și lasă părul să crească! Și încă ceva, renunță la genele acelea care-ți cad cumva pe ochi și îi micșorează! Încearcă un alt machiaj al ochilor”, i-a recomantat Andreei una din prietenele ei virtuale."



#16
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 08 martie 2017 - 13:19

DA, bine spus - Raduleasca nu poate scapa de o anume alura de targ ... are intotdeuna prea mult, prea perfect, prea accesorizat, ...



#17
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 09 martie 2017 - 10:31

E vulgara! Poti avea un trup perfect, nu e nevoie sa iti arati aproape totul!  Cred ca amandoua au ramas blocate intr - un stil  ce le  venea manusa acum 15 ani. 


Editat de jenn, 09 martie 2017 - 11:17 .


#18
Letitia1

Letitia1

    Membru VIP

  • PAID
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.256 mesaje

Postat 09 martie 2017 - 16:35

Parul nenatural de negru si buzele nenatural de rosu inchis le aspreste si imbatrineste. Asa e Jenn, ce te avantajeaza la 25-30 de ani nu te ma avantajeaza la 45-50 de ani. 



#19
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 09 martie 2017 - 17:28

La asta ma gandeam si eu - amandoua au acces la make up artisti profi si la niste tinute pe care alte femei nu le pot avea usor dar totusi o dau in bara regulat. Nu sunt sfatuite corect  sau insista ele ? Cica  si asta e un semn de criza varstei mijlocii la femei - cand ramai fixata in stilul vestimentar, par , machiaj de la o varsta la care erai ok  cu tine insuti. 



#20
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.937 mesaje

Postat 10 martie 2017 - 01:55

Eu cred ca astea sunt gusturile lor si ca le consiliaza niste stilisti alesi de ele tot dupa propriile gusturi.. Marile spirite se intalnesc...
La varsta, banii si influenta lor mediatica cred ca se imbraca dupa cum au chef iar stilistii cel mult le prezinta niste optiuni din aceeasi gama (sexi- vulgar-tipator in cazul Divei, fals-ingenua- ce se doreste femme fatale in cazul Zanei...)
Si eu cred ca in mintea lor s au blocat la o imagine de sine de acum 10-15 ani si refuza sa evolueze. Stilistic vorbind.



Etichetat si cu andreea marin, raduleasca

Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -