Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

prietenul meu poarta lenjerie de dama


88 raspunsuri la acest subiect

#71
angelp

angelp

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 937 mesaje

Postat 04 martie 2007 - 17:17

eu in locul tau m/as imbraca intr/un barbat[hot] ,mi/as pune mustatza,
si cu trabuc in gura.....
Si l/as astepta intr/un costum parfumat barbatesc.

si apoi o partida de amor[xinpat]in care sa preiei controlul ca si/asa nu v/ati vazut de mult ....nu strica zicandu/i cu un glas gros si hotarat
baby treci la aparat[sm]

pa

#72
notquiteso

notquiteso

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 322 mesaje

Postat 04 martie 2007 - 21:37

Voi chiar nu vedeti tendinta de "unisex" care bantuie zilele astea>

?

parfumuri unisex, tzoale unisex, metrosexuali care isi fac manichiura si pedichiura, tratamente cosmetice..ca sa nu mai zic de creatorii de moda care cel putin odata pe an au cate o prezentare cu barbati imbracati in fuste sau kilturi.

sigur ca m-as oftica daca barbata-meu ar arata mai bine in minijupa decat mine, dar asta ar fi doar invidie [:D]



POZE

Mami de Dora-Maria (30.09.2006)

#73
aniela23

aniela23

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 05 martie 2007 - 19:14

Salutare tuturor.M-am mai linistit.Am vorbit ieri cu john si nu stiu daca ce mi-a spus este in totalitate adevarat dar sunt multumita (relativ) de explicatia lui si pt linistea mea sufleteasca o sa aleg sa-l cred.Dupa cum mi-a spus la telefon admiratia lui pt lenjerie de dama a aparut cand era pustan si nu avea nici o sansa sa atinga vreo femeie imbracata in lejerie sexoasa asa ca a hotarat sa-si cumpere propria lui colectie.Si-a reprimat apoi fanteziile cat a fost casatorit iar dupa aceea, find din nou liber s-a gandit ca ce-ar fi sa explore si altceva in afara sexului normal, si a mers la o mistress.Initial nu a purtat machiaj si nu intelegea de ce este necesar sa fie machiat si sa poarte peruca dar la sfatul unei mistress a incercat si a realizat ca ajuta la transformarea lui intr-o cu totul alta persoana ceea ce face ca situatia sa fie mult mai kinky (nu stiu daca in mintea lui in acele momente i se pare ca el, john, e tot tipul cool si normal iar persoana aia imbracata in haine de dama, machiata si umilita e cu totul altcineva).In fine , nu prea stiu cum sa explic ce mi-a zis el,nici nu stiu daca am inteles bine dar dupa cum zice el intre noi nu se schimba absolut nimic,la pat este foarte multumit de viata noastra sexuala, bine-nteles ca ar vrea sa incercam sa ne jucam putin de-a sub-dom dar daca eu nu vreau e absolut ok.I-am sugerat sa mearga la un psihiatru sa-si clarifice pt sine nevoia de a se imbraca in haine de dama, nu pt mine.Tot il consider putin ciudatzel dar m-am obisnuit cat de cat cu ideea si am observat ca daca nu ma gandesc la asta reusesc chiar sa-l vad cu aceeiasi ochi ca inainte.In continuare probabil ma voi obisnui cu gandul ca prietenul meu e putin ''diferit'' de majoritatea barbatilor sau incet incet o sa ma racesc si o sa-mi pierd sentimentele pt el.Doar timpul poate hotara asta

#74
vandal

vandal

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 247 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 00:04

http://www.micheline...00-francais.htm

http://www.micheline...e015-photos.htm

http://www.micheline...000-mariage.htm



#75
Vichi

Vichi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 42 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 13:00

Vandal, am vazut pozele...
Respectabilul/respectabila domn/doamna mi se pare un comediant.
Da-o incolo de treaba si de viata![:(!]
Rabdator e bunul Dumnezeu!


Cu drag,


#76
daniela_b

daniela_b

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 13:07

quote:
Originally posted by Vichi

Da-o incolo de treaba si de viata![:(!]








Bineinteles ca da-o incolo. E treaba lui si viata lui.

Vandal, "cazul" prezentat de tine cu linkuri (am aflat ca se scrie corect fara cratima, mersi Ale[flo]), nu seamana cu cazul de la acest subiect. Fara suparare, ai atasat in mod superficial un om intr-o categorie, pe baza unor informatii restrinse.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

#77
claudia_a

claudia_a

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.301 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 15:45

Parerea mea este ca exista o problema cu el!

De ce a divortat??? Si-a reprimat ideea de a se imbraca in haine de femeie in timpul casniciei pentru a nu se descoperi orientarea sexuala pe care o are... cred ca ii place legatura cu o femeie, dar si legatura in care el este femeie! Nimic de condamnat pana aici... insa acum fiind liber (divortat), nu trebuie sa se mai ascunda... poate avea relatiile pe care si le doreste, ciudate sau mai putin ciudate... adica cu tine!!!

Pozitia lui la servici nu ii permite sa isi arate orientarea sexuala cea adevarata; din nevoia de a refuza sa creada ca el de fapt simte altceva intretine si o relatie cu o femeie!

De curand a fost al Oprah, un caz cu un guvernator care a trecut prin 2 casnicii negandu-si orientarea homosexuala pana intr-un moment in care amantul avid de putere a inceput sa-l santajeze ca va da publica relatia lor... atunci i s-a declansat nevoia de a spune adevarul ... a facut conferinta de presa, si-a anuntat orientarea sexuala si in timp a invatat sa-si accepte conditia si sa se accepte asa cum este iar acum are un prieten cu care urmeaza sa se casatoreasca!!! El spunea ca nu a dezvaluit adevarul niciodata pentru ca nega ceea ce este... nu putea concepe ca este homosexual... se juca cu barbati, se intalnea cu ei... insa acasa era acasa; relatiile cu nevestele (zicea el!) erau ok, nici pline de pasiune dar nici oribile... i se parea ca e ok asa... Insa acum recunostea ca a gresit in primul rand pentru el... ca nu s-a acceptat si psihicul lui a avut de suferit! "Normalitatea" din jur il facea sa se vada anormal, defect....



Asa ca parerea mea este ca nu-i tocmai ok ca el sa te minta si sa-ti zica ca ii place din cand in cand sa se imbrace in femeie, dar de fapt poate si fara... eu cred ca el nu prea poate fara!! Ar trebui sa iei o decizie si sa discutati mai mult si tu sa intelegi mai mult decat zici ca ai inteles din ultima discutie... El se poate ascunde foarte frumos in relatia" perfecta" pe care o aveti...

Succes[flo]





Mami si Ioana nasturica

#78
vandal

vandal

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 247 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 16:12

quote:
Originally posted by daniela_b
Vandal, "cazul" prezentat de tine cu linkuri (am aflat ca se scrie corect fara cratima, mersi Ale[flo]), nu seamana cu cazul de la acest subiect. Fara suparare, ai atasat in mod superficial un om intr-o categorie, pe baza unor informatii restrinse.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii



Uite, fara suparare, ia citeva minute si citeste despre Micheline Montreuil. Este exact cazul despre care se discuta in acest topic.

#79
daniela_b

daniela_b

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 06 martie 2007 - 18:01

quote:
Originally posted by vandal

quote:
Originally posted by daniela_b
Vandal, "cazul" prezentat de tine cu linkuri (am aflat ca se scrie corect fara cratima, mersi Ale[flo]), nu seamana cu cazul de la acest subiect. Fara suparare, ai atasat in mod superficial un om intr-o categorie, pe baza unor informatii restrinse.

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii



Uite, fara suparare, ia citeva minute si citeste despre Micheline Montreuil. Este exact cazul despre care se discuta in acest topic.



Off topic: Credeam ca ai inteles ca am vazut si citit de pe linkurile respective, inainte de a raspunde si a afirma ca ai atasat superficial omul despre care vorbim unei categorii din care eu cred ca nu face parte.
Spun, superficial fiindca am convingerea ca ai dat niste tuse cam groase, ai uitat de nuante.
Cred ca exista deosebiri majore intre Micheline si prietenul Anielei.
Nu doresc sa fac polemica pe marginea acestui "amanunt".

Avem de-a face cu o situatie in care el are niste trasaturi neobisnuite pe care ea e gata sa le inteleaga (daca nu acum, macar pe parcurs), a si scris asta ceva mai inainte de a posta tu acele linkuri.



Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

#80
meg67

meg67

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 154 mesaje

Postat 07 martie 2007 - 17:10

off topic:
eu am crezut ca e pagina personala a lui vandal [:D]

altfel nu ii vad relevanta

meg
_____________________
just a drop of water in an endless sea


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • 36 saptamani

    Roxana3001
    - Ieri, 22:33

  • Luna a 8-a

    Pau26
    - Ieri, 22:12

  • Activități care m-au ajutat în sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:39

  • Control trimestrul 2

    lili.95
    - Ieri, 19:50

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Ieri, 17:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -