Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Martisoare de 2016 (4)

sarcina martie nasteri martie mamici de martie bebe de martie martisoare de martie 2016

656 raspunsuri la acest subiect

#11
sofalex

sofalex

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 493 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 07:39

Si eu am problema asta hellen cu mancarimea pe picioare, spate si mai nou pe maini dar mancarime pana fac bubite.

Mi se usuca si buzele si nu merge cu nimic.

Eu simt bebelina binisor.cel mai rau mi se pare noaptea cand nu pot dormi.

Si moaca mare s-a trezit la 1 sa mearga la baie si a venit la noi, s-a foit in pat pana a cedat master chef si a plecat sa doarma cu tazz.

La 6:20 tazz a venit la mine desi dormea cu master chef :  "apte mami, apte"

Acum postam toate 3.ce-i drept ele au adormit de pe la 9:30 cam asa.

Azi merg sa-i iau insulete moacei mari...sau sa vad ce-i gasesc si ce se "poarta" la gradi anul acesta

Anul trecut si asta pana in toamna nu s-a imbracat adunat decat de vreo 20 ori in pantaloni:ce mami eu sunt baiat sau fetita?

Dupa ce i-am umplut garderoba de rochite vine toamna si...surpriza......da ce mami numai rochite , rochite si iar rochite [fal]  .Ea nu are decat o perechi de blugi si 2 perechi de colanti restul sunt de casa. Deci sa vedem ce se mai poarta ....am vazut ce-i dept la inot la 2 frati niste cizme luate de pe emag fiarte frumoase si prinse di pe la reducere.

Mi-am dat comanda si eu la niste cizme.Astept sa le primesc luni sau marti .E prima data cand imi comand incaltaminte pe net.

 



#12
mamiy

mamiy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.146 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 08:03

doi zece...

 

doi zece"))))

 

 

Uf! În sfârșit!   [flo2]

Eu la ora ăsta îmi adorm copilul..mda..Când am vrut s-o pun în pătuț sa merg sa-mi fac baie un "mama mama"plângăcios m-a întors din drum!

Mă mănâncă pielea pe picioare...vai de mine cred ca mă rotunjesc peste tot [batcap]

Nu mai vorbiți despre..punct și de la capăt!  Genu'Adio și n-am cuvinte!

Bine ne-am regăsit!  [flo2]

 

La ora asta iti culci tu copilu'???? Nu e posibil!!!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Al meu, vineri seara a adormit pe la 01.30, cu taxo linga el. Dar ce-ai facut mai copile?nPai m-am jucat pe laptop; dar sa stii ca pe tati nu l-a intereseat ca se uita la f;ilm [batcap] [batcap] [batcap] [alcool] [alcool]

 

 

Azi a fost prima data când bebe a mișcat undeva p lângă zona buricului. Cred ca uterul urca de acum ca tot aveam senzația ca e foarte jos, încep sa mă liniștesc.  [:)]

 

[pk] [pk] [pk]

Nopatea mie mi-e 'frica' sa ma duc la wc de teama sa nu se trezeasca [:-)))]

 

 

Si de fapt cu ce trebuia sa incep: ihuuuu, avem capitol nou!!!! [pk] [pk] [flo] [floare3] [flo] [bicic] [deziuata] [ping1] [mata] [dan] [dan] (am pus asa multe ca-s simpatice))



#13
sofalex

sofalex

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 493 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 08:06

Te imbratisez mamy.

Eu inca lenevesc prin pat.

Afara vad ca a nins azi noapte iar acum parca ploua ...nu stiu sigur.am tras o privire la 6 cand i-am facut laptelei



#14
mamiy

mamiy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.146 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 08:16

Si eu am problema asta hellen cu mancarimea pe picioare, spate si mai nou pe maini dar mancarime pana fac bubite.

Mi se usuca si buzele si nu merge cu nimic.

Eu simt bebelina binisor.cel mai rau mi se pare noaptea cand nu pot dormi.

Si moaca mare s-a trezit la 1 sa mearga la baie si a venit la noi, s-a foit in pat pana a cedat master chef si a plecat sa doarma cu tazz.

La 6:20 tazz a venit la mine desi dormea cu master chef :  "apte mami, apte"

Acum postam toate 3.ce-i drept ele au adormit de pe la 9:30 cam asa.

Azi merg sa-i iau insulete moacei mari...sau sa vad ce-i gasesc si ce se "poarta" la gradi anul acesta

Anul trecut si asta pana in toamna nu s-a imbracat adunat decat de vreo 20 ori in pantaloni:ce mami eu sunt baiat sau fetita?

Dupa ce i-am umplut garderoba de rochite vine toamna si...surpriza......da ce mami numai rochite , rochite si iar rochite [fal]  .Ea nu are decat o perechi de blugi si 2 perechi de colanti restul sunt de casa. Deci sa vedem ce se mai poarta ....am vazut ce-i dept la inot la 2 frati niste cizme luate de pe emag fiarte frumoase si prinse di pe la reducere.

Mi-am dat comanda si eu la niste cizme.Astept sa le primesc luni sau marti .E prima data cand imi comand incaltaminte pe net.

 

EU revin la mana: ma trezesc pe la 4-5 de durere [alcool]

 

EEI,se vede ca e fetita [:)] ; al meu loveste de numa-numa! Pana si sotul a ramas cu gura cascata [ups] . 'Boxeur'  il fac [:-)))]

Ce-i cumperi? Insulete?  N-am intreles [alcool]

N-am comandat niciodata de pe net si nici n-am s-o fac. Eu is mai... radicala [alcool] [:-)))] [:-)))]  Pur si simplu eu sunt Toma necredinciosul: trebuie sa vad cu ochii mei si sa pipai cu mainile mele [fal] . Prietena mea face mereu comanda de hainute si jucarii; a luat niste rochite la fete superbe, de calitate si la super reduceri. Eu n-am incredere. [fri]



#15
sofalex

sofalex

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 493 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 10:27

Da ......insulete( ghetute din ale maronii, in genere, blanite pe interior-eu asa le zic)

Nu am plecat inca acusica plecam. la noi e complicat cu organizatul.7 ceasuri ne imbracam, coafam, chicotim,plangem  si cand ajungem in sfarsit in oras  [smulgpar]  [pk]

Hai acasa ca e pranz si tb sa dormim. [bib]



#16
Ada90

Ada90

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 127 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 15:15

Hello fetelor !!!

Si eu comand de pe net in general, mai putin haine pt mine ca acolo stiu ca sigur ca dau gres.

Miscarile bebeilor sunt dese si putermice, deja i-au simtit si mama si sora si prietene  [:-)))]  [:-)))] la mine se simte pana unde incep coastele  [:-)))]  [:-)))] am intrat si eu in 6 luniiiiii [deziuata]  Doamne nu-mi vine sa cred ca mai este asa putin pana o sa ii am in brate.  [barza1]



#17
Hellen06

Hellen06

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 568 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 15:38

Fetelor, eu i-am dat mesaj adminului și ne-a redeschis capitolele care s-au închis odată cu plecarea lui Alex. 

Dar ne scriem aici de acum, da? 

Sa-I dau mesaj sa le închidă sau nu contează? 



#18
Ada90

Ada90

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 127 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 16:27

Eu as zice ca era bine sa le deschida cat sa mai anuntam din fete ca ne-am mutat in alta parte, nu? 



#19
Hellen06

Hellen06

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 568 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 16:31

Oricum văd ca arata ca e închis capitolul și fetele ne văd aici [flo2]



#20
sofalex

sofalex

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 493 mesaje

Postat 29 noiembrie 2015 - 16:59

Fetelor lasati un post daca ati gasit capitolul.

Va imbratisez

 





Etichetat si cu sarcina martie, nasteri martie, mamici de martie, bebe de martie, martisoare de martie 2016

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -