Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

prietenul meu poarta lenjerie de dama


88 raspunsuri la acest subiect

#1
aniela23

aniela23

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 01:10

Adevarul e ca mor de rusine sa va spun asta dar simt nevoia sa vorbesc cu cineva si bine-nteles ca nu pot discuta asa ceva cu prietenii sau familia pt ca mi-ar rade in nas.Am o relatie frumoasa cu un barbat minunat insa de curand am aflat ca in pat ii place sa poarte lenjerie de dama(de la pantofi la stockings,corset, etc etc), machiaj,peruca, sa fie ''submissive'', sa faca tot felul de lucruri ''kinky'' pe care din bun simt n-o sa le mentionez aici.Stiu 100% ca este heterosexual (daca ar fi fost bisexual l-as fi parasit fara sa privesc inapoi).Am aflat totul cand am gasit niste emailuri dintre el si una din mistress-urile (care o fi oare traducerea romaneasca)pe care obisnuia sa o viziteze inainte sa ma cunoasca pe mine.Bine-nteles ca pe moment nu am crezut nimic din ceea ce citeam, dar am cotrobait peste tot prin casa pana am gasit arsenalul de haine si machiaj (oh, ce dezgustator).Sunt obsolut socata, chiar nu stiu ce sa fac sau ce sa cred despre el.Eu sunt foarte deschisa la minte, stiu ca fiecare are ciudatenia lui si cand e vorba de sex nu poti alege ce te incita si ce nu, dar nu ma pot abtine sa nu simt repulsie.Nu am vorbit inca cu el pentru ca nu vreau sa il pun intr-o situatie jenanta, este un om extraordinar, a fost comandant de submarin nuclear la numai 29 ani, acum are o pozitie de conducere intr-o companie foarte mare, are respectul si apreciarea tuturor, oh, de data asta chiar am crezut ca am gasit in sfarsit un barbat normal!!!!.Ce ma sfatuiti sa fac?

#2
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 01:17

depinde de tine, de cat de "open-mind" esti, de cat de mult il iubesti si nu in ultimul rand de el, poate ca a faacut asa in trecut si acum nu mai e interesat,inteleg ca cu tine a fost normal dp asta de vedere.. Si eu am experimentat una-alta dar multe din ele desi au fost placute nu le-as repeta,poate asa e si la el,a fost o perioada cu peruci,etc,si acum a revenit la normal..



Laura cu

LARA si

Surpriza[comoara]





#3
daniela_b

daniela_b

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 01:56

quote:
Initial creeata de aniela23

Adevarul e ca mor de rusine sa va spun asta dar simt nevoia sa vorbesc cu cineva si bine-nteles ca nu pot discuta asa ceva cu prietenii sau familia pt ca mi-ar rade in nas.Am o relatie frumoasa cu un barbat minunat insa de curand am aflat ca in pat ii place sa poarte lenjerie de dama(de la pantofi la stockings,corset, etc etc), machiaj,peruca, sa fie ''submissive'', sa faca tot felul de lucruri ''kinky'' pe care din bun simt n-o sa le mentionez aici.

Ce ma sfatuiti sa fac?



Accepta-i "nebunia" sau respinge-o. NU exista cale de mijloc decit pentru putina vreme. Nu te astepta sa-si paraseasca fanteziile pentru tine, cu siguranta acele fantezii sint construite in timp si au niste radacini.
Dar, cu siguranta este nevoie sa-i spui ca stii despre el si despre cum se desfasoara in inimitate si, indiferent ce hotarasti sa faci, nu-i arunca asta in fata, arata-i ca-l intelegi. Si daca pleci miine de linga el, e important sa stie ca ai plecat fiindca TU nu esti asa nu fiindca EL este anormal( poate are doar o latura feminina pe care o izoleaza in privat, o fi felul lui de-a spune ca s-a saturat sa fie barbat, o fi o refulare a sentimentelor strinse in copilarie in care i s-a repetat ca trebuie sa fie baiat atunci cind plingea si era comparat cu o fetita).
Oricit de gresit ti s-ar parea comportamentul lui, nu uita ca are nevoie de suportul tau si nu de inca "o parere a multimii care-l respinge".

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

#4
aniela23

aniela23

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 02:04

Daniela, cred ca ai dreptate.Sunt convinsa ca nu este o fantezie care a aparut ieri si o sa treaca pana maina, probabil e ceva ce o sa fie in mintea lui toata viata.As vrea totusi sa inteleg de ce se comporta asa, vrea sa fie femeie sau ce????Daca ar fi submissive pt ca e satul ca toata ziua la munca e dominant si da ordine la toti angajatii as intelege ca in pat vrea ca femeia sa fie in control, dar de ce ii place sa poarte haine de dama si machiaj nu inteleg deloc!Trebuie sa ma gandesc bine ce hotarare sa iau si cum sa ii spun ca am aflat fara sa il supar

#5
Clover

Clover

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 972 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 02:17

M-am intrebat ce as face in locul tau si singurul meu raspuns e ca nu mi-as dori sa fiu in locul tau.

E clar ca e ceva ce i-a fost frica sa iti spuna si ma gandesc ca asemenea dorinte sunt greu reprimate. Ma intreb daca nu continua sa se duca la mistress sau daca nu si-ar dori foarte tare. Si eu cred ca vei avea de ales intre a accepta sau nu.

Cea mai buna solutie cred ca e sa il iei la o discutie fara reprosuri, sa ii spui ca ai descoperit recuzita(nu stiu cat de bine da sa ii spui ca i-ai citit mailurile) si ca vrei sa stii ce se intampla.

Succes!

Keep the promises you make to yourself.


#6
Luna1

Luna1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.135 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 02:19

Eu zic ca inainte sa sari la concluzii si hotarari mai bine discuta cu el deschis si vezi ce are de spus. Poate cum spunea cineva mai sus, omul a experimentat, a vrut sa vada cum e, poate i-a placut dar poate nu este o parte dominanta a actului sexual in special pentru ca nu ti-a cerut pana acum asta deci poate fi doar ceva incercat insa cu mica importanta in viata lui. Eu am fost intr-o relatie cu un barbat care mi-a spus ca a experimentat sexul anal (nimic rau in asta insa eu nu consider ca sunt atat de open minded) insa mie nu mi-a cerut niciodata sa facem asa ceva desi nu pot spune ca m-am declarat total impotriva sau ca as fi lasat de inteles ca il parasesc daca imi cere asta. Si totusi probabil m-a analizat si si-a dat seama pana unde pot merge si atat. Nu a fost ceva major in viata lui sexuala.

De aceea zic, discuta mai intai si vezi ce spune si cat de credibil este.



Luna [gravi]16 sapt +Cosmin



#7
meg67

meg67

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 154 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 02:32

sa iti ascunzi bine hainele tale [:D]

lasand la o parte gluma, freud zicea ca fetisurile sexuale sunt rezultatul unor traume din copilarie

eu cred ca in societatea noastra moderna a devenit un sport cautarea de super-stimuli bazati pe obiecte care exagereaza si mimeaza intensitatea stimulilor naturali

nu esti intr-o situatie de invidiat insa tu zici ca e un om deosebit si asta e cateodata indeajuns sa te faca sa faci abstractie de unele aspecte pe care nu le intelegi/accepti



meg
_____________________
just a drop of water in an endless sea

#8
Elise

Elise

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.721 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 02:37

aniela23,

de-a lungul vietii omul are diverse fantezii. Vezi intai daca asta mai e de actualitate, sau ai vreo alta surpriza...sau n-ai nici una. [:)]

Daca e de actualitate, discutati ca doi adulti ce sinteti.
Spune-i ca tu nu-l vrei in rolul respectiv linga tine si gasiti o cale comuna sau despartiti-va amiabil.

Nici el nu te poate obliga sa accepti ceva ce nu vrei, nici tu nu-i poti impune normalitatea asa cum o vezi tu.



Elise & BBLisa

#9
GGina

GGina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 123 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 04:35

Nu-i spune nimic,ca poate vrea sa se joace din nou de -a" fetita".

#10
Lemoni

Lemoni

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 943 mesaje

Postat 01 martie 2007 - 07:40

Am auzit de cazuri din astea si exact cum spui sunt oameni intelectuali dar probabil astea sunt fanteziile lor.Am un prieten care lucreaza in restaurant si odata pe luna se string "grupul doamnelor" vre-o 40 la nr deci nu gay numai ca odata pe luna toti se imbraca in rochie cu peruca si multe farduri, sunt tare haiosi am fost si eu odata in restaurant cand au avut intilnirea .Haiosi ce sa zic cam fardate doamnele poate cu prea multe farduri de prost gust dar oricum m-am distrat............ la dans o tipa care era langa mine nu si-a dat seama ca sunt barbati si dupa ce i-am spus a inceput sa le puna mana pe sani sa vada daca am dreptate sau nu, am ras de m-am tavalit se tot impingea in ei sa afle, pana sotul meu i-a zis ai grija poate da-i de alceva..............
De distrat ma-m distrat dar daca ar fi partenerul meu nu stiu cum as reactiona asa ca nu stu ce sfat sa-ti dau, cum zic si fetele depinde cat de open minded esti tu1

"To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet."
Charles Haanel


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -