Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#51
iulia_b

iulia_b

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.022 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 17:45

Xio, sincer nici nu-mi doresc sa fiu/devin "o" Radulescu, si nici pe strada n-as vrea sa vad toate femeile ca ea, din mai multe motive. As vrea sa vad femei sanatoase, educate, cu un corp normal, de toate felurile. Imi pare rau, eu nu vad in ea decat o toapa (care a "produs" emisiuni, nu mai comentam ce fel de emisiuni, cum si de ce), cu silicoane, cu o fata botoxata, inexpresiva, comuna cu a multora din femeile "aranjate", cu un corp bine lucrat (avantaj natural, intradevar, are n corp frumos) care nu stie cum sa se mai imbrace sa-si scoata in evidenta tatele si ce are ea mai "bun", vulgara (cum a lins ea degetele fatucei aleia de-a dansatin faina, cum l-a pupat ea pe buze pe baietasul ala de-a cantat, caruia ii putea fi mama, cum s-a dat ea in stamba, facand pe interesanta, de insusi ceilalti jurati isi schimbau priviri nedumerite).

Sincer, mai frumoasa mi se parea inainte de a face atatea "schimbari". 

https://rosuraluca.w...aela-radulescu/

O compara cineva cu Madonna a Romaniei, hai sa fim seriosi...


Editat de iulia_b, 16 martie 2015 - 17:50 .


#52
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 18:11

io cand o aud pe asta ca la 45 de ani si cu copil acasa nu poti face nu stiu ce mi se ridica parul in cap...nu stiu de ce probabil mi se trage de la apropierea de 45 ...



#53
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 21:57

Mai, mie fatza ei numai inexpresiva nu mi se pare :))) de gustibus.



#54
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 10:42

io cand o aud pe asta ca la 45 de ani si cu copil acasa nu poti face nu stiu ce mi se ridica parul in cap...nu stiu de ce probabil mi se trage de la apropierea de 45 ...

 

xio, pentru o clipa imagineaza-ti ca iubita ta mama tocmai s-a dat in spectacol in fata unei tari intregi, tavalindu-se prin faina, aratandu-si sanii, umilind o pustoaica si facand gesturi la limita obscenului.

tu, ca fiica ei, cum te-ai simti ? ai fi mandra de o astfel de mama ? eu una as cauta cea mai adanca gaura de sarpe, sa ma ascund pentru mult timp, sa nu aud/vad/citesc comentariile.

ca MR joaca sau nu un rol, ca nu e asa in viata reala, chiar ma lasa rece. ma deranjeaza faptul ca promoveaza un fel de-a fi, atat la tv cat si in mediul virtual, pe care multi adolescenti tind sa-l copieze. stii, pe principiul zicalei "poti scoate o fata din texas, dar nu poti scoate texasul din ea", cam asa se intampla si cu raduleasca. la un moment dat, tot va da cu mucii in fasole, voit sau nu. daca ma gandesc bine, doar cu genul asta de fapte mai poate atrage atentia si audienta, alte activitati in televiziune nu a avut in ultimul timp. sexul si scandalul vand si fac audiente, asta face si ea, pe bani frumosi.

 

iti imaginezi cate rautati, sicane si umilinte a trebuit sa suporte fetita aia de luni incoace, de cand toti colegii ei de scoala au vazut emisiunea ? daca n-are un psihic puternic si familia alaturi, cine stie in ce poate sa dea - anorexie, sau si mai rau, sa-si ia viata. ar trebui ca raduleasca sa fie pusa sa plateasca un psiholog care s-o consilieze pe adolescenta respectiva. o vorba aruncata poate lasa rani adanci, care sa nu se inchida ani de zile sau toata viata.

 

cat despre aspectul fizic al MR : am vazut-o in realitate acum cativa ani buni. este infiorator de slaba, inveti anatomia scheletului cand te uiti la ea (pe spate ii puteam numara vertebrele si coastele, avea o rochie decupata pana la noada), iar pe maini si labele picioarelor i se vad venele ingrosate. horror.

de cand si-a facut tunning, arata si vorbeste ciudat, dintii ii ies prea mult in fata - cu siguranta si-a pus fatete dentare,i s-au facut ceva modificari la pometi, niste botox ici-colo, pare ca e partial paralizata la nivelul muschilor fetei.

o fi vrut ea sa devina mai frumoasa, insa i-a dat cu virgula, mai exact medicul care s-a ocupat de ea a cam zbarcit-o. ideea este ca daca iti faci operatii estetice rezultatul ar trebui sa arate cat mai natural, nu sa-ti poata numara lumea tipul si natura interventiilor facute.

ma rog, cui ii place, sa-i fie de bine.

mie una nu-mi place genul asta de femeie, si in nici-un caz nu pot s-o consider un model de urmat in viata.



#55
oana_s

oana_s

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 889 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 11:03

Eu mi-as dori sa arat (la corp) ca MR.

Poate cu mai "putine" tzatze, dar in  rest mi se pare ca arata extraordinar.

 

Nu mi-as dori sa fiu "ea", in general nu-mi doresc sa fiu altcineva, pt. ca pe langa ce se vede, exista si drame care nu se vad si le prefer pe ale mele, ca stiu sau macar incerc sa le fac fata. [pk]



#56
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 11:39


[...]

tu, ca fiica ei, cum te-ai simti ? ai fi mandra de o astfel de mama ?

eu una as cauta cea mai adanca gaura de sarpe, sa ma ascund pentru mult timp, sa nu aud/vad/citesc comentariile.

[...]

. la un moment dat, tot va da cu mucii in fasole

[...]

 

de gustibus.... [:)]



#57
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 11:47

cre' ca era "gustibus".

oricum n-am inteles ce-ai vrut sa spui / arati.



#58
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 11:59

Da - graba... mai bag fara sa vreau litere sau le "mananc" uneori.



#59
anya

anya

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.957 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 12:33

  Mie imi place de ea - fizic vorbind. Gesturile din spectacol... recunosc, mi s-au parut triviale, dar poate sunt eu defecta :). Culmea e ca nu m-a deranjat ca i-a zis fatucii sa mai slabeasca 5 kg pana la urmatorul concurs pt ca avea dreptate. Daca vrei sa te tii de spectacol - faci ce trebuie. Daca nu - treaba ei - poate sa aiba si 100 kg. Mai degraba tot tam-tam-ul desfasurat dupa a scos in evidenta ce a zis Raduleasca. Plus ca nici cei de la Pro nu sunt sfinti. Puteau sa taie la montaj comentariul sau gesturile exagerate, emisiunea nu e in direct. Pun pariu ca la urmatoarea emisiune se va uita si mai multa lume, sa vada ce mai face Raduleasca, ce scandal mai iese.



#60
a_alinta

a_alinta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.780 mesaje

Postat 17 martie 2015 - 15:03

pai exact pe asta se bazeaza emisiunea , pe teribilismul juratilor. mihaela a recunoscut ca e platita sa joace un rol, acum fiecare are un pret si cu asta dovedeste ca nu s-a schimbat deloc decat fizic. 

 

copilul sta la monaco tocmai ca sa nu vada "minunatiile" mamei mihaela. 





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -