Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Aspirante optimiste (838)


502 raspunsuri la acest subiect

#11
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:39

Doamne ajuta Ella pana la sfarsit sa fie titlul scris pe 3 randuri.

Raisa iti tinem si noi pumnii ca doar esti cu noi la testare.

Fetelor eu am deja mucus eggwhite. Nu stiu de ce asa devreme ca abia azi e ziua 9. Diseara o sa incep si testele de ovulatie.

Da-i bataie Corina, chiar daca nu e pozitiv testul de ovulatie, macar sa va faceti antrenamentul.

Si eu am mucus eggwhite cu cateva zile inainte de ovulatie, acum am avut de marti si primul test pozitiv a fost vineri, la mine asa e mereu. Mucusul ala apare 4-5 zile , dar nu mereu, adica e secretier apoasa si din cand in cand cea eggwhite, cel mai mult e in ultima zi cand de obicei ovulez.

Iti tinem pumnii. [biz]



#12
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:41

Buna ziua fetele!
Ella, multumim de capitol nou.Va doresc fie un capitol norocos cu multe gravidutze fericite in titlu!

Pana atunci mai trimit niste inaripate spre voi, poate au uitat drumul si s-au ratacit  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]

eu azi merg la dr. in sfarsit a venit si ziua asta  [pk]

Multumim Camcris.

Tinem pumnii la dr, asteptam vesti fff bune.  [flor]



#13
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:41

Camcris sunt sigura ca totul va fi bine. O sa ne dai diseara numai vesti bune.

De ceva vreme vroiam sa te intreb daca ai ramas natural sau ai facut FIV. Ne poti spune povestea ta??? Imi cer scuze daca ne-ai spus-o deja si nu am fost eu atenta dar ma gandesc ca o reusita ca a ta ne face mai optimiste.\

Iarina te asteptam cu vesti bune de la dublu test. [flo2]



#14
iarina_r

iarina_r

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.786 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:42

Fetelor trageam cu ochiul la odiseea de iulie 2014 si nu mi-a venit sa cred ce se intampla pe acolo. O anumita doamna Mihaela care nu e inca gravida s-a inscris la odisee iar alte membre de pe forum au acuzat-o ca le fura comentariile si pozele...pfff...urat dupa parerea mea.

Am citit si eu... saracuta are o problema... am citit si la odiseea la care s-a mai inscris in oct. 2013 si are fix aceleasi mesaje...



#15
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:43

Fetelor dragi, am citit si eu la zi.

 

Noul capitol sa vina cu vesti bune si sa vedem macar 4 fete in titlu ca de nu, bat toate berzele pe care le vad. [viki]  [viki]  [viki]  [viki]  [viki]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [barza1]  [viki]  [viki]  [viki]  [viki]  [viki] 

 

Va pup si va tin pumnii!

 

Noi ne pregatim sa plecam spre Bucuresti, maine avem dublu test... am emotii... sper sa fie totul bine... mai scap de o etapa.

Drum bun, Iarina. Sa nu te stresezi tare ca bebe o sa fie perfect. Poate se vede si sexul  [fri] , desi eu tot cred ca inimosul tau e baietel.



#16
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:48

Fetelor trageam cu ochiul la odiseea de iulie 2014 si nu mi-a venit sa cred ce se intampla pe acolo. O anumita doamna Mihaela care nu e inca gravida s-a inscris la odisee iar alte membre de pe forum au acuzat-o ca le fura comentariile si pozele...pfff...urat dupa parerea mea.

Cori, doamna respectiva se inscrisese la inceput de tot si la odiseea de sept-oct , unde eram eu cand am fost insarcinata; tot in aceleasi circumstante, adica negravida. Nu stiu ce sa zic, no comment [alcool] .

Lasa ca mergem noi acolo si facem ordine si umplem de optimism odiseea [pk] . Sau nimerim la august [ph34r] ?



#17
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:49

Camcris sunt sigura ca totul va fi bine. O sa ne dai diseara numai vesti bune.

De ceva vreme vroiam sa te intreb daca ai ramas natural sau ai facut FIV. Ne poti spune povestea ta??? Imi cer scuze daca ne-ai spus-o deja si nu am fost eu atenta dar ma gandesc ca o reusita ca a ta ne face mai optimiste.\

Iarina te asteptam cu vesti bune de la dublu test. [flo2]

Eu stiu ca a fost FIV la Camcris. Stiu ca zicea ca ea scrie mai mult la fetele cu FIV. [flo2]



#18
ella_84

ella_84

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.125 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 12:52

Am citit si eu... saracuta are o problema... am citit si la odiseea la care s-a mai inscris in oct. 2013 si are fix aceleasi mesaje...

Da, da la odiseea aia eram si eu. Mie nu imi plac oamenii care ti se baga pe gat, sunt insistenti si de la prima interactiune doresc sa se impuna si sa preia conducerea. Oamenii astia au probleme. Pacat ca exista astfel de oameni pe aici.



#19
danutza1978

danutza1978

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 761 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 13:05

Corina si eu incep testarea in seara asta!! Ce teste folosesti tu? Eu am luat Minut. Eu nu am scurgerea egg insa incerc.

Editat de danutza1978, 04 noiembrie 2013 - 13:12 .


#20
corina.ion

corina.ion

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.168 mesaje

Postat 04 noiembrie 2013 - 13:34

Fetelor nu zic decat fereasca Dumnezeu. E clar ca nu lipsa sarcinii e marea ei problema. Imi pare rau pentru fetele de la odisee care trebuie sa suporte astfel de discutii in loc sa-si dea una alteia sfaturi. Sper doar sa le lase in pace.


Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Astăzi, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:18

  • Carucior

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:07

  • EMOTII VERSUS STRES

    Andrevvv
    - Astăzi, 13:54

  • Febra bebe A si nopti nedormite

    Deutzuk
    - Astăzi, 12:25

  • Un pic de liniste

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 09:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -