Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Felix Baumgartner, iubitul Mihaelei Radulescu!? (VIDEO)

felix baumgartner mihaela radulescu iubit stire video interviu

175 raspunsuri la acest subiect

#41
maryella77

maryella77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.736 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 15:33

Si mie imi place Mihaela Radulescu.In primul rand imi place  corpul ei ; se vede ca are grija si la alimentatie si face si mult sport. Cunosc femei sub 30 de ani care nu sunt asa tonifiate ca ea.Iar cu operatie la nas cunosc si persoane care nu sunt oameni de televiziune si si-au facut .Iar comparatia cu Bianca Dragusanu e departe de realitate, nu poti compara un om care a facut emisiuni de succes cu audienta f mare cu altul a carui notorietate se bazeza numai pe scandaluri si inventii.



#42
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 15:46

Ce sa mai zic...avem exemplele pe care le meritam/dorim.

Pai nu e nici o problema daca ai alta opinie. E normal, fiecare are opinia sa. M. Radulescu nu e neaparat un exemplu anume, in fond nu interactionez cu ea si nici nu este un model pentru mine. Eventual pentru alte femei daca doresc desigur. In mod sigur M. Radulescu nu e nici pe departe un no name, clar are cariera muncita in ani multi de televiziune asa incat e greu sa anulezi asa ceva prin simple afirmatii la un moment dat. Asta nu inseamna ca nu pot fi facute dar sunt doar .... afirmatii fara fond. Parerea mea desigur.



#43
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 15:47

iar faptul ca imi place de Mihaela Radulescu nu inseamna ca e ceva rau cu role model-urile din viatza mea :) 



#44
caress

caress

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.031 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 17:02

Si mie imi place Mihaela Radulescu, intotdeauna mi-a placut si o consider o femeie frumoasa si desteapta.Poate traiul in strainatate a facut o sa devina mai libertina si mai dezinhibata decat era, dar doar atat. Asemanarea dintre ea si Bianca D altele asemenea nu o vad, pentru ca nu exista.Si nu putem sa o comparam cu Andra, sunt genuri complet diferite ...

 

Ceva din ce si a facut la gura, nu stiu daca buza superioara sau dintii, o schimba destul de mult.Nu e mai urata, doar altfel.Nasul insa imi place, e frumos. :)



#45
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 19:04

Mie mi se pare incredibil de sexy femeia asta. Si eu as putea sa fiu ca ea sau ca M. Monroe sau Marie Curie, ca si restul femeilor , dar iaca, nu suntem :))))).
Cand mai vad cate un baiat de 16 ani cu patratele ii spun sotuluu ' bine, are 16 ani, toti pot avea patratele atunci'. Si el imi reaminteste de fiecare data ca noi Nu Am avut patratelele alea. Asa esti sivtu, Iulia.
Ce te opreste pe tine sa faci sport si sa ai asa un corp? Da' pe mine?
Dar pe Andreea Marin?
Daca ar fi asa simplu ai vedea numai femei cu masuri ca Raduleasca pe strada. Eu nu vad asa ceva. Tu? :))

#46
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 19:25

Arata ok si poate nu e cea mai toanta femeie, dar tarancuta si prostuta tot e, sa fim seriosi.

Spre exemplu cititi postarea asta: https://www.facebook...pe=1&permPage=1

 

"Mai, retardat-o", "niste casnici si un divort", tonul de mahalagioaca, felul in care isi permite sa ii zica unei ziariste "esti batuta in cap, proasta de bubui" sau "gunoaie ca tine", cum simte nevoia de a se lauda singura si a ne arata ce donatii face.. ma scuzati, e departe de orice eleganta, decenta ori inteligenta [:)]

 

PS: postul a fost editat dupa ce i-a atras lumea atentia, insa daca dati pe "edited" se poate vedea si postarea initiala.



#47
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 19:27

A, si articolul la care face referire (inteleg ca e sapoul unui interviu) e:

“Are 45 de ani, a trecut prin trei casnicii cu acte in regula, a prezentat numeroase emisiuni si evenimente, recunoaste ca este o mama posesiva si nu se fereste de declaratii controversate. In cei 21 de ani de cand a intrat in atentia presei, Mihaela Radulescu a experimentat de toate: de la schimbari radicale de look si stil, pana la povesti de dragoste consumate inntr-o garsoniera sau, mai nou, alaturi de omul care a sarit din stratosfera!”

 

[:D]


Editat de rall, 15 martie 2015 - 20:54 .


#48
caress

caress

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.031 mesaje

Postat 15 martie 2015 - 20:41

Auch, Rall...mda, bila neagra, categoric.O doamna adevarata niciodata, absolut niciodata, in nicio circumstanta, nu se manifesta si exprima in halul asta...



#49
Qarina

Qarina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 10.744 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 12:49

Arata bine, intretinuta, lucrata, da, dar asta n-a fost niciodata un indicator clar si pt alte calitati:) mie una mi-a parut mereu cam prea "in your face" ca sa nu suspectez vulgaritatea de care pomeneste rall



#50
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 16 martie 2015 - 13:02

proasta si taranca nu as zice dar sunt in agreement cu mahalagioaica....nu ar strica sa isi controleze limbajul cateodata....nu mi se par fun de nici un fel femeile cu limbaj colorat....diferenta dintre a fi o tipa tare (cum e raduleasca) si o Doamna (cum nu e).

Dar tot imi place in general cum arata si cum a navigat prin viatza pana acum





Etichetat si cu felix baumgartner, mihaela radulescu, iubit, stire, video, interviu

Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -