Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * - 3 voturi

Boureanu in rol de tata

violenta divort boureanu scandal

220 raspunsuri la acest subiect

#11
dianama

dianama

    Membru senior

  • Banned
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.152 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 14:27

ok, inteleg ca nu sunt colege de clasa. Da ai dreptate - chiar am vazut ca prietena lui a luat BACul. OK - barfe sau nu, asta e ceea ce comenteaza ziarele. Adica, astea sunt barfele - sau adevarurile - nu stiu. Din moment ce isi spala rufele in public, asta e - suntem si noi martori. Nu stiu exact unde e problema insa stiu ca un copil de 15 ani e foarte sensibil si trebuie mult calm si tact. Probabil ca nu de asta a dat dovada taica-su.

Nu ,nu isi spala  rufele in public.

 

Pur simplu altii si.au bagat  nasu. ..

Boureanu  tipa ca astia filmau. ..bun articol pe prima pagina! !!!

Scandalul  e de multi ani ....si nici maicasa  nu planeaza  absolut nimic.

Dimpotrivaaaaa. .

 

Si asa s.a ajuns aici ...

Dar repet ,pb subt de foarte mult timp .

Nu e nimic nou .



#12
viviana

viviana

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.324 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 14:40

Sunt exact tipul de parinti care isi strica copilul.

Parinti care nu merita un copil.

 

Iar frazele prin care cineva, in presa de scandal, a incercat sa dea vina pe rebeliunea varstei nu imi provoaca decat scarba.



#13
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 14:47

pai daca e adevarat ce spune presa

 

Rebela în vârstă de 15 ani şi-a petrecut opt ore dând cu subsemnatul la poliţie, în loc să-şi pregătească ghiozdanul de şcoală, iar mama ei a susţinut-o. Imaginile cu tânăra care striga ca din gură de şarpe ”mă rupe în bătaie acasă” au făcut înconjurul televiziunilor şi au împărţit lumea în două tabere: unii au blamat-o pe Ioana, alţii pe tatăl său.

 

inseamna ca e foarte bine ca acest scandal a ajuns public pentru ca mi se pare inadmisibil ca un copil sa fie batut de taica-su si ar trebui sa i se ia custodia fetei.



#14
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 15:06

S-ar putea s-o bata, s-ar putea sa nu.

Dar am auzit clar ca fata nu mai vrea sa stea la el, ceea ce inseamna ca o instanta poate rapid sa-i ia custodia tatalui. Desigur, ar trebui si niste dovezi pe care un judecator sa le ia in calcul, pentru ca in lipsa lor...

Greu.



#15
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 15:10

Pai daca fata si mama declara public ca Boureanu o batea si e prins in toiul zilei batand-o pe strada ... eu inclin sa cred povestea fetei. 



#16
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 15:11

Au avut 16 ani la dispozitie .... ca si parinti. Au ceea ce au facut (+/- in functie de psihologia copilului) in aceasta calitate, rezultatul le apartine amandorora.

Restul sunt teorii. Nu s-a nascut aceasta adolescenta la 16 ani. A avut 1 zi ... 1 luna...1 an....5 ani...10 ani...16 ani.... 



#17
redactor

redactor

    Membru VIP

  • Administrators
  • 14.054 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 15:13

sigur  - copilul e rezultatul educatiei primite - insa asta nu inseamna ca trebuie lasata sa fie batuta in continuare.



#18
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 16:18

Nu se rezolva cu smulsul parului din cap. Faptul ca ii plateste niste vacante exotice, niste haine scumpe si niste meditatii la madam Tatoiu nu ii confera dreptul de face ce vrea el cu ea. Intreb si eu ca   s- a mai scris si inainte, ce instanta i- a dat lui custodia intreaga cand fata era de 2 - -3 ani? ! Erau probleme asa de grave cu mama ei ? In 15 ani au mai fost episoade din astea , a afirmat mama Ioanei. Boureanu are niste scandaluri prin cluburi, restaurante, nu prea il crede nimeni ca e zen. Zic si eu ca redactor, daca e adevarat? Sa fie lasata la el, ca asa zice madam Tatoiu?  [fri] stiti ce cred eu ca e grav? Ca multi alti copii/ adolescenti sunt batuti zilnic in Ro si nu se face nimic. La ei s- au sesizat pt ca erau in strada si era el cunoscut. 



#19
ioana

ioana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.043 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 16:58

ok, inteleg ca nu sunt colege de clasa. Da ai dreptate - chiar am vazut ca prietena lui a luat BACul. 

 

OK - barfe sau nu, asta e ceea ce comenteaza ziarele. Adica, astea sunt barfele - sau adevarurile - nu stiu. Din moment ce isi spala rufele in public, asta e - suntem si noi martori.

Nu stiu exact unde e problema insa stiu ca un copil de 15 ani e foarte sensibil si trebuie mult calm si tact. Probabil ca nu de asta a dat dovada taica-su.

 

Hmm... eu nu stiu cati dintre noi isi pot pastra calmul cand fuge copilul de 15 - 16 ani de acasa. Adica, daca fii-miu de 15 ani era la Bucuresti, in timp ce eu credeam ca e la Constanta, in camera lui, nu garantez ca ramaneam calma... [:D]


Editat de ioana, 14 septembrie 2016 - 16:59 .


#20
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.603 mesaje

Postat 14 septembrie 2016 - 18:30

Poate de aceea nici a doua sotie, Valentina Pelinel, nu si-a dorit un copil cu el, l-a "mirosit" ce-i poate pielea, a vazut ce comportament are fata de fata si mama acesteia...


Editat de CorinaDani, 14 septembrie 2016 - 18:31 .




Etichetat si cu violenta, divort, boureanu, scandal

Panic Questions

  • Poze pt o a 2-a sarcina

    PaulaTin
    - Ieri, 08:43

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

Last Blogs

  • Hainute

    Roxana3001
    - Ieri, 21:36

  • Adevărul despre sarcină

    IonIza
    - Ieri, 21:02

  • Ultima zi la job

    RoxiMada
    - Ieri, 18:42

  • Gata cu serviciul!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:10

  • nasterea

    Ralu31031992
    - Ieri, 14:18

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -